СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як привернути увагу хлопця

комментариев: 0 / добавить комментарий

Як закохати в себе хлопця

Як наблизитися та привернути увагу хлопця

Як би по-дурному це не звучало, але всім нам подобається подобатися! Особливо, якщо мова йде про протилежну стать. Настає час, коли дівчинка мріє сподобатися хлопцеві: сусіду, однокласнику або взагалі незнайомому йому. Починаються ночі без сну, переживання, тривоги, сльози, перешіптування з подругами. У деяких такий стан навіть доходить до депресій та бажань сховатися від зовнішнього світу. Робити цього зовсім не варто! Краще дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб сподобатися хлопцю! Порад ви знайдете море! В одному лише Інтернеті тисячі сайтів розкажуть вам про те, як привернути увагу хлопця, як закохати його в себе, завоювати, одружити тощо. Ось, наприклад непогана стаття про те, як закохати в себе хлопця http://www.krainau.com/vidnosyny/yak-zakokhaty-v-sebe-khloptsia.html

Але, чесно кажучи, не варто слідувати всьому, що написано про те, як підкорити хлопця... Не жіноча це справа! Наше завдання – привернути увагу, тобто сподобатися. А як це можна зробити, давайте розглянемо більш докладно.

Про те, що дружби між хлопцем та дівчиною практично не існує, знають, мабуть всі. Якщо дівчина ставиться до хлопця, як до друга, то з її боку немає жодного іншого підтексту. Хлопець ніколи не буде «дружити» з дівчиною просто так. Десь на рівні підсвідомості, навіть якщо він сам цього ще не зрозумів, що вона йому симпатична, як об'єкт протилежної статі. Нехай звучить трохи грубувато, але це аксіома. Ну не дружать вони з нами, якщо ми не приваблюємо їх в сексуальному плані ані крапельки! Так влаштована їхня природа! Звідси висновок: «подружіться з хлопцем! Тільки нав'язуватися не потрібно! Нехай процес зближення в якості друзів йде своєю чергою. Не телефонуйте хлопцеві тисячу разів та не засипайте його смсками, аргументуючи це тим, що ви просто друзі. Це йому набридне швидко, або й зовсім злякає!

«А як мені подружитися з незнайомим хлопцем? Адже ми навіть не розмовляємо ще!» – може виникнути питання. Цілком об'єктивно і зрозуміло. Вам необхідно спочатку привернути його увагу. Треба лише розібратися, як це краще зробити.

По-перше, для кожної дівчини має стати аксіомою добре виглядати! Добре – не означає зухвало! Тобто, не треба одягати кричущих нарядів, міні-спідниць в поєднанні з глибокими декольте на кофточках, фарбувати губи яскраво-червоною помадою, а нігті лаком того ж кольору. Увагу ви, безперечно привернете, але не сподівайтеся, що до вас поставляться серйозно. Дівчина має бути акуратною, охайною та привабливою, щоб хлопець захотів продовжити з нею подальше спілкування. Тому підкресліть всі ваші переваги. Використовуйте вбрання під фігуру, або такі, які приховують ваші певні недоліки, акцентуючи увагу на ваших перевагах. Якщо недоліки не приховуються – займіться вправами для схуднення. Макіяж має бути легким, як радять стилісти – ледь помітним, а гумористи кажуть, що за допомогою косметики красу потрібно підкреслити, а не намалювати її. Дотримуйтесь обох порад, тоді результат буде найкращим.

Іноді дівчатам радять бути слабкими і говорити тихим голосом. Це, так би мовити, притягує чоловіків. Можна посперечатися з цим твердженням. Кричати, звичайно, не потрібно. Це дратує не тільки сильну стать, а й оточуючих. А от на рахунок бути слабкою... Краще перефразувати: будьте жіночними! Дозвольте хлопцеві показати, що він Чоловік! Нехай він відкриває перед вами двері, подає руку при виході з транспорту або спуску сходами, підсуває стілець та робить інші джентльменські жести! Є дівчата, які або зупиняють подібні вчинки з боку хлопців, намагаючись показати свою самостійність, або такі, хто соромиться і тому не дозволяє хлопцям піклуватися про себе подібним чином. Дівчата, в жодному разі не відбивайте у хлопців бажання піклуватися про вас! Своїми подібними відмовами ви раз і назавжди можете відбити у них бажання робити такі приємні дрібниці іншим дівчатам і жінкам, яким все це буде дуже потрібно!

План дій щоб привернути увагу хлопця

По-друге, за хлопцем, якому ви хочете сподобатися, потрібно поспостерігати! Саме ПОСПОСТЕРІГАТИ, а не зібрати всю інформацію, починаючи від його пра-пра-пра-родні та закінчуючи тим, якій зубній пасті він надає перевагу. Уявіть, щоб відчули ви, якби на вас завели таке досьє. Спостереження за хлопцем означає звернути увагу на його захоплення, коло оточення, з якими дівчатами він вже спілкується, тобто усвідомити для себе той мінімум інформації, який дозволить вам:

  • знайти тему для розмови;
  • визначитися, як краще виглядати перед хлопцем;
  • хто може вас познайомити з його компанії, якщо ви ще не знайомі.

Тобто, ви складаєте невеликий стратегічний план для знайомства. А далі будьте собою! Зрозуміло, що заради того, щоб сподобатися іншій людині, особливо парубкові, від якого захоплює дух, ми намагаємося, мало не зі шкіри геть лізти. Але ж це обман! Тобто, ви починаєте будувати відносини з облуди. Він каже, що обожнює футбол, а ви киваєте у відповідь, хоча терпіти не можете цей вид спорту. Хлопець заявляє, що любить кататися на велосипеді, і ви знову згодні з ним, хоча й кататися на велосипеді не вмієте! Ось саме такої брехні не треба! Залишайтеся собою – особистістю зі своїми інтересами та захопленнями! Діліться ними з хлопцем! Повірте, і йому буде цікаво дізнатися про вас щось нове, а якщо ви йому дійсно цікава, то з часом ваші захоплення можуть стати загальними, або з'являться нові – спільні.

Хочеться зробити одну невелику обмовку: бути собою – зовсім не означає палити як паровоз в присутності хлопця, щойно ви з ним познайомилися, навіть якщо ви так звикли; Не варто і лаятися та вживати масу лайливих слів, загалом, робити те, що виховані люди не роблять, принаймні на початку відносин!

Дівчина завжди має залишатися дівчиною! Загадковою, манливою, жіночною і прекрасною! У цьому вже більше половини її успіху, щоб сподобатися хлопцю!

автор: Антон Махно
комментариев: 0 | просмотров: 85 | 20/03/2016
Читайте также:
4 товара из секс шоп магазина, которые пригодятся даже стеснительным парам
Все еще думаете, что в секс шоп ходят только извращенцы? Смею вас огор ...
Что важнее всего в жизни?
Со временем все ценности теряют своё значение. Человек постепенно стан ...
Как проходит бурятская свадьба
Мы чтим традиции культуры и обряды прошлого. Особенно это заметно на п ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як привернути увагу хлопця»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-privernuty-uvagu-hloptsja/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-privernuty-uvagu-hloptsja/">Як привернути увагу хлопця</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-privernuty-uvagu-hloptsja/]Як привернути увагу хлопця[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ