СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як грамотно вибрати зимові шини

комментариев: 0 / добавить комментарий

Як всім відомо, основною відмінністю зимових шин від літніх є форма і розмір протектора. Особливості зимових шин, це наявність широких діагональних каналів з ​ ​ Безліччю водовідводів які з'єднуються в одну мережу каналів. Завдяки цьому надлишки води не затримуються в протекторі, роблячи гуму більш стійкою на дорозі. Також з боків протектора, розміщуються широкі грунтозацепи, які сприяють кращому зчепленню з пухкою поверхнею. Відмінним варіантом зимової гуми можна назвати наприклад зимові шини 205 55 r16 відгуки на які останнім часом дуже позитивні.

Важливим моментом, який вирізняє зимові шини від літніх є хімічні властивості гуми. Справа в тому, що зимова гума набагато м'якше і краще переносить морози. А ось в спекотну пору року вона стає занадто м'якою, тим самим збільшуючи амортизацію і зменшуючи стійкість на дорозі. Що ж до літньої гуми, то тут все зовсім навпаки. При настанні холодів, вона перетворюється буквально в пластмасу, що робить її дуже нестійкою і неефективною на дорозі.

Популярна останнім часом «всесезонка» найбільш ефективна в осінній та весняний період. Температурний діапазон оптимальної роботи всесезонной гуми становить від 0 до +10 градусів. Така шина відмінно підійде для західноєвропейських країн, де клімат більш м'який, що ж до Східної Європи, то тут вона малоефективна. Тепер, коли ми розібралися в основних відмінностях сезонних шин, давайте більш детально розглянемо їх види.

Види зимових шин

Зимова гума буває шипованою і нешипованою. Шиповані шини з великим протектором відмінно підійдуть до засніженої та сухої місцевості, де щороку випадає велика кількість снігу. До недоліків шипованої гуми можна віднести підвищену гучність і швидкий знос.

Якщо ж у вас змінний клімат і переважає волога погода, то шиповані шини малоефективні, і більш доречно буде придбати нешипованну гуму. Вона ділиться на два підвиди: Європейська та Скандинавська. Європейська гума більш ефективна при дощі або мокрому снігу. Завдяки широким каналам з водовідводами, вона відмінно відводить надлишки води, а великі грунтозацепи сприяють кращому зчепленню в снігову погоду.

Скандинавська гума більш ефективна в холодну погоду, коли на вкритій кригою від морозу вже утворився сніговий наст. Скандинавські шини не мають таких потужних протекторів і широких каналів. А в малюнку протектора переважають фігури у формі ромба та прямокутника розташовані в шаховому порядку. Цей тип шин ідеально підходить для руху пересіченою місцевістю.

Купівля шин. Основні моменти

При купівлі гуми дуже важливо звертати увагу на її маркування. Першим і дуже потрібним показником є її зносостійкість, і на шинах вона позначається як Treadwear. Як правило, середня зносостійкість становить 100 одиниць. Це означає, що шини розраховані на 1 сезон або 46000 пробігу. Далі йде індекс швидкості, мінімальний показник N становить 140 км/год максимальний ZR, більше 240 км/год. Дуже важливим показником є Тип шин. Якщо ви хочете придбати колеса для зимової погоди, тоді кращим варіантом буде M + S, що означає бруд і сніг. Якщо на зимовій гумі ви побачили маркування All season або All weather, варто розуміти, що перед вами всесезонні колеса і на морози вони не розраховані.

Перед покупкою шин уважно зважте всі переваги і недоліки кожного типу гуми, оскільки невірний її вибір може не тільки знизити якість їзди, але і привести до більш неприємних наслідків. Купуйте гуму тільки у перевірених виробників які мають хорошу репутацію на автомобільному ринку.

автор: Gobifff
источник: nakolesax.com.ua | комментариев: 0 | просмотров: 91 | 03/09/2014
Читайте также:
Замена масла в АКПП Тойота
Небольшой экскурс в историю, ведь мы меняем масло в акпп Тойота, а зна ...
Ремонт запотівання автомобільної оптики
В ході експлуатації автомобіля трапляється, що при підвищеній вологост ...
Что такое ампераж (Ah) и пусковой ток (A)?
не многие разбираются во всех тонкостях работы аккумулятора и не очень ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як грамотно вибрати зимові шини»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/k-gramotno-vibrati-zimovi-shini/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/k-gramotno-vibrati-zimovi-shini/">Як грамотно вибрати зимові шини</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/k-gramotno-vibrati-zimovi-shini/]Як грамотно вибрати зимові шини[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ