СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Класифікація упаковки і тари

комментариев: 0 / добавить комментарий

Тара – це велика номенклатура виробів, що використовують при переміщенні і зберіганні товару. Всі ці вироби значно розрізняються між собою по формах, призначенні, кратності використання, стійкості до дії навколишнього середовища і зовнішніх чинників, матеріалу виготовлення.

За матеріалом виготовлення тара і упаковка буває полімерна, керамічна, дерев'яна, комбінована, скляна, картонна, паперова.

Полімерна, вона ж пластикова тара, найбільш популярна в даний час з розвитком хімічної галузі. До неї відносяться вироби з синтетичних матеріалів, які міцні, легкі по вазі і надійні в ролі захисту товару від дії різних чинників. Вона сполучає в собі різноманітний асортимент транспортної і споживчої тари - це каністри, бідони, туби, бочки пластикові і дерев'яні, коробки, пакети, ящики.

Керамічна і скляна тара не знайде собі такого широкого застосування, як пластикова із-за крихкості і ненадійності. Зазвичай таку тару використовують для різних рідин, в основному це лікеро-горілчана продукція.

Дерев'яна тара не поступається в популярності першим різновидом і також часто використовується в товарообігу. Звичайно це ящики, бочки і корзини.

Ящики підрозділяються у свою чергу на:

  • дощаті;
  • фанерні;
  • комбіновані.

Така тара має значну сферу застосування – овочі, фрукти, винні вироби, консерви, рибна продукція і кондитерські вироби.

Вони розрізняються розмірами, призначенням, об'ємом і іншими мірками. Ящики бувають як нерозбірні, так і розбірні і вміщають до двохсот кілограмів продукції.

Бочки підрозділяють на:

  • сухотарні;
  • заливні.

Як випливає з назв, в заливні бочки затарюють різні рідкі продукти, а в сухотарні сухі: різну порошу, суху фарбу, мастику. Ємність бочок не обмежена, зазвичай складає від шістдесяти до шестисот кілограмів.

Картонна тара - це коробки і ящики. Коробки виготовляють з пресованого картону, ящики – з пресованого і гофрованого. Вона набагато легше дерев'яної, і для виготовлення потрібно багато менше деревної маси. Сировина для картонної тари – відходи деревини. Як сам процес виробництва такої тари, так і процедуру затарювання механізувати легко, тому така тара застосовується достатньо широко.

Паперова тара використовується для затарювання сухих сипких продуктів. Це мішки і пакети. Мішки підрозділяють на вологоміцні і бітумовані. Останні просочують розчинами. За способом виготовлення вони бувають склеєні і зшиті, з відкритою і закритою горловиною.

автор: Виробник тари та упаковки
комментариев: 0 | просмотров: 466 | 16/11/2009
Читайте также:
Безалкогольные напитки оптом
На сегодняшний день в России существует большое количество заводов про ...
Пластиковая, деревянная и стеклянная тара - что выбрать?
Прошли времена СССР, когда вся продукция в магазине, которую можно был ...
Химические добавки в использования в пищевой промышленности или Съешь Е-шку
Три часто встречаемые добавки (Е250, Е330-338, Е 338) в продуктах кажд ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Класифікація упаковки і тари»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/klasifikatsiya-upakovki-i-tari/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/klasifikatsiya-upakovki-i-tari/">Класифікація упаковки і тари</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/klasifikatsiya-upakovki-i-tari/]Класифікація упаковки і тари[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ