СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Канада як етап у випадку ділової імміграції

комментариев: 0 / добавить комментарий

Щорічно, біля трьох мільйонів людей з усіх частин землі подають папери на імміграцію до Канади. Канада є однією з країн, що проводить велику імміграційну діяльність. При населенні приблизно в 30 млн. канадців, держава щороку приймає більше 210 тисяч претендентів зі всього світу, при цьому без якихось відборів певних народностей.

Найменування країни походить від індіанського слова "каната", що означає село або общину. І це неспроста, бо в Канаді багато етнічних общин. Багато жителів мають французьке або англійське походження, але тут живуть і вихідці з більшості інших країн, включаючи україномовних. У Америці взагалі проживають мільйони україномовного населення. Тому україномовні компанії в містах Канади широко затребувані - школи і ЗМІ, клініки і нерухомість. Торонто і Вінніпег, Вікторія і Калгарі - дуже широка географія і діяльність україномовної общини в Канаді.

Що робить Канаду такою цікавою? Рівень життя? Екологія? Перспективи розвитку? Освіта? Імміграційна політика? Чому Канада така популярна?

Як відомо, діапазон розвитку країни визначається за такими складними параметрами, як середня тривалість життя, рівень освіти, реальні доходи населення, а також екологія, рівень злочинності, культура, мистецтво і ін. Тут з Канадою повний порядок. У Канаді стабільна репутація місця з високим рівнем життя і демократичними законами, що дотримуються. Відповідно даним ООН, ось вже багато років Канада завойовує топове положення серед інших країн за таким параметром як місце з найвищим рівнем життя.

Не дивлячись на геополітичні тенденції останнім часом, економіка Канади залишається дуже розвиненою, а як слідство, є сильна потреба в іноземній робочій силі. І, до речі, зарплати в Канаді тримаються одними з найбільш високих на земній кулі. Цей момент дає шанс іммігрантам отримати незрівнянно більше, ніж при імміграції в будь-яку іншу країну. Крім того, Канада зазвичай діє в самому центрі світових подій і бере безпосередню участь в економічних процесах. Цим Канада виділяється від Австралії, Нової Зеландії, Аргентини, які теж просувають свою імміграційну програму, але розташовані на значній відстані від Європи.

Канада займає топове положення на землі за соціальною безпекою - це доступна вища освіта, безкоштовне медичне обслуговування, програма тимчасової фінансової підтримки безробітних, соціальні державні дотації на навчання, програми для інвалідів і пенсіонерів і багато що інше, що дозволяє кожному індивідууму відчувати себе в країні упевнено і спокійно.

У країні також відмічений і дуже низький рівень злочинності. На відміну від ряду великих міст миру, в Торонто і в Монреалі, у Ванкувері і в Оттаві можна безпечно гуляти вночі і вечорами по кварталах. Не дивлячись на свою поверхневу суворість, країна повна цікавих можливостей для облаштування іммігрантів - від невеликих рибальських сіл, розосереджених уздовж берега, до гігантських метрополій, таких як Торонто, Вінніпег або Едмонтон.

Інформація: сайт статей

комментариев: 0 | просмотров: 149 | 16/12/2009
Читайте также:
Второе гражданство - второй паспорт
В настоящее время многие задумываются о возможности получения второго ...
Канада как этап в случае деловой иммиграции
Канада - одна из немногих стран, проводящих иммиграционную деятельност ...
Работа за границей или семья, или и то, и другое или рабочая иммиграция в Германию
В нашу адвокатскую канцелярию нередко обращаются отчаявшиеся иностранц ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Канада як етап у випадку ділової імміграції»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/kanada-yak-etap-u-vipadku-dilovoji-immigratsiji/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/kanada-yak-etap-u-vipadku-dilovoji-immigratsiji/">Канада як етап у випадку ділової імміграції</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/kanada-yak-etap-u-vipadku-dilovoji-immigratsiji/]Канада як етап у випадку ділової імміграції[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ