СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як малювати картини по номерах

комментариев: 0 / добавить комментарий

Почати малювати картини по номерах дуже просто. Все, що вимагається від художника початківця – це зафарбовувати ділянки на картині фарбою з відповідним номером на баночці.

Крім того, ви можете наносити фарбу в 2-3 шари, давши висохнути попередньому шару. В цьому випадку кольори будуть більше насиченими. Якщо вам треба упізнати номер ділянки, яку ви вже зафарбували, слід звернутися до контрольного листа.

Також відмітимо, що занадто дрібні деталі в таких картинах розмальовках позначені номерами з виносними лініями, оскільки не завжди цифри можуть поміститися у відведеному для цього полі.

Техніка малювання по номерах

Звичайно, при першому розфарбовуванні виникне маса питань: з яких цифр розпочинати, з якого саме кута картини слід почати розфарбовування, з яких тонів (світлих або темних), як робити мазки пензлем і яким саме пензлем. На жаль, а може, для когось і на щастя, однозначної відповіді на усі ці питання не існує. Розфарбовування, як і малювання - це індивідуальний процес, кожен знаходить для себе свій єдино правильний шлях. У цьому і полягає особлива привабливість творчості: ви повинні самостійно знайти свій власний стиль малювання, отримавши від цього творчого процесу максимум позитивних емоцій. Ми зробили для вас усю підготовчу роботу: полотна, підрамники, картони, контури, пензлі, змішування фарб. Усе інше – це і є той самий процес, від якого ви повинні отримати задоволення.

Використання фарб

Акрилові фарби, які використовують для розфарбовування, висихають досить швидко, проте все ж необхідно деякий час (1-2 хвилини) для висихання попереднього шару. Такі фарби можуть зберігатися в закритому контейнері декілька місяців і навіть років. Але якщо ви відкриваєте баночку і користуєтеся фарбою, термін зберігання, звичайно, істотно скорочується. Крім того, варто звернути увагу: усохлу акрилову фарбу не можна нічим розбавляти. Для відвертання засихання слід щільно закривати баночку з фарбою після кожного використання. Також варто кожного разу очищати краї якщо на них з'явилися сліди висохлої фарби: вони можуть порушити герметичність упаковки. По можливості, слід зафарбувати усі області з одним номером перш, ніж перейти до інших. Таким чином вам не доведеться часто відкривати усі фарби, що запобіжить їх передчасному висиханню.

Вибір пензля

Круглі пензлі використайте для промальовування деталей, а плоскими зафарбовуйте великі долі фону. При переході від одного кольору до іншого добре промивайте пензель у воді і промокніть її паперовою або тканинною серветкою, щоб краплі води не потрапили у фарбу. Якщо ви досить довго малюєте одним кольором, також рекомендується промивати пензель кожні 5 хвилин, щоб фарба не засихала біля основи пензля. Не залишайте пензель непромитим, якщо робите перерву в малюванні - всохла фарба зробить пензель непридатним для малювання. В цьому випадку пензлі прослужать вам максимально довго.

Покриття лаком

Як правило, покривати лаком картину, написану акриловими фарбами, не потрібно. Тому до складу набору він і не входить, і купується як додатковий аксесуар. Проте матовий акриловий лак допоможе довше зберегти яскравими кольори картини, особливо якщо вона знаходиться в сильно освітленому місці або під впливом прямих сонячних променів. При цьому вона не блищатиме. Глянцевий акриловий лак, навпаки, додасть блиск картині, якщо це вам необхідно і підходить для освітлення місця в інтер'єрі.

Вибір рамки

Частенько, рамку підбирають до картини, рідше – до навколишнього інтер'єру.

Порада дизайнерів, невеликі картини краще виглядають з рамкою мінімальної ширини або зовсім без рамки. Середні (40*50см) і великі картини можна оформити більше виразно.

Ви можете повісити картину в рамці впритул до стіни, коли картина повністю входить в паз (чи в чверть) рамки, а можете повісити з проміжком - це надасть додатковий об'єм. Для картин на полотні з підрамником проміжок може бути від 5 до 10 мм, із-за різної глибини чверті.

Зберігання картин

Якщо ви любите новизну і плануєте час від часу міняти картини в інтер'єрі, то:

  • збережіть упаковку від набору картин по номерах. Вона захистить картину від пилу, світла і механічних дій;
  • бережіть картину тільки в сухому місці, при кімнатній температурі - сильні перепади температури і вологості можуть деформувати підрамник і ослабити натяжку полотна.
автор: Власенко Богдан
источник: kartini-po-nomeram.in.ua | комментариев: 0 | просмотров: 203 | 14/03/2016
Читайте также:
Рисование в Харькове для детей и взрослых
Умение красиво рисовать некоторым людям дано от природы. Но что делать ...
Новинка с безграничными применением – светящаяся в темноте краска ТАТ 33
Люминофорная краска – это инновационная разработка в сфере лакокрасочн ...
Немного о живописи
В любое время и эпоху, живопись была очень популярным красивым и изящн ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як малювати картини по номерах»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-malyuvaty-kartyny-po-nomerah/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-malyuvaty-kartyny-po-nomerah/">Як малювати картини по номерах</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-malyuvaty-kartyny-po-nomerah/]Як малювати картини по номерах[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ