СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як вивести вашу кар'єру на новий рівень: 7 ефективних способів

комментариев: 0 / добавить комментарий

Якщо ваша кар'єра раптом «потрапила у пастку», ви не бачите можливостей для її подальшого розвитку, а ваша зарплата вас вже не тішить, спробуйте трохи відкоригувати свій стиль роботи. Іншими словами, припиніть сидіти і скаржитися та вживайте заходів щодо поліпшення власного становища. Пора виводити вашу застояну кар'єру на відчутно новий рівень.

1. Не бійтеся брати на себе нові обов'язки

Ви повинні поставитися до кожної можливості, що зустрічається на вашому шляху, дуже серйозно, тому не бійтеся нових завдань і нових обов'язків. Можливості – річ непостійна, примхлива і мінлива, і якщо бос бачить ваш потенціал, не прогайте такий шанс блиснути їм. Вам пропонують нові обов'язки чи складний проект? Беріть, не замислюючись.

2. Працюйте відповідальніше і старанніше

Більшість працівників примудряються відпочивати або простоювати пару-трійку годин під час робочого дня. До вас це більш не відноситься, відтепер ви не повинні витрачати цей дорогоцінний час. Пам'ятайте, що ваш керівник досить уважна і пильна людина, і коли приходить час вибору кандидата для просування, він напевно вибере найбільш старанного і працьовитого.

3. Зосередьтеся на позитивних відгуках

Якщо ви хочете «оживити» свої кар'єрні шанси, зробіть все можливе, щоб уникнути негативних відгуків і коментарів про ваші робочі результати. Звичайно, ви можете ненавидіти якісь аспекти вашої роботи, але якщо ви будете концентруватися саме на них, то просування вам точно не бачити.

4. Ведіть себе впевнено і професійно

Старанна і відповідальна робота повинна підкріплюватися впевненою і професійної манерою поведінки для того, щоб бути поміченим і оціненим керівництвом. Сюди ж відноситься і манера одягатися, уживана лексика, вміння працювати в одній команді і розумітися з колегами.

5. Ефективно використовуйте час бездіяльності і простою

Навіть якщо у вашій роботі виникає час простою, відпочинку або бездіяльності, використовуйте його з розумом і собі на користь. Не сидіть за власним столом в очікуванні нових завдань, а проявіть ініціативу: попросіть додаткові завдання або допоможіть колегам. Не соромтеся активно пропонувати допомогу, це не залишиться непоміченим.

6. Отримайте додаткові знання або освіту

Можливо, простій в кар'єрі означає, що настав час вивчення чогось нового. Звичайно, це все залежить від вашої посади і вимог до неї, але якщо ви хочете рухатися вище і далі, спробуйте закінчити додаткові курси при якому-небудь університеті або бізнес-школі. Ідіть вперед і розвивайтеся. У будь-якому випадку нові знання вам точно не зашкодять.

7. Налагоджуйте хороші взаємини

Якщо ви дійсно стурбовані просуванням вашої кар'єри зараз або надалі, завжди працюйте над встановленням доброзичливих взаємин як з колегами, так і з керівництвом. Коли ви добре ладите з начальником, вам буде легше поставити його до відома про свої плани і бажання, нехай він знає, що ви хочете рухатися далі і процвітати. Озвучте своє прагнення, підкріпивши його своїми результатами, і це допоможе вам добитися успіху.

автор: Адміністратор
источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 99 | 23/07/2015
Читайте также:
Сегодняшний день российского металла
Современное производство создания сплавов и металлов, а также прокатно ...
Как вывести вашу карьеру на новый уровень: 7 эффективных способов
Если вы стремитесь вывести свою карьеру на новый уровень, приготовьтес ...
Как нужно искать работу в сети Интернет?
В статье рассказывается о том, как нужно искать работу через интернет, ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як вивести вашу кар'єру на новий рівень: 7 ефективних способів»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-vivesti-vashu-karjeru-na-novii-riven-7-efektivnih-sposobiv/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-vivesti-vashu-karjeru-na-novii-riven-7-efektivnih-sposobiv/">Як вивести вашу кар'єру на новий рівень: 7 ефективних способів</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-vivesti-vashu-karjeru-na-novii-riven-7-efektivnih-sposobiv/]Як вивести вашу кар'єру на новий рівень: 7 ефективних способів[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ