СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Коли діти дарують радість

комментариев: 0 / добавить комментарий

Незабаром радісне для школярів свято останнього дзвоника. Та що чекає дітей після нього, куда почимчикують юні таланти та винахідники - це питання є нагальною проблемою цього року для батьків підростаючого покоління. Наразі наші журналісти вирішили поспілкуватися з ними та викласти думки та сподівання на шпальтах нової преси. Як виявилося, більшість школярів сподівається відпочити у бабусь та найближчих родичів за територією мегаполісів, дехто зважується відправити дитину до таборів відпочинку.

Тож познайомимося з думками батьків.

Опитування проводила Ганна Базалук

Валентина Станіславівна, мама 12-річного Сергійка, Київ:

- На жаль цього року ми не можемо, як зазвичай, отримати путівку до Криму, де уже кілька років оздоровлювали Сергія. Щодо канікул цього літа ще остаточно не вирішили. Хочеться, щоб дитина одночасно і відпочила, і якісь нові знання чи навички здобула, що було завжди у дитячому таборі. Дуже шкода, що все так змінилося. На жаль, наша сім`я не може дозволити собі відпочинок дитини за кордоном, хоча деякі однокласники планують відвідати іноземні табори з метою отримання додаткових навичок спілкування англійською. Це, звичайно, дуже сучасно, але потребує досить великих коштів.

Мирослав Анатолійович, батько майбутньої спортсменки, 14-річної Вероніки:

- У нас вибір на даний момент один - це гори, оскільки необхідно постійно підтримувати спортивну форму задля майбутніх звершень, адже здоров`я для дитини - перед усе. Взимку ми стараємося усією сім`єю займатися лижним спортом, а влітку піші прогулянки, і чим вище - ти краще, це виховує наполегливість, силу духу.

Варвара Семенівна, бабуся 2 хлопчиків, 4-річного Андрія та 8-річного Семена:

- Для нас цього року нічого не помінялося, хлопчики до мене приїздять кожен рік, я з радістю їх зустрічаю, одного з Вінниці, інший в Києві живе за батьками, але влітку обидва у мене, а чом би й ні - це дуже важливо - підтримувати родинні зв`язки. Хлопці повинні знати свою родину, свою історію, своє буття. Семен дуже часто просить мене розповісти про звичаї нашого народу, я завжди з радістю ділюся з ним спогадами. Одного разу він похвалився, що завдяки моїм спогадам був відзначений на уроці похвалою вчителя. Коли весь клас писав твір про те, що робили влітку, він написав, що досліджував корені свого роду і провів досить гарний аналіз літературної спадщини письменників, що були родом з Київщини. Тож дуже добре, що і вчитель похвалив таку допитливість - так діти матимуть більше бажання пізнавати нове.

- То ж виявляється, що коли дитина хоче вчитися - ніякі соціальні колапси їй не завадять?

- Так, я думаю, перешкоди немає, коли є бажання, а головне - душевність, адже найбільші таланти розцвітали в найкритичніші періоди людського буття.

Марина Володимирівна, мама 6-річного Антона:

- Цього літа у нас інші завдання, адже Антоша буде іти до першого класу, тож доведеться підготуватися морально та інформативно, а ще зробити багато покупок.

- Чи у вас уже є орієнтири, що потрібно купити до першого вересня?

- Так, орієнтири, але думаю, що уже в процесі навчання доведеться ще докуповувати навчальні посібники, адже програма навчальна зараз достатньо складна, і потребує постійного інформативного доопрацювання.

- Чи маєте ціновий ценз на певні покупки, адже ціни зараз на все час від часу змінюються?

- Це точно, але намагатимемося купувати українські товари, так виходить дещо дешевше.

- Ну то нехай ваш син гарно вчиться!

- Дякую, сподіваюся, що буду ним гордитися, як багато інших батьків, чиї діти прославляють славний український рід.

Тож, ситуація на сьогодні виглядає такою, що основна частина батків, як і раніше намагається дати змогу дитині відпочити в сімейному колі найближчої рідні. Такими ми, українці, завжди були, є і будемо і напевно, залишимося. Можливо, в цьому і є наша найвища сутність, адже недарма говорять, що дома і стіни допомагають...

автор: Матвійчук Сергій
комментариев: 0 | просмотров: 88 | 18/05/2015
Читайте также:
"Сделайте с ним что-нибудь!" - запрос к психологу
Частая история, когда отчаявшиеся родители ищут в лице психолога мага ...
Гармонизация отношений родителей и детей
Следующий лагерь под руководством Ефима Шабшая ждет своих новых (и ста ...
Влияние современной школы на психику ребенка
Ефим Шабшай, автор и бессменный преподаватель курса технологий личност ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Коли діти дарують радість»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/koli-diti-daruyut-radist/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/koli-diti-daruyut-radist/">Коли діти дарують радість</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/koli-diti-daruyut-radist/]Коли діти дарують радість[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ