СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як сказав Колумб: Кидай палити - вставай на лижі!

комментариев: 0 / добавить комментарий

Христофор Колумб не міг знати, що куріння настільки паршиво відбивається на здоров'ї людини, але це не виправдовує його вчинку. Привіз незрозуміло що, індійці палять, значить, нехай і Європа спробує. А зараз всі знають і "з" і "без" цієї статті, що куріння дуже шкідливо, як для жінок, так і для чоловіків, але чомусь всі палять, не дивлячись на шкоду здоров'ю і величезну розтрату грошей.

Кожен курець намагався кинути цю згубну звичку. Хтось кидав на два дні, хтось на 3 тижні, і лише одиниці з сотень кидали надовго. Все одно потім або з п'яну, або перенервувавши, починали з однієї цигарки і поверталися до пачки в день. Очевидно, що палити кинути не так важко фізіологічно як психологічно. Але є декілька правил, слідуючи яким можна хоч трішки зменшити шкоду куріння і заощадити трохи грошей.

Прагніть викурювати всього 2/3 сигарети, оскільки в кінці цигарки якраз скупчується більше всього отрут і смол. Бажано рахувати викурені сигарети в день і намагатися зменшити їх кількість. Переходьте плавно з міцних сигарет на одиницю, хай трішки, але уменшіть шкоду цих маленьких негідників - сигарет. Під час куріння не пийте і не їжте, це стосується і жувальної гумки, оскільки всі речовини, які йдуть вам в легені залишають сліди на зубах і по всій порожнині рота. Пиття і їжа під час куріння допоможе цій отруті пройти ще і в травну систему, прямо в шлунок, що може привести до гастриту шлунку і надалі виразки. Прополощіть рот після їжі і виплюньте всю цю гидоту, трошки пожуйте жуйку і виплюньте слину, яка виділяється. До речі не ковтайте у жодному випадку слину під час куріння, спльовуйте її, не соромтеся! Не паліть натщесерце і безпосередньо перед сном. Тримаєте сигарету в губах, а не затискайте її в зубах, бо це призведе до нікотинових зубків. Не тримайте сигарету за фільтр - палить через мундштук, хай смоли хоч на пальцях не залишаються. Якщо суміщатимете каву і цигарку хоч би раз на день, отримаєте шкоду в квадраті.

Ще не економте на тютюні, якщо труїться так із смаком, не скупіться і пригощайте "стрільців". Хай краще вони візьмуть на себе вашу дозу нікотину. Паліть якісний тютюн. Адже зараз в країнах СНД майже не залишилося нормальних сигарет з тютюновим листям, лише перебите стебло тютюну. Спробуйте замість сигарет викурювати маленьку сигару увечері після важкого дня, ви потім на сигарети дивитися не зможете. Або люльку з тютюном високого класу спробуйте. Загалом, раз вже ви палите, то робіть це правильно. І пам'ятайте - чим менше і рідше затягуваннь ви зробите - тим менше хімії у вас в організмі залишиться. Перевірено народом.

источник: stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 95 | 03/01/2010
Читайте также:
Что делать с наркоманом? Лечение наркомании в Харькове
В последнее время все чаще и чаще поднимается вопрос о том, что делать ...
Какие фрукты способствуют похудению?
Все знают ещё с детства, что фрукты полезные. Их нужно употреблять в д ...
Здоровье человека начинается с него самого
ВИЧ-СПИД шагает по планете такими темпами, что, например, в Екатеринбу ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як сказав Колумб: Кидай палити - вставай на лижі!»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/k-skazav-kolumb-kidai-paliti-vstavai-na-lizhi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/k-skazav-kolumb-kidai-paliti-vstavai-na-lizhi/">Як сказав Колумб: Кидай палити - вставай на лижі!</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/k-skazav-kolumb-kidai-paliti-vstavai-na-lizhi/]Як сказав Колумб: Кидай палити - вставай на лижі![/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ