СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як швидше відновитися після операції

комментариев: 0 / добавить комментарий

Нікому не хочеться зіткнутися з необхідністю операції, але якщо таке трапилося, важливо правильно до неї підготуватися. Перед хірургічним втручанням зазвичай рекомендують просто дотримуватися посту і не приймати препарати, що розріджують кров.

Інша справа – реабілітаційний період. Якщо ви хочете швидше відновитися і уникнути ускладнень після операції, потрібно звернути увагу на наступні речі:

1. Будь-яке хірургічне втручання збільшує потребу в білку на 20-50%.

Додатковий білок потрібен для виробництва імунних клітин, зменшення запалення і якнайшвидшого загоєння місця розрізу. Нестача білкової їжі збільшує ймовірність поширення інфекції. Це не означає, що після операції ви повинні відразу з'їсти величезний стейк. Організм буде не в змозі переварити те, що він насилу переробляв і до операції. Але свіжий курячий бульйон, шматочок сиру, мед і імбирний чай – це те, що треба.

2. Іспанські вчені виявили, що загальний наркоз тимчасово знижує активність Т-клітин (лімфоцитів). Прийом антибіотиків, рентгенівські промені і томографія до операції теж не сприяють зміцненню здоров'я. Тому треба поповнити запаси антиоксидантів. Їжте будь-які фрукти і овочі (можна в протертому вигляді) і обов'язково пийте сік.

3. Ослабленому організму потрібні всі поживні речовини, але особливо важливими є вітамін С і цинк.

Аскорбінка сприяє виробленню колагену, який допомагає якнайшвидшому відновленню шкірних покривів. Що стосується цинку, то не допускайте його передозування, оскільки в цьому випадку зменшується поглинання міді. Для зміцнення імунітету достатньо всього 15 мг на день. Найбільша кількість цинку міститься в м'ясі, горіхах і сирі.

4. У період стресу організму потрібні амінокислоти «глютамін» і «аргінін». Гормон «кортизол», який виробляється в моменти тривоги, руйнує глютамін, і після операції запаси цієї амінокислоти виснажені. Додатковий прийом глютаміну в розмірі 1500-3000 мг на день дозволяє швидше відновитися і скоротити час перебування в лікарні.

Аргінін підвищує синтез білка альбуміну і знижує ризик інфікування. Щоденна доза аргініну - 1000 мг. Розділіть її на кілька прийомів.

Якщо ви забезпечите свій організм достатньою кількістю цих поживних речовин, то переконаєтеся, наскільки швидко і легко пройде відновний період.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 73 | 30/01/2016
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як швидше відновитися після операції»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-shvidshe-vidnovitysja-pislya-operatsiji/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-shvidshe-vidnovitysja-pislya-operatsiji/">Як швидше відновитися після операції</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-shvidshe-vidnovitysja-pislya-operatsiji/]Як швидше відновитися після операції[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ