СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як отримати бездепозитний бонус, щоб грати в онлайн покер?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Багато користувачів не грають в онлайн покер, тому що не хочуть ризикувати своїми грошима, хоча бажання у них є. Їх можна зрозуміти, адже вони не мають досвіду і знають онлайн покер тільки поверхнево. Але у них є можливість почати грати в онлайн покер безкоштовно, не ризикуючи власними коштами.

Де можна отримати бездепозитний бонус?

Є кілька шкіл покеру, які видають початківцю гроші на гру. Стартовий капітал – це невелика сума (не більш 50 $), але її цілком вистачає, щоб опанувати недорогі столи і отримати безцінний досвід. Одна з таких шкіл - PokerStrategy, в ній стартовий капітал вже отримали сотні тисяч початківців покеристів. Репутація PokerStrategy на вищому рівні! Цій школі можна довіряти, що перевірено роками і безліччю користувачів.

Як отримати бездепозитний бонус?

Школи покеру надають стартовий капітал кожному користувачеві тільки один раз. Щоб отримати бездепозитний бонус необхідно відправити через веб-інтерфейс співробітникам PokerStrategy знятки основних сторінок паспорта та фотографію користувача з розгорнутим паспортом в руці. Крім того, необхідно пройти онлайн тест і надати відповіді на питання, що стосуються стратегії і правил гри. Це складно? Ні, адже на сайті школи є всі відповіді на питання тесту, потрібно просто вивчити навчальні матеріали для новачків. Користувачеві надаються три спроби для здачі онлайн тесту. Після виконання перерахованих умов необхідно зареєструватися в одному із запропонованих покер-румів і на протязі трьох днів стартовий капітал буде зарахований на реальний ігровий рахунок.

Чи безпечно надсилати школі покеру копії документів?

Популярні школи покеру, такі як PokerStrategy, цінують свою репутацію і не поширюють особисті дані гравців, а також не використовують їх у корисливих цілях. Копії документів необхідні школі покеру для підтвердження даних, зазначених в анкеті та перевірки того, що раніше людина не отримував стартовий капітал.

Чи можна отримати бездепозитний бонус вдруге?

Стартовий капітал від школи покеру видається тільки один раз. Однак, в ході різних акцій покер-румів, можна отримати додаткові бездепозитні бонуси. Як правило, вони нараховуються на рахунок у тому покер-румі, в якому гравець ще не був зареєстрований і раніше не грав. Додаткові бездепозитні бонуси видаються на PokerStrategy регулярно.

Що можна робити з бездепозитним бонусом?

Стартовий капітал призначений виключно для гри на гроші, на столах з низькими лімітами. Ці гроші не можна перевести в готівку відразу. Однак, в разі успішної гри в онлайн покер, користувач може з часом відіграти бонус і отримати гроші, перетворивши їх на готівку. Всі виграші, отримані від гри на наданий школою покеру стартовий капітал, можна виводити з покерного рахунку в платіжну систему.

комментариев: 0 | просмотров: 147 | 29/03/2015
Читайте также:
Покер онлайн. Советы для новичков
Все советы написаны исходя из личного опыта. Статья будет полезна чита ...
Как получить бездепозитный бонус, чтобы играть в онлайн покер
Статья рассказывает пользователям о том, что такое бездепозитный бонус ...
Покер онлайн
Покер является весьма молодой карточной игрой - его история в настоящи ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як отримати бездепозитний бонус, щоб грати в онлайн покер?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-otrimati-bezdepozitnii-bonus-schob-grati-v-onlain-poker/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-otrimati-bezdepozitnii-bonus-schob-grati-v-onlain-poker/">Як отримати бездепозитний бонус, щоб грати в онлайн покер?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-otrimati-bezdepozitnii-bonus-schob-grati-v-onlain-poker/]Як отримати бездепозитний бонус, щоб грати в онлайн покер?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ