СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Як краще зберігати шини: на дисках чи окремо?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Краще зберігати шини на дисках. В цьому випадку на внутрішню сторону шини не потрапляє пил і волога. Отже, гума не псується. Однак якщо мати два комплекти шин не входить у ваші плани, то можете зберігати і окремо. Це цілком допустимо. Головне враховувати деякі особливості зберігання. Ось вони:

Як зберігати шини без дисків

Найкраще становище для зберігання шин - стоячи в ряд. При цьому рекомендується обертати шини мінімум раз в три місяці. Ці прості дії дозволять врівноважити внутрішній тиск.

Якщо ви зберігаєте шини на дисках

Кращі положення для зберігання шин - акуратною стопкою або ж в підвішеному положенні.

Недотримання вищевикладених правил зберігання загрожує деформацією шин, а також розбалансуванням коліс.

Як і де правильно зберігати літні шини взимку та зимові влітку?

На балконі? У гаражі? Вдома? Однозначної відповіді на це питання не існує. Зберігати шини слід там, де створені для цього сприятливі умови. Однак завжди пам'ятайте про те, що...

Шини не можна зберігати на відкритому повітрі!

Пил, бруд, різкі перепади температурного режиму, прямі сонячні промені сприяють швидкому утворенню мікротріщин на поверхні гуми. Тому зберігати шини слід в прохолодному, темному і сухому приміщенні. Оптимальна температура зберігання автомобільних шин становить близько 15-20 градусів за Цельсієм. При цьому відстань до опалювальних пристроїв повинно бути не менше одного метра.

Також враховуйте, що гума боїться вологості. Тому простежте за тим, щоб шини зберігалися якнайдалі від бензину, солярки, жиру та інших вологих (але незамінних в побуті автолюбителя) речовин, аж ніяк не продовжують життя коліс. Майте на увазі, що саме правильно підібране місце зберігання є найважливішим умовою підтримки хорошого стану шин.

Одним словом, приміщення, в якому зберігатимуться автомобільні шини, повинно відповідати всім вищевикладеним вимогам. Тільки в цьому випадку ви можете бути повністю впевнені, що вашим шинам нічого не загрожує.

Як правильно зберігати шини: найпростіший спосіб

Якщо ви з якихось причин не можете забезпечити шинам належного догляду, то найоптимальнішим рішенням буде здати їх на зберігання в спеціалізовану фірму. Грамотні фахівці знають про секрети зберігання шин абсолютно все. Вам не про що буде переживати. Єдиний мінус полягає в тому, що дана послуга платна. Але все ж вона обійдеться вам набагато дешевше покупки нового комплекту автомобільних шин.

У кожному разі, зберігайте шини правильно і тоді вони обов'язково віддячать вам за проявлену турботу довгим терміном служби.

источник: nakolesax.com.ua | комментариев: 0 | просмотров: 138 | 30/10/2014
Читайте также:
Замена масла в АКПП Тойота
Небольшой экскурс в историю, ведь мы меняем масло в акпп Тойота, а зна ...
Ремонт запотівання автомобільної оптики
В ході експлуатації автомобіля трапляється, що при підвищеній вологост ...
Что такое ампераж (Ah) и пусковой ток (A)?
не многие разбираются во всех тонкостях работы аккумулятора и не очень ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Як краще зберігати шини: на дисках чи окремо?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-krasche-zberigaty-shini-na-diskah-chi-okremo/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-krasche-zberigaty-shini-na-diskah-chi-okremo/">Як краще зберігати шини: на дисках чи окремо?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/jak-krasche-zberigaty-shini-na-diskah-chi-okremo/]Як краще зберігати шини: на дисках чи окремо?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ