СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Які бувають килимки для автомобілів?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Килимки для автомобілів підрозділяються по декількох ознаках. 

За матеріалом виготовлення автомобільні килимки бувають:

  • гумові;
  • поліуретанові;
  • текстильні;
  • пластикові.

Гумові килимки виготовлені з високоякісної зносостійкої гуми на основі натурального каучуку. Не виділяють шкідливих речовин, легко миються. 

Поліуретанові килимки для автомобіля розроблені індивідуально для конкретної моделі автомобіля. Килимки виготовлені з сучасного, екологічно чистого полімерного матеріалу, натурального каучуку, що володіє пластичністю. Більшість килимків в салон мають шиповане покриття нижньої поверхні килимка відповідно до європейських норм безпеки дорожнього руху. 

Вони мають витончену форму, що повторює конфігурацію підлоги і багажника вашого автомобіля, високі борти. На передньому килимку водія є спеціальний язичок, який надійно закриває майданчик відпочинку ноги водія. Задні килимки надійно сполучені перемичкою. У два рази легше за гумові аналоги. Легко миються водою і з використанням будь-яких миючих засобів. Абсолютно позбавлені запаху. Зберігають свої фізико-механічні характеристики в найсуворіших погодних умовах, не тверднуть на морозі.

Килимки текстильні виробляються з поліпропілену. Комплект текстильних килимків складається з: 2 передніх + 2 задніх + п'ята частина на тунель. На позашляховиках задній килим суцільний. Текстильні килимки, виконані з використанням різних комбінацій текстильних поверхонь і гумових підкладок. Для збільшення терміну служби на килимках є гумові, пластикові або текстильні накладки під каблук. Килимки виконані в широкій колірній гаммі і призначені для автомобілів різних марок. 

Килимки в багажник автомобіля (піддони), виготовлені з пластика і допоможуть залишити багажник вашого автомобіля в чистоті. Еластичність матеріалу, з якого зроблений піддон, дозволяє легко вставляти і виймати його для прибирання у будь-який час. Килимки багажника пластикові виготовлені зі зносостійкого пластику, що зберігає свої властивості при низьких температурах, формою повністю відповідають багажнику, полегшують його прибирання і оберігають його від дії твердих, рідких і сипких вантажів. Крім своєї практичної користі, килимок надає багажнику естетично закінченому вигляду. 

Килимки можуть бути як для певної марки автомобіля, так і універсальні. 

Універсальні гумові килимки в салон автомобіля виготовлені з високоякісної зносостійкої гуми на основі натурального каучуку. Не виділяють шкідливих речовин, легко миються. Випускаються чотири типорозміри. Для зручності підгонки під автомобіль передбачені лінії обріза з додатковими бортами.

Універсальні гумові килимки салону мають борт для утримання вологи і бруду, який розташований в центральній частині килима, що дозволяє його м'яким краям легко деформуватися, приймаючи форму підлоги автомобіля.

комментариев: 0 | просмотров: 94 | 26/11/2009
Читайте также:
ГИБДД Татарстана
Все мы рождаемся и умираем. Кто-то в старости в своей постеле, а кто-т ...
Что измениться в ПДД осенью 2010 года
В правила дорожного движения Российской Федерации 20 ноября 2010 года ...
Подыскиваем профессиональную фирму для аренды лимузина
Не сыщите человека кто попытается опровергнуть, что каждый из нас люби ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Які бувають килимки для автомобілів?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ki-buvayut-kilimki-dlya-avtomobiliv/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ki-buvayut-kilimki-dlya-avtomobiliv/">Які бувають килимки для автомобілів?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ki-buvayut-kilimki-dlya-avtomobiliv/]Які бувають килимки для автомобілів?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ