СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як ловити щуку влітку

комментариев: 0 / добавить комментарий

Спіймати влітку хорошу велику щуку практично неможливо, так вважає 80% рибалок. Але це величезна помилка! Виловити велику хижачку влітку – це реально.

Просто для цього потрібно докласти певних зусиль: потрібно вивчити звички щуки, відповідні принади і місця стоянки щуки. З дотриманням всіх правил полювання на щуку, риболовля вийде не тільки захоплюючою, але й результативною.

Рибалка, який полює за хижачкою, насамперед повинен ретельно вивчити водойму. Немає сенсу закидати снасть в першому ж місці, яке здається вдалим, або просто хаотично закидати там спінінг.

Тож почнемо. Де ж шукати щуку в літній період? Влітку вода у водоймах сильно прогрівається і тому нашу хижачку потрібно шукати в місцях з більш прохолодною водою. Якщо це озеро, то швидше за все, це будуть глибокі ями й вири, водорості, зарості очерету, корчі т.і. Якщо ж це річка, то до всього перерахованого вище можна додати ще й місця, де течія більш сильна, бо вода там прогрівається не так сильно.

Похмура погода в літній день буде ідеальна для лову щуки.

А так само, під час тихої погоди з туманом над водоймою малоймовірно, що щука пропливе повз вашої наживки. За таких погодних умов цю красуню найкраще шукати на глибині більше 3 метрів у повалених дерев і очеретів.

У більшості випадків принада грає найголовнішу роль в полюванні на щуку. Сьогодні є величезний вибір воблерів, блешень і віброхвостів. Але як же визначити яка саме принада пасуватиме ідеально? Відповідь дуже проста: потрібно пам'ятати, що в різні пори року, в різний час доби і при різних погодних умовах клювання щуки змінюються. Те, що ми використовуємо взимку, абсолютно не принесе результату, якщо використовувати ту ж саму принаду влітку.

У літній сезон, а також весняний період, найкраще застосовувати невеликі блешні або воблери, що обертаються.

Розмір блешні або воблера потрібно вибирати залежно від розміру того чи іншого водоймища – чим він більший, тим більшу принаду потрібно вибирати.

Вага принади також відіграє важливу роль. У глибоких водоймах пасуватимуть більш важкі принади, а також вони ідеально пасуватимуть при поганій погоді, коли щука опускається на дно.

Природно, що достатня вага блешні забезпечує дальність і точність кидків.

Застосовуючи все вищесказане, ви не тільки насолодитеся риболовлею і відчуєте захоплюючі емоції, а й отримаєте свою щуку!

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 75 | 06/10/2015
Читайте также:
Як ловити сома на донку
Якось я був на захоплюючій риболовлі і зараз розповім вам про те, як з ...
Як ловити сома?
Читач знайде тут найсвіжішу інформацію з усіх питань, пов'язаних з риб ...
Ловля сома на донку
Как то раз я был на увлекательной рыбалке и я сейчас расскажу вам о то ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як ловити щуку влітку»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-lovyty-schuku-vlitku/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-lovyty-schuku-vlitku/">Як ловити щуку влітку</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-lovyty-schuku-vlitku/]Як ловити щуку влітку[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ