СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Кліщ - паніка ні до чого!

комментариев: 0 / добавить комментарий

Отже, повернувшись додому після прогулянки по лісі або міському парку, ви знайшли на собі кліща. Першою реакцією в цьому випадку найчастіше буває паніка. В голову лізуть найчорніші думки. Ви відразу згадуєте все, що знаєте про енцефаліт. Все, що читали, всі страшні історії, які чули від знайомих. Фантазія малює картини з страшними подробицями та вашою участю. Але пам'ятайте, паніка - деструктивне почуття, яке ніяк не зможе вам допомогти. І найчастіше вона безпідставна. Видихніть, давайте розберемося.

Найголовніше - ймовірність, що це енцефалітний кліщ, наближена до нуля. Справа в тому, що цей кліщ, зустрічається більш-менш часто тільки на схід від Волги. І все ж, якщо занепокоєння не залишає, і ви хочете виключити навіть неймовірне, зверніться в медпункт. Там протягом трьох днів після укусу вам введуть протикліщовий препарат. Також, можна віднести кліща на обстеження в лабораторію.

А щоб виключити хвилювання на майбутнє, можна прищепитися проти енцефаліту. Щеплення дозволяє нашому тілу виробляти антитіла, які самі з успіхом перемагають вірус.

Отже, ми з'ясували, що до вас причепився звичайний кровосос - неприємний, але нешкідливий. Подальший порядок дій простий. Можна звернутися до медиків, і вони позбавлять від нього. А можна, не поспішаючи і з розстановкою, витягнути кліща в домашніх умовах. Якщо він знаходиться у важкодоступному місці, попросіть допомогти близьку та надійну людину. Візьміть пінцет або зробіть з нитки петельку. Обережно накиньте петельку на шию кліща (або затисніть це місце пінцетом) і починайте його витягати такими рухами, якими зазвичай викручуєте викруткою шурупа. Не хвилюйтеся, у вас все вийде. Намагайтеся не відірвати тільце від голови, таки чужорідне тіло може стати причиною запалення. Продезінфікуйте місце укусу. Ви вільні від шкідника!

Як бачите, підстав для паніки немає. Позбутися від кліща самостійно зовсім просто. Але щоб уникнути надалі такої процедури, треба виконувати кілька простих рекомендацій:

  • По-перше, якщо йдете в ліс, то одягайтеся відповідно. Не залишайте відкритих ділянок на ногах. Найкраще заправити штани в шкарпетки. А ще кращим захистом є чоботи.
  • По-друге, стійко побутує думка, ніби кліщі можуть стрибати на людину з дерев. Це в корені неправильно, кліщі сидять на кінчиках травинок і чіпляються за ноги, коли людина проходить повз. Потім вони починають повзти вгору в пошуках відкритої ділянки. До пояса людини кліщі доповзають за півгодини. Тому оглядайте себе через цей проміжок часу.
  • По-третє, при виході з лісу витрусіть одяг і огляньте себе, існує ймовірність, що ви принесете кліща додому, де він продовжить своє полювання.

Багато хто відчуває незрозумілий жах перед кліщами. Хоча боятися тут нема кого. Дотримуючись заходів обережності, ви позбавляєте їх шансу для укусу.

комментариев: 0 | просмотров: 111 | 20/02/2013
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Кліщ - паніка ні до чого!»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/klisch-panika-ni-do-chogo/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/klisch-panika-ni-do-chogo/">Кліщ - паніка ні до чого!</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/klisch-panika-ni-do-chogo/]Кліщ - паніка ні до чого![/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ