СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як потрібно доглядати за своїм волоссям і в яких процедурах полягає даний догляд

комментариев: 0 / добавить комментарий

Де знайти єдино правильну відповідь на питання як доглядати за волоссям? У яких саме процедурах полягає цей догляд? Відповіді на ці питання цікавлять практично кожного. Далі мова піде саме про це. 

Перше, що хочеться відзначити - це миття волосся. Тут не може бути єдиного для всіх інтервалу. Частоту миття кожен повинен визначити для себе сам. Це визначається типом волосся. Деяким доводиться мити їх раз на тиждень, а хтось це робить щодня. Як тільки волосся стало брудним, їх необхідно мити. 

Дуже гаряча вода або навпаки - холодна, можуть завдати шкоди вашому волоссю. Заздалегідь прочитайте рекомендації по застосуванню на упаковці вашого шампуню. Тому що деякі шампуні необхідно не просто наносити і відразу змивати, а нанести на волосся і витримати протягом якогось часу. Тобто, ви нанесли шампунь, промасажували голову і ще трохи почекали, тільки потім можна змивати. Інакше, корисні речовини, що входять до складу засобу, не встигнуть вбратися. Мити голову краще 2 рази. Тому як в результаті першого намилювання віддаляється тільки пил і бруд. Дуже важливо ретельно промити волосся від шампуню. 

Догляд за волоссям повинен бути ретельним і при цьому систематичним. Вам потрібно не тільки героїчно витримати час при митті, але також витратити дорогоцінні хвилини на маски і бальзами, якщо це потрібно. Опісля можна приступати до сушки. Фен значно прискорить цей процес. Проте регулярне застосування фену може нашкодити вашому волоссю. Природніший шлях - висихання їх без зовнішньої дії. Що буде тільки на користь. Існує і проміжний, між цими двома, спосіб. Мова йде про спеціальну чалму. Завдяки спеціальному крою, вона не спадає з голови протягом тривалого часу. Завдяки її матеріалу, відбувається не тільки швидка сушка волосся, але на них також виявляється і лікувальна дія. У такій чалмі можна і спати лягти, а на ранок милуватися красивими кучерями, якщо волосся слухняне. Вибір за вами. Якщо ж волоссю потрібний особливий догляд, то необхідний комплексний набір косметичних і в той же час лікувальних засобів. І краще всього, порадьтеся з професіоналом.

автор: Досвідчений перукар
комментариев: 0 | просмотров: 55 | 18/11/2009
Читайте также:
Окрашивание волос в салоне красоты и дома. В чем разница?
В салоне красоты de Lis г. Киева вы получите тот результат окрашивания ...
Эффективная и безопасная чистка лица в салоне
Чистка лица – косметологическая процедура, избавляющая кожу от орогове ...
Как мужчине выбрать нижнее белье для своей женщины: 5 полезных советов
Во всем мире миллионы мужчин постоянно мучит вопрос - как выбрать и ку ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як потрібно доглядати за своїм волоссям і в яких процедурах полягає даний догляд»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/k-potribno-doglyadati-za-svojim-volossyam-i-v-yakih-protsedurah-polyagaje-danii-doglyad/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/k-potribno-doglyadati-za-svojim-volossyam-i-v-yakih-protsedurah-polyagaje-danii-doglyad/">Як потрібно доглядати за своїм волоссям і в яких процедурах полягає даний догляд</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/k-potribno-doglyadati-za-svojim-volossyam-i-v-yakih-protsedurah-polyagaje-danii-doglyad/]Як потрібно доглядати за своїм волоссям і в яких процедурах полягає даний догляд[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ