СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як обрати фотоапарат?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Коли ми починаємо знайомитися з навколишнім світом, ще на самому ранньому дитинстві, не вміючи ще толком говорити і розуміти, про що йде мова, у нас в руках опиняються фотографії. На них звертаєш увагу мимоволі. Адже на них зображено щось цікаве, а часом навіть знайоме. Ось з тих пір і виникає інтерес до фотоапарата, до тих моментів, які він зберігає і які можна пережити, згадуючи минулі роки. Потом настає момент і у нас в руках опиняється цей майстерний і трохи чарівний предмет - фотоапарат.

Практично всі фотокамери, що використовуються в даний час, відносяться до цифрових камер. Перед придбанням у будь-якої людини, що опинилася біля прилавка або стелажа з фотоапаратами, постає питання вибору який же з них стане твоїм. Розглядаючи прилавок при придбанні, ми поділяємо техніку їх за ціною, що само собою відображає і якість речі.

Найдешевші фотокамери - це компактні. Ці камери не вимагають від свого господаря практично нічого. Слід тільки дістати фотоапарат з коробки і приступити до зйомк. Серед них є і досить класні камери, за якістю зображення здатні потягатися і з апаратами вищого класу. З цих фотоапаратів варто починати знайомитися з фотографією.

Дзеркальні фотокамери - це апарати більш високого класу. Ними цікавляться тільки досвідчені любителі або професіонали. Вартість таких апаратів на порядок вище компактних камер. На цих камерах можливе застосування змінного об'єктива, а також використання всіляких тонких налаштувань. Цими фотоапаратами користуються ті, хто вже не знімає все підряд, а прийняв рішення робити класні фотографії. Для користування ними потрібно як слід ознайомитися з інструкцією, щоб усвідомити їх можливості.

Надалі, коли фотографії почнуть виходити гарними, варто пройти курс фотошопу, для більш тонкого розуміння суті справи.

В окремий клас фотоапаратів варто виділити беззеркалкі - компактні системні фотоапарати. Ці апарати є суміщенням компактних і дзеркальних камер. Такі камери мають знімні об'єктиви, дають високу якість фотографій і в той же момент компактні - їх розміри дуже невеликі.

Таким ось чином, перед придбанням фотоапарата потрібно як слід подумати, на якому з них варто зупинити свій вибір. Втім, маючи будь-яку камеру, ми можемо залишити пам'ять про важливі події нашого життя. Головне у цій справі - це наше натхнення.

Стаття надана професійним весільним фотографом у Києві: http://olegasphoto.com.ua

автор: Olegas
источник: olegasphoto.com.ua | комментариев: 0 | просмотров: 115 | 18/10/2013
Читайте также:
Зеркальные фотокамеры
Фото гаджеты, что же это? А это все те гаджеты и устройства, что связа ...
На прицеле: компактные цифровые камеры. Samsung L310W
Компактный боец в 13,6-мегапиксельном облачении. Новая фотокамера от к ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як обрати фотоапарат?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/k-obrati-fotoaparat/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/k-obrati-fotoaparat/">Як обрати фотоапарат?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/k-obrati-fotoaparat/]Як обрати фотоапарат?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ