СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як захистити свої електронні фінанси

комментариев: 0 / добавить комментарий

За статистикою більшість крадіжок електронних грошей в Інтернет відбуваються з вини самих користувачів, які, не бажаючи вчитися на чужих помилках, стають жертвами своєї безладності і незліченних шахраїв, що поширюють "троянські" програми під виглядом всіляких "зломщиків" і "webmoney-генераторів". Саме з цієї причини, ми розробили вісім простих рекомендацій по забезпеченню безпеки електронних грошей, ігноруючи які, ви можете не тільки втратити свої гроші, але і позбутися контролю над своїми гаманцями. А це вже більш серйозна проблема. 

1. Утримайтеся від застосування і установки на свій комп'ютер різних crack-ів, складальників різноманітних грошових бонусів і решти "сумнівних" програм. Як показує практика, більшість з них, не тільки не виконує декларованих функцій, проте ще і містить троянські програми, направлені на крадіжку паролів і інших персональних даних. 

2. Перш ніж під'єднатися до сайту платіжної системи, або запускати програму, що виконує це підключення, упевніться в тому, що на комп'ютері, з якого планується реалізувати підключення, відсутні віруси і осоружні програми - шпигуни. Зробити це можна з підтримкою антивірусних програм.

Якщо ж з якихось причин це зробити не можливо, рекомендуємо вам утриматися від роботи з електронними грошима з такого комп'ютера.

3. Підключення до сайту платіжної системи здійснюйте тільки за протоколом https – з'єднання. І не дивлячись на те, що більшість платіжних систем в примусовому порядку переводять користувачів на нього, упевніться в тому, що перехід пройшов успішно.

4. Встановіть пароль для свого аккаунта в платіжній системі 7-12 знаків, в які входять букви, цифри і різні символи. На злом такого пароля піде багато часу і грошей. Більш того, необхідно час від часу міняти пароль.

Також, можна створити текстовий файл зі своїм паролем. Після чого, вводити його на сайті платіжної системи, копіюючи з файлу - цей захід захистить від програм-кейлогерів, бо вони перехоплюють паролі, які ви набираєте з клавіатури.

5. Не показуйте свої паролі (і файли ключів для WebMoney) третім особам, навіть якщо вони представляються співробітниками платіжної системи. Дійсні співробітники платіжних систем з відповідним рівнем допуску, можуть здійснити доступ до вашого аккаунту і без них. У 99% випадків, паролі і ключі просять у вас тільки шахраї.

6. Більшість систем електронних грошей, пропонують своїм користувачам активувати додаткові функції безпеки і повідомлень. Часто користувачі ігнорують ними, що приводить до втрати грошей і контролю над гаманцями. Якраз з цієї причини, активуйте всі можливі функції безпеки і повідомлень пропоновані вашою платіжною системою. Це дозволить вам збільшити ступінь контролю над вашими грошима, ну, і у разі спроби їх розкрадання, оперативно зреагувати.

7. Якщо ви хочете обміняти одні електронні гроші на інші, наприклад: wme на wmg або wmg на wme, і при цьому курс обміну на сайті платіжної системи вас не влаштовує, в цьому випадку для розшуку обмінного пункту вживайте моніторинг обмінників. Оскільки в ньому, сумнівних і неблагонадійних обмінних пунктів не буває.

8. Якщо ви хочете що-небудь придбати в Інтернет, або ж провести розрахунок з людиною раніше вам не знайомою, не полінуйтеся дійти до пошукової системи і знайти відгуки про магазин / людину. Якщо в мережі переважають негативні відгуки про цей магазин / людину, утримайтеся від покупок у них.

Резюмуючи все раніше сказане, хочеться відзначити, що приведені рекомендації достатньо прості. Тому щиро сподіваємося, що ви зможете без проблем узяти і вживати їх для оберігання своїх грошей.

Рекомендації від збірки статей www.stateyki.org.ua

автор: Шахрай, що виправився
комментариев: 0 | просмотров: 52 | 07/12/2009
Читайте также:
Кукла для одинокого мужчины Украины
Абсолютно безопасный для здоровья материал имеет натуральный телесный ...
Интернет-магазин Все для Дома
В нашем интернет-магазине Все для дома вы найдете уникальные и оригина ...
Где и как продать вещи, ставшие ненужными?
Нас всюду окружают вещи. Одни нам необходимы, другие стали в тягость. ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як захистити свої електронні фінанси»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/k-zahistiti-elektronni-finansi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/k-zahistiti-elektronni-finansi/">Як захистити свої електронні фінанси</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/k-zahistiti-elektronni-finansi/]Як захистити свої електронні фінанси[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ