СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як правильно вибрати швейну голку?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Крок 1: вибір голки
Крок 2: вибір вістря
Крок 3: вибір номера голки


Крок 1:
Вибір голки - відповідальне рішення, яке значно впливає на якість стібка. Неправильний вибір може привести до пошкодження голки і навіть самої машини. Спочатку необхідно встановити відповідність між швейною машиною і необхідною голкою.

Кожна голка має три визначальні параметри, які і допоможуть вам підібрати правильну голку.

  • A- діаметр колби голки
  • D- довжина голки від колби до вушка голки
  • N- довжина колби голки

Крок 2:
Вибір вістря

Виробництво одягу сьогодні розвивається дуже динамічно. Разом з удосконаленням технологій шиття і підвищенням рівня життя суспільства звичайні вироби стають все більш якіснішими. Проте ми не перестаємо дивуватися з того, що серед майже сотні швейних фабрик, які ми відвідали, більше половини не приділяє достатньої уваги до вибору голок. Тільки 40% цих фабрик володіють початковими знаннями, що необхідні для вибору голок до відповідних виробів, що виготовляються. У той час використання невідповідних голок призводить до пошкодження тканини, обриву нитки, неякісного шва і зниження якості продукції.

Зазвичай, найбільша проблема полягає у виборі правильної форми вістря голки. Наприклад, для виконання строчки на трикотажному полотні краще вибрати вістря SES (злегка закруглене вістря), але на деяких виробництвах використовують для цих цілей вістря R із стандартним заточуванням, що може привести до пошкодження тканини. Для щільних тканин і шкіри, якщо передбачений дрібний стібок, краще вибрати голку із звичайним вістрям, а вибір голки з ріжучим вістрям може привести до перфорації шкіри. Такі помилки ведуть до зниження якості продукції і збільшення витрат виробництва в умовах жорсткої конкуренції.

Вибір форми вістря голки, головним чином, залежить від матеріалу, який необхідно прошити. Для різних матеріалів використовуються різні типи вістря. Ми пропонуємо просту класифікацію і опис найбільш часто використовуваних голок, щоб дати рекомендації швейникам.

Для стібків на простій текстильній тканині, для сточуючих і обробних строчок призначена голка з вістрям R, яка не розтягує і не деформує тканину. Тип SES також можна використовувати в цьому випадку, при цьому злегка закруглене вістря голки легко проникає між волокнами тканини. В результаті вістря не руйнує нитки матеріалу і продовжує термін служби тканині. Але з цієї ж причини стібок при обробці виходить не дуже рівним, а для дуже гладких тканин стібок злегка скручується із-за збільшення опору. Якщо до складу тканини входить еластичний матеріал, то вибирати вістря необхідно з SES і SUK.

Трикотажне полотно відрізняється від простої текстильній тканині. Якщо в процесі шиття волокна ниток рвуться і отвір значно збільшується, то необхідно вибрати вістря SES або SUK, залежно від того, чи містить тканина еластичні матеріали. Вістря голки вибирається з урахуванням еластичності трикотажного полотна і товщини нитки. Слід правильно вибирати голку, щоб уникнути пошкодження ниток полотна. Враховуючи структуру і тип полотна, а також кількість шарів, що прошиваються, визначають який розмір голки і яка форма вістря повинні застосовуватися в кожному випадку.

Також слід приділити особливу увагу голкам з ріжучим вістрям при виробництві виробів зі шкіри і важких нетканих матеріалів. Дуже важливо, щоб шов на виробах вийшов рівним і якісним. Вістря з правостороннім скосом LR використовується при виробництві одягу, взуття, сумок і валіз. Це сама краща голка для отримання декоративних швів! Разом з вістрям форми R, це вістря використовується швейниками найчастіше.

Крок 3:
Вибір номера голки

Номер голки - діаметр робочої частини голки (стрижня). Вибір розміру голки, в першу чергу, залежить від матеріалу, його типу і стану, а так само від кількості шарів тканини, яку потрібно прошити. Часто підбір номера голки здійснюється дослідницьким шляхом.

Публікація: загальний каталог статей.

комментариев: 0 | просмотров: 159 | 02/12/2009
Читайте также:
Безалкогольные напитки оптом
На сегодняшний день в России существует большое количество заводов про ...
Пластиковая, деревянная и стеклянная тара - что выбрать?
Прошли времена СССР, когда вся продукция в магазине, которую можно был ...
Химические добавки в использования в пищевой промышленности или Съешь Е-шку
Три часто встречаемые добавки (Е250, Е330-338, Е 338) в продуктах кажд ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як правильно вибрати швейну голку?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/k-pravilno-vibrati-shveinu-golku/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/k-pravilno-vibrati-shveinu-golku/">Як правильно вибрати швейну голку?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/k-pravilno-vibrati-shveinu-golku/]Як правильно вибрати швейну голку?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ