СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як лікують рак мозку в Німеччині?

комментариев: 0 / добавить комментарий

«Немає такого діагнозу, який із самого початку можна вважати смертельним», – так кажуть онкологи з онкологічних клінік по всьому світу.

Якщо діагноз «злоякісна пухлина мозку» досі звучить як вирок – ця інформація для вас. Поки ми боїмося, за кордоном рятують тисячі життів.

Аргумент на користь спокою – статистика

В Німеччині коефіцієнт виживання при раку мозку досягає 97,5% при ранній онкологічній діагностиці. Щорічно в найбільших онкологічних центрах Німеччини проводиться десятки тисяч краніотомій (трепанацій черепа). Кожен день десятки пацієнтів переконуються: рак мозку – не вирок.

Окрім хірургічних операцій, звісно, в такій технологічній країні, як Німеччина, є можливість лікуватися без операції. Перш за все завдяки існуванню такої надсучасної апаратури, як Кібер-ніж. Завдяки його застосуванню такі операції з лікування взагалі відбуваються без трепанації та крові. Пацієнт проходить короткострокову терапію амбулаторно. Дізнатися про лікування раку мозку Кібер-ножем можна на сайті: http://www.cliniccyberknife.ru. Кібер-ніж так само успішно може здійснювати лікування метастазів в мозку, та і взагалі будь-яких пухлин.

А як же ризики відкритої операції?

Згідно зі статистикою, в Німеччині ризики при краніотомії складають всього 2,5%. Це всього на 1% більше, ніж, наприклад, при операції з видалення апендициту! В операційній, крім нейрохірурга, обов'язково знаходиться нейрофізіолог. Він стежить за діями свого колеги. Додатковий контроль дає пацієнтові практично стовідсоткову гарантію, що не будуть зачеплені області мозку, які відповідають за життєво важливі функції. У вас і лікаря спільна мета – не просто знищити рак, а забезпечити ваше здорове і повноцінне життя в майбутньому.

На такій операції працює ціла команда, кожен учасник якої важливий і має свою сферу відповідальності. Наприклад, на кожній операції присутній патолог, який паралельно проводить біопсію, щоб визначити краї пухлини.

У ефективного лікування є імена

Фінальне рішення про необхідність операції приймає нейроонколог. В Німеччині практикують видатні фахівці, завдяки яким статистика успішності прагне до ста. Професори за роки своєї професійної діяльності розробили авторські, точні методи діагностики неврологічних і онкологічних патологій.

Багато видатних онкологів при лікуванні раку мозку професійно комбінують променеву терапію і хіміотерапію, протипухлинні препарати останнього покоління і авторські малоінвазивні методики видалення пухлин та метастазів. Провідні спеціалісти практикують як в державних університетських клініках, так і ведуть приватну практику в приватних онкологічних клініках.

Незручне, але важливе питання – ціна

Успішна операція на головному мозку - це 2 години напруженої, надточної роботи кращих фахівців. Гонорар команди фахівців, обладнана операційна – все це коштує грошей. Тому і ціна операції очікувано чималенька – €25 000 - 40 000.

Натомість, радіохирургічне лікування Кібер-ножем не лише тільки нетравматичне та коротке, але і набагато більше доступне за ціною. Наприклад, в Гамбурзькому центрі променевої терапії та діагностики лікування Кібер-ножем пухлини раку мозку та інших інтракраніальних новоутворень буде коштувати від €12 000 до €15 000, а лікування інших видів раку (екстракраніальних новоутворень) коштуватиме від €15 000 до €18 000.

автор: Галина Гордієнко
источник: cliniccyberknife.ru | комментариев: 0 | просмотров: 75 | 03/08/2016
Читайте также:
Лечение в Израиле - особенности и стоимость
Медицинский туризм в Израиле включает диагностику и лечение больного. ...
Операция детям с ДЦП по методу доктора Ульзибата в Германии. Перкутанная миофасциотомия
Известно, что лечение ДЦП в Германии занимает важное место в системе з ...
Лікування раку головного мозку: Кібер-Ніж (CyberKnife), хіміотерапія
Лікування гліобластоми мультиформної Кібер-Ножем не йде ні у яке порів ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як лікують рак мозку в Німеччині?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-likuyut-rak-mozku-v-nimechchini/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-likuyut-rak-mozku-v-nimechchini/">Як лікують рак мозку в Німеччині?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-likuyut-rak-mozku-v-nimechchini/]Як лікують рак мозку в Німеччині?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ