СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як обміняти Яндекс.Гроші на WebMoney без ризику

комментариев: 0 / добавить комментарий

Не так давно, платіжна система WebMoney Transfer додала платіжну систему Яндекс.Гроші в "чорний список", і тим самим наклала заборону обмінним пунктам проводити обміни у напрямі WebMoney на Яндекс.Гроші і зворотному. Пов'язано це було, перш за все, з тим, що наклавши заборону на подібні операції, в WebMoney розраховували отримати перемогу над розкраданням титульних знаків WM і операціями з їх подальшою легалізацією.

Раніше, злочинець мав реальну можливість перехопити контроль над гаманцями користувача WebMoney, після чого, скориставшись незалежним обмінним пунктом, конвертувати всі засоби з WM – гаманця в одну з "недозволених" нині електронних валют. А після цього, конвертувати їх знову в WM, переклавши на інші гаманці і безкарно вивести їх.

Дозволимо собі нагадати вам список електронних валют, які і на які система WebMoney Transfer заборонила обмінювати свої титульні знаки. До них відносяться: AlertPay, AlterGold, c-gold, Chebo Money, DeltaKey, e-gold, ECUmoney, EDram, Express Gold, ICQMoney, Imoney UAH, InoCard, Liberty Reserve, LIQPAY, MoneyMail, NN-Money, Pecunix, PerfectMoney, V-Money, VRS, WebCreds, Wirex, Z-PAYMENT, Монета.Ру, Уникарта і тепер уже і Яндекс.Гроші.

Все ж таки, не дивлячись на це, потреба в обміні wmz на Яндекс.Гроші не скільки не зменшилася. Оскільки тільки використовуючи Яднекс.Гроші, можна практично блискавично перевести в готівку не тільки WebMoney, але і майже будь-яку іншу електронну валюту.

Цей факт породив велику кількість "чорних мінял" і шахраїв, які, спекулюючи на цій потребі, примудряються успішно відводити WM у чесних користувачів через не атестовані гаманці, оскільки для обміну "з рук", персональний атестат не потрібний. Та і взагалі, кому потрібно щоб його персональний атестат заблокували за протизаконні транзакції. Ну а оскільки, дія WM – Арбітражу на подібний вид гаманців не розповсюджується, контролювати їх WM просто не в силах.

Як не дивно, але на сьогоднішній день, все-таки можна на законних підставах зробити обмін Яндекс.Гроші на wmz і назад через атестований і надійний обмінний. Для того, щоб знайти такий пункт, треба просто скористатися моніторингом обмінників wmr. Проте, зверніть окрему увагу на те, що на операції обміну за даними напрямами, накладаються 2-а вельми порядних обмеження:

  1. Сума обміну не повинна бути великою.
  2. Ви повинні бути володарем атестата не нижче "персонального".

Тому, якщо вам потрібно здійснювати такі обміни і ви ще не стали власником персонального атестата – прийшов час нарешті-таки його придбати. Після чого, перед вами знов розкриється можливість обмінювати Яндекс.Гроші на WebMoney. Якщо ж ви, до придбання персонального атестата не готові, то для виведення WebMoney, вам доведеться отримати формальний атестат і проводити виведення своїх титульних знаків через гарантів системи. Ну а це, як ви знаєте, займає від 2 до 3 робочих днів.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 76 | 18/12/2009
Читайте также:
Кукла для одинокого мужчины Украины
Абсолютно безопасный для здоровья материал имеет натуральный телесный ...
Интернет-магазин Все для Дома
В нашем интернет-магазине Все для дома вы найдете уникальные и оригина ...
Где и как продать вещи, ставшие ненужными?
Нас всюду окружают вещи. Одни нам необходимы, другие стали в тягость. ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як обміняти Яндекс.Гроші на WebMoney без ризику»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/k-obminyati-ndeksgroshi-na-webmoney-bez-riziku/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/k-obminyati-ndeksgroshi-na-webmoney-bez-riziku/">Як обміняти Яндекс.Гроші на WebMoney без ризику</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/k-obminyati-ndeksgroshi-na-webmoney-bez-riziku/]Як обміняти Яндекс.Гроші на WebMoney без ризику[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ