СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Каміни без диму

комментариев: 1 / добавить комментарий

Каміни в сучасному інтер'єрі все більше грають декоративну роль, ніж утилітарну. Адже розміщення справжнього каміну в наших багатоповерхових будинках - складне завдання, до того ж таке, що вимагає значні матеріальні і фізичні вкладення. Тому декоративні каміни все частіше з'являються в квартирах. Вони не потребують встановлення димаря, тому їх називають "каміни без диму".

Декоративні каміни дуже привабливі і оригінальні за дизайном і поєднують в собі натуральну теплоту природного вогню і ексклюзивність стилю. Сучасні декоративні каміни ідеально пасують домашній і офісній обстановці і створені для того, щоб притягати до себе всі погляди і бути в центрі уваги.

Прості і надійні в експлуатації вони приноситимуть вам радість на кухні, у вітальні, в кабінеті і спальні.

Декоративні каміни можуть бути як класичними, так і ультрамодними. Дизайн каміну залежить тільки від побажань клієнта. Вибрати камін для свого будинку ви можете як самостійно, так і скориставшись послугами досвідченого дизайнера.

Каміни із справжнім вогнем без диму - запатентовані і є абсолютним нововведенням в світі. Вони перевірені техоглядом і відповідають правилам техніки безпеки.

Всесвітнє нововведення полягає в камері горіння і в пальному, яке використовується. Можливо отримати камеру горіння окремо і використовувати для переобладнання функціонуючого каміна. Пальне для каміна біологічне і згорає повністю без залишків. При цьому не виникає ніякого диму і вихлопних газів, тому димар абсолютно не потрібний. Двоокис вуглецю, звільнений в такому каміні, відповідає кількості двох свічок при згоранні. Паливо для таких камінів коштує не більше палива для звичайного каміна, до того ж, все це без польоту іскор, попелу, колення дров і незручного їх зберігання. В середньому, один літр палива коштує зараз близько 5 євро, це досить для підтримки вогню в каміні в перебігу 2-3 годин.

Первісна сила вогню вже мільйони років володіє магічною привабливістю для людини. Зараз же, людина навчилася приборкувати цю первинну енергію і додавати їй потрібні рамки, при цьому залишаючи силу тяжіння в первинному вигляді.

Додано: каталог статей

комментариев: 1 | просмотров: 251 | 16/12/2009
Читайте также:
Несколько причин купить шторы в Киеве в "Myata Home"
Вы решили преобразить вашу комнату, квартиру или дом. Самым простым и ...
Об интерьере советского периода
Некоторые люди утверждают, что в советское время было намного лучше жи ...
Домашній текстиль як подарунок
Якщо постало питання що подарувати - зверніть увагу на домашній тексти ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
1
Марк Семенов | 19/06/2018
Хороша стаття! Слід ще підмітити, що більшість біокамінів (або ж як написано "камінів без диму") можна виготовити абсолютно під будь - який дизайн та розміри. Також автор не згадав у статті таку річ, що паливом має слугувати тільки денатурований етанол. Таке паливо і справді не виділяє ні диму, ні кіптяви, а в процесі згорання виділяється водяний пар у безпечній для здоров'я людини кількості. З дозволу автора залишу посилання на хороший інтернет - магазин як з біокамінами так і з якісним біопаливом. Ось посилання: http://royal-fire.com.ua/
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Каміни без диму»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/kamini-bez-dimu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/kamini-bez-dimu/">Каміни без диму</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/kamini-bez-dimu/]Каміни без диму[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ