СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як купити хороші шини

комментариев: 0 / добавить комментарий

Щоб довгий час не доводилося турбуватися про стан коліс слід один раз приділити цьому максимум уваги і підібрати найбільш підходящі шини.

Рекомендується вибирати надійного виробника, відомого якістю своєї продукції. Вибір, звичайно, визначається в основному вашими потребами і перевагами. Має значення, звичайно, і сума, якою ви володієте.

Щоб вибрати на своє авто хороші покришки необхідно порадитися з фахівцем або ознайомившись з нашими рекомендаціями спробувати зробити вибір самостійно. Адже від правильної покупки залежить якість вашої їзди.

Одні шини призначені і розроблені для зимової їзди, інші для літньої їзди. А так само не варто забувати про всесезонні покришки, вони виконані за максимальної якості, якого не може надати жоден вид сучасних покришок.

Частою причиною аварій є неякісні шини. Так що робіть висновки і слідкуйте за покришками на вашому автомобілі. Для цього існує кілька ефективних методів:

  • Визначник протектора шин - для гуми б/у. Можна купити майже в будь-якому магазині автомобільних запчастин. Для того щоб вимірювати ним ступінь зносу ваших автомобільних шин, потрібно буде просто опустити його в канаву вашого протектора. Після цього на моніторчик він покаже ступінь зносу, і зрівняє його з допустимою нормою. На зимових шинах мінімальна висота протектора повинна бути не менше чотирьох міліметрів, а на річних не менше двох міліметрів.
  • Відрізнити хороші шини від поганих при покупці нових шин можна самостійно. Звертайте увагу на деякі характерні особливості. Огляньте шину візуально. Гума повинна бути однорідного кольору. На поверхні протектора можуть знаходитися різні колірні мітки, якими виробники зазначають покришки різних партій для зручності сортування, а також різні інші відмітки. Це дуже добре, якщо вони є. Крім маркування на самій покришці у продавця повинен бути на руках сам сертифікат, що підтверджує відповідність даних шин встановленим вимогам якості. Всі шини від надійних виробників проходять перевірку якості, перед тим, як їх випустять із заводу, і інформація про це також відображається у вигляді відміток на бічній поверхні.
  • Шини розрізняються не тільки по сезонності і призначенням, але також і за ціновими категоріями. З одного боку вважається, що більш дорогі шини виготовлені з використанням більш досконалих технологій і тому володіють додатковими поліпшеними якостями в порівнянні з більш дешевими екземплярами. З іншого боку, цілком можливо, що ці додаткові можливості, якими обумовлена ​ ​ Більш висока ціна, особисто для вас не представляють цінності і зовсім не потрібні. В цьому випадку розумно буде заощадити.
  • Якщо автомобіль ви використовуєте для звичайних міських умов, не перевищує швидкісний режим і не любитель автогонок, шини економ-класу прекрасно вам підійдуть. Ці покришки, відрізняється мінімальною ціною та підвищеною міцністю, що ще більше знижує витрати на гуму. Саме такі шини рекомендуються міському автолюбителю.

Щоб купити шини для автомобіля, не забувайте і ще про один важливий момент. За ціновими категоріями діляться не тільки самі шини, але і їх виробники. Наприклад, такі відомі бренди, як Goodyear, Pirelli і Continental, можна віднести до еліт-класу. Хоча останнім часом у зв'язку з широким розповсюдженням обміну технологіями і злиття компаній, шини навіть менш відомих фірм можуть запропонувати продукцію високої якості. Сьогодні «бум» на китайські шини. Особливо популярною фірмою в КНР є Triangle. Крім традиційно-низьких цін ці китайські шини славляться підвищеною якістю, адже партнером по бізнесу є сам Goodyear, відповідно стандарти якості, способи виробництва, а також рівень технологій у виробничників єдині.

автор: На колесах
источник: nakolesax.com.ua | комментариев: 0 | просмотров: 135 | 11/09/2014
Читайте также:
Замена масла в АКПП Тойота
Небольшой экскурс в историю, ведь мы меняем масло в акпп Тойота, а зна ...
Ремонт запотівання автомобільної оптики
В ході експлуатації автомобіля трапляється, що при підвищеній вологост ...
Что такое ампераж (Ah) и пусковой ток (A)?
не многие разбираются во всех тонкостях работы аккумулятора и не очень ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як купити хороші шини»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/k-kupiti-horoshi-shini/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/k-kupiti-horoshi-shini/">Як купити хороші шини</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/k-kupiti-horoshi-shini/]Як купити хороші шини[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ