СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як і де пройти реабілітацію за кордоном після травми

комментариев: 0 / добавить комментарий

Для кожного з нас травма - це завжди несподівано. Людина різко вибивається із звичного ритму життя, часто залишаючись наодинці з неміччю і не дуже веселими думками. Залежно від рівня ураження функцій, різні курорти, санаторії і реабілітаційні центри в Чехії пропонують широкий спектр послуг для відновлювальної реабілітації функцій організму. Унікальні програми реабілітації можуть бути як короткі і інтенсивні близько 3-4 тижнів, так і достатньо тривалі - до декількох місяців в складних випадках.

Реабілітація і лікування за кордоном – на курортах Чехії. Оскільки кожен з курортів Чехії має свої особливості при реабілітаційному лікуванні порушених функцій опорно-рухового апарату, украй рекомендована попередня консультація з лікарем - курортологом про можливу ефективність лікування, а також про можливі контра-индикації певних лікувальних засобів. Адже лікувальні програми кожного курорту безпосередньо пов'язані з локальними лікувальними джерелами. Наприклад, санаторії міста-курорту Яхимов, як основний засіб терапії використовують спеціальні радонові ванни. Мало кому відомо, проте, що курорт Яхимов є першим в світі місцем, де використовуються ці ефективні процедури. Цікавим є факт, що для створення тут лікувального курорту стало наукове відкриття нобелівських лауреатів чоловіка і дружини П'єра і Марії Кюрі, яким вдалося виділити з яхимовського урану абсолютно новий елемент - радій.

І хоча безліч програм реабілітації після операції в містах-курортах Чехії вражає своєю різноманітністю, висока якість послуг є невід'ємною рисою кожної терапевтичної програми. І не випадково! Адже перевірена десятиліттями медична концепція реабілітаційного лікування базується на зваженому застосуванні термальних, мінеральних і інших природних лікувальних джерелах із суворо регульованою фахівцями руховою терапією (лікувальна фізкультура, електротерапія, бальнео - фізіотерапія) і дієтичним харчуванням. Будь-яка лікувальна програма складається індивідуально на підставі стадії хвороби і фізичного стану кожного пацієнта.

комментариев: 0 | просмотров: 130 | 18/12/2009
Читайте также:
Лечение в Израиле - особенности и стоимость
Медицинский туризм в Израиле включает диагностику и лечение больного. ...
Операция детям с ДЦП по методу доктора Ульзибата в Германии. Перкутанная миофасциотомия
Известно, что лечение ДЦП в Германии занимает важное место в системе з ...
Лікування раку головного мозку: Кібер-Ніж (CyberKnife), хіміотерапія
Лікування гліобластоми мультиформної Кібер-Ножем не йде ні у яке порів ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як і де пройти реабілітацію за кордоном після травми»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/k-i-de-proiti-reabilitatsiyu-za-kordonom-pislya-travmi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/k-i-de-proiti-reabilitatsiyu-za-kordonom-pislya-travmi/">Як і де пройти реабілітацію за кордоном після травми</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/k-i-de-proiti-reabilitatsiyu-za-kordonom-pislya-travmi/]Як і де пройти реабілітацію за кордоном після травми[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ