СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як видалити з одягу пляму від дезодоранту

комментариев: 0 / добавить комментарий

Незважаючи на наполегливі обіцянки виробників, що саме їхній дезодорант ніколи не змусить зіткнутися з проблемою плям на улюбленому одязі, тим не менш, періодично це все ж трапляється. І сьогодні, як і багато років тому, доводиться докладати чимало зусиль, намагаючись відіпрати білі і жовті розводи від дезодоранту.

Найбільш неприємне полягає в тому, що навіть посилене прання не завжди дає стовідсотковий результат. Часто пральний порошок просто не справляється, і одяг виявляється зіпсованим.

Однак є один перевірений спосіб вивести пляму від дезодоранту, навіть якщо вона вже стара і в'їлася. Для цього знадобиться будь-який засіб для посуду, який добре розчиняє жир. Наприклад, ідеально підійде «Фейрі», який полюбився господаркам.

Отже, пляму від дезодоранту попередньо потрібно не просто змочити водою, а трохи потерти вологою щіточкою для одягу. Тепер наливаємо трохи обраного засобу на пляму і тремо щіткою знову. Потім потрібно або випрати одяг у пральній машині, або просто прополоскати – це залежить тільки від ступеня забруднення. Від плями тепер не повинно залишитися і сліду.

До речі, точно так само виводяться і плями від нафтопродуктів. Наприклад, солярка і мазут, якими часто забруднюються автолюбителі, які самостійно ремонтують свої машини. Тепер і їх одяг можна знову зробити ідеально чистим.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 57 | 08/01/2016
Читайте также:
Домашній текстиль від українського виробника
ДомТекстиль - інтернет магазин домашнього текстилю. Купуйте без посере ...
Как интерьер становится функциональным
Теснота и малые габариты помещения – это не всегда уместно. Что происх ...
Как грубость отталкивает мужчин от женщин
Сегодняшние девушки очень своеобразны. Многие пали жертвой пропаганды ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як видалити з одягу пляму від дезодоранту»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-vidalyty-z-odjagu-pljamu-vid-dezodorantu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-vidalyty-z-odjagu-pljamu-vid-dezodorantu/">Як видалити з одягу пляму від дезодоранту</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-vidalyty-z-odjagu-pljamu-vid-dezodorantu/]Як видалити з одягу пляму від дезодоранту[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ