СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як вибрати брекет-систему?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Як вибрати брекет-систему?

Сьогодні красива відкрита посмішка - невід'ємна частина іміджу успішної людини. Адже за допомогою посмішки ми не лише виражаємо свої емоції, але і розташовуємо до себе людей. Красива приваблива посмішка може стати для вас і вашої дитини візитною карткою, як у світі бізнесу, так і в особистому житті.

Багато людей соромляться широко посміхатися, - причини тому можуть бути різні, - але в переважній більшості випадків, - це нерівні зуби. Нерівні зуби і неправильний прикус можуть стати причиною різних психологічних проблем та комплексів. Більше 90 відсотків людей мають викривлені зуби або порушення прикусу. Причому більш за третину випадків вимагають спеціалізованої ортодонтичної допомоги.

Неправильний прикус – це не лише естетична проблема. З часом патологія прикусу може привести до захворювань пародонту та скроневонижньощелепового суглоба (що часто супроводжується головними болями), захворюваннями шлунково-кишкового тракту (неправильне зімкнення щелеп утрудняє повноцінне пережовування їжі).

З кожним роком частота патології прикусу постійно зростає. Це пов'язано з характером їжі, яку споживає сучасна людина. Під час споживання м’якої їжі наш жувальний апарат як правило, не отримує запланованою природою навантаження. В результаті чого щелепові кістки розвиваються недостатньо, а зуби не поміщаються в недостатньо розвиненій кістці. Є і вроджені причини: наприклад, у людини виростає менше зубів, ніж належить, вони «розбігаються» по щелепі, і між ними утворюються широкі непривабливі щілини. До зовнішніх факторів можна віднести дію несприятливих екологічних чинників, штучне вигодовування дітей і т.і..

«Криві» зуби і неправильний прикус можуть стати причиною психологічних проблем спілкування, несприятливо позначитися на долі людини. Але навіть якщо здолати психологічний «комплекс кривих зубів», проблеми, які вони викликають не вирішуються самі собою. Проблема прикусу посилює перебіг захворювань ясен; Провокує розвиток карієсу із-за неможливості адекватної гігієни; Приводить до швидкого стирання зубів; Ускладнює, а інколи робить неможливим, протезування. Але найнебезпечніше – може привести до розвитку порушень скронево-нижньощелепового суглоба – найскладнішого суглоба в організмі людини. На відміну від останніх суглобів, які здатні виконувати рухи в двох напрямах, скроневонижньощелеповий - завдяки складності своєї конструкції - може виконувати рухи в трьох напрямах. Будь-які зміни у ньому дуже важко піддаються корекції.

Ортодонтія

Ортодонтія займається виправленням неправильно розташованих зубів, корекцією прикусу і дослівно означає «рівні зуби». Своєчасне ортодонтичне лікування дозволяє уникнути видалення зубів і провести лікування набагато швидше.

У нашій клініці для ортодонтичного лікування до ваших послуг знімна і незнімна апаратура. Використання того або іншого виду апаратури залежить від віку пацієнта.

Якщо вам або вашій дитині необхідне ортодонтичне лікування, дуже важливо своєчасно його розпочати.

У даний час ортодонтичне лікування можливе практично у будь-якому віці, але для кожного віку є свої особливості. Поки у дитини є молочні зуби, дуже ефективно протікає лікування на знімних апаратах і пластинках. Після зміни молочних зубів ортодонтичне лікування проводиться за допомогою незнімної апаратури – брекет-системи. Чим раніше почато лікування, тим воно простіше і ефективніше.

Знімні апарати представлені:

  1. Однощелеповими пластинками механічної дії
  2. Двощелеповими апаратами функціональної і комбінованої дії.

Ці апарати легкі у догляді – досить лише двічі на день чистити їх за допомогою зубної щітки і пасти. Носять пластинки постійно, знімаючи їх під час їди. Вони можуть бути різних кольорів, з різними включеннями –картинками – які сподобаються вашій дитині.

Незнімний апарат, так звана брекет-система, фіксується в порожнині рота на весь курс лікування.

Даний вид апаратів дозволяє змінювати положення кожного окремо взятого зуба в будь-яких напрямах до міліметра. У нашій клініці Ви можете обрати брекети, які вам більш до душі:

-металеві,
-керамічні,
-самолігуючі,
-сапфірові.

Суть лікування від цього не міняється.

Як правило, пацієнтів цікавлять терміни лікування. Із цього приводу слід відзначити, що ортодонтичне лікування триває не менше 1, 5 року та залежить від кожного конкретного випадку. Важливо знати, що з віком зменшуються компенсаторні можливості організму, людям буває важче пристосуватися до процедури тривалого лікування.

Як вибрати брекет-систему?


Якщо Ви вирішили пройти ортодонтичне лікування із застосуванням брекет-системи, то одне з перших питань, що виникає, буде її вибір.

Зараз в арсеналі лікаря-ортодонта існує безліч модифікацій цього апарату що розрізняються по ряду параметрів. Для пацієнтів найважливішим параметром є зовнішній вигляд системи, а він повністю залежить від того, з якого матеріалу виготовлені самі брекети. В даний час для їх виробництва компанії використовують найсучасніші технології, прагнучи зробити систему менш помітною, а лікування швидшим, зручнішим і ефективнішим.

Металеві брекет-система.


Цей найстаріший і найменш естетичний варіант брекет-системи до цих пір дуже активно використовується і не здає своїх позицій. Чому ж, не дивлячись на появу сучасних матеріалів, пацієнти і лікарі до цих пір вибирають металеві брекет-системи? Один з найважливіших плюсів цього типу систем - їх відносно невисока вартість Це найдешевший тип брекет-систем (хоча тут потрібно сказати "відносно дешевий"), тобто все ортодонтичне лікування коштуватиме менше, ніж, наприклад, на керамічних. Другий позитивний момент полягає в багатому асортименті різних варіантів металевих систем, хоча це в основному матиме значення тільки для лікаря.
Хоча це може здатися дивним, але невисока естетичність є не лише основним мінусом металевих брекетів, але і одним з їх плюсів. Наприклад, в США ортодонтичне лікування дітей є певним символом забезпеченості і статусу сім'ї в цілому, тобто це "модно". Тому, багато батьків, а інколи і самі діти, вибирають лікування на металевій брекет-системі часто не із-за міркувань якої-небудь економії коштів, а із-за міркувань більшої помітності системи. Можна сказати, що металеві брекет-системи виглядають традиційно і класично.

Багато ортодонтичних шкіл велику увагу приділяють питанням тертя між пазом брекета і дугою, тобто чим менше тертя, тим швидше відбувається переміщення зубів, а значить і зменшується загальний час лікування. У металевих брекет-систем ця сила тертя є мінімальною, що є ще одним плюсом.

Окрім традиційних брекет-систем існують самолігуючі або безлігатурні види брекетів (вони також бувають керамічними).

Їх конструкція є складніша, ніж традиційних, зате використання безлігатруних брекетів дозволяє позбавитись від необхідності періодичної заміни лігатур, тобто на прийом до ортодонта можна буде приходити не так часто (що важливо для зайнятих або таких, що далеко живуть пацієнтів).

Металева брекет-система


Плюси:

-невисока вартість
-помітність
-класичний зовнішній вигляд
-низьке тертя між дугою і пазом брчить і швидший процес лікування

Мінуси:

-менша естетика.

Безлігатурна металева брекет-система


Плюси:

-невеликий розмір брекетів,
-тертя між дугою і пазом брегета зведено до мінімуму, що скорочує процес лікування на 3-4 місяці,
-можливість відвідувати ортодонта один раз у 2 місяці

Мінуси:

-висока вартість брекет-системи
-складніша конструкція брекетів, а значить і "товщий" профіль брекетів.

Керамічні брекет-системи

Всі керамічні брекети можна розділити на дві категорії: полікристалічні і монокристалічні.

Полікристалічні брекети випускають більшість виробників, їх відрізняють хороші естетичні властивості і часткова непрозорість поверхні.

Монокристалічні брекети випускає практично лише одна компанія Ormco, називаються вони Inspire. Це найбільш дорогі і естетичні керамічні брекети, їх ще називають "сапфіровими". Кожен брекет є штучним кристалом сапфіра, тому він прозорий і максимально непомітним на зубах.

Плюси:

-чудова естетика і непомітність.

Мінуси:

-висока вартість
-високе тертя між пазом брекета і дугою, що може дещо збільшити термін лікування.

Лінгвальні брекет-системи

Лінгвальна брекет-система відрізняється від всіх, описаних вище. Хоча брекети і виготовлені з металу, але фіксуються вони з внутрішньої сторони зубів, тому вони є непомітними.

Плюси:

-абсолютна непомітність

Мінуси:

-висока вартість
-порушення дикції на початку лікування
-складніший догляд.

Висновок.

Обираючи перед початком лікування майбутню брекет-систему найчастіше керуються саме фінансовими питаннями.

Однак, можливі різні комбінації описаних вище систем, що в якійсь мірі може змінити загальну вартість лікування.

Наприклад: можлива фіксація керамічних брекетів лише на передні зуби або лише на верхню щелепу, де вони найбільш помітні, а всі інші брекети - металеві.

Так само можливо поставити лінгвальну техніку лише на верхню щелепу, а на нижню - звичайні керамічні брекети. Це понизить загальну вартість лікування, та і звикатися до лінгвальних брекетів на одній щелепі буде простіше.

Поспішайте бути здоровими та красивими!

стаття надана сайтом http://proshchyn.com

комментариев: 0 | просмотров: 294 | 10/11/2011
Читайте также:
Протезирование зубов
Протезирование зубов – одна из самых востребованных стоматологических ...
Стоматология в Киеве
Обращение в стоматологию в Киеве вернет вашим зубам красоту и здоровье ...
Как развивается пародонтит?
Механизм появления пародонтита достаточно сложный. Недостаток в тканях ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як вибрати брекет-систему?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/k-vibrati-breket-sistemu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/k-vibrati-breket-sistemu/">Як вибрати брекет-систему?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/k-vibrati-breket-sistemu/]Як вибрати брекет-систему?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ