СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як позбавитися від куріння

комментариев: 0 / добавить комментарий

Куріння - шкідлива звичка, яка увійшла до нашого життя як ні в чому не бувало і там засіла. Зараз ця проблема дуже актуальна і про неї, напевно, знають абсолютно всі. Я пропоную вам ознайомитися з унікальним способом позбавлення від звички палити, в якому не треба звертатися до лікарів, фахівців, психологів і гіпнотизерів.

Отже, спершу треба зрозуміти проблему, чому куріння приємне людині. Але суть її я хочу пояснити не на рівні "нікотин – залежність", а на підсвідомому рівні відчуттів. Всім відомо, що організм сприймає щось, а тим більше перетворює це в потребу, якщо йому це приємно. Тобто при курінні наш мозок акцентує увага на тютюні, як на чомусь позитивному, хорошому і потрібному. Метою нашого заняття буде змінити цю думку. Зробити з тютюну ворога. Власне саме на це і орієнтовані бесіди в школах, інститутах, рекламах і інших речах. Але всі вони діють підсвідомо тільки на інформаційному рівні. Наше заняття ж направлене також на підсвідомість і на межу сприйняття.

Вправа. Ми просимо людину, що зловживає цигарками пройти на свіже повітря. Результат буде набагато краще, якщо повітря буде морозне і свіже. Просимо страждаючого, а саме так слід звертатися до завзятих курців, запалити свою сигарету і вдихнути нікотинову отруту. Але вдихати слід не так як це роблять звичайні залежні, а тільки ротом. Так, щоб дим не попадав в легені. Закриваємо пальцями ніс курця і просимо його "жувати" масу шкідливого повітря в роті. Жувати потрібно до тих пір, поки вистачить дихання і у жодному випадку не дурити. Одночасно з тим як страждаючий жуватиме, він повинен уявляти, як дим проходить через його небо, проникає все глибше і глибше, досягаючи мозку. Одночасно з цим треба говорити про себе: "Куріння - мій ворог. З кожною хвилиною воно отруює мені життя. Я це відчуваю всім своїм тілом, куріння проникає в мій мозок і руйнує його. Але я сильна людина. Я справляюся. Я кидаю палити і стаю здоровим і щасливим. Моє життя з кожним днем все краще і краще". Після того, як дихання вже не вистачає, слід виплюнути осоружне повітря і почати вдихати нове, жваве, чисте повітря. Вдихати слід тільки через ніс, пропускаючи його в рот і легені. Дихати хорошим повітрям, повними грудьми не менше 10 хвилин.

Таку вправу слід повторювати щодня, п'ять днів підряд. Перебільшувати не варто, оскільки наслідки можуть бути катастрофічними. Ще слід відмітити, що для непостійних страждаючих двох процедур буде цілком досить. Але наступні вказівки виконувати в строгому порядку.

У ці сім днів, перш ніж лягає спати, в період, коли сон майже заполонив свідомість, необхідно повторювати фразу: "Я здорова людина. У мене немає поганих звичок. Мені не хочеться палити. З кожним днем мій організм відновлюється. Я люблю своє життя, спасибі за те, що я позбавився від куріння".

Статтю розміщено на сайт статей

комментариев: 0 | просмотров: 128 | 03/01/2010
Читайте также:
Альтернативна медицина – гомеопатія
У статті йдеться про такий метод лікування хвороб, як гомеопатія. Кому ...
Коли корисні нетрадиційні методи лікування?
У статті йдеться про те, в яких випадках корисні нетрадиційні методи л ...
Как стать моложе
Человеческий организм на протяжении всей жизни подвержен негативному в ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як позбавитися від куріння»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/k-pozbavitisya-vid-kurinnya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/k-pozbavitisya-vid-kurinnya/">Як позбавитися від куріння</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/k-pozbavitisya-vid-kurinnya/]Як позбавитися від куріння[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ