СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Інтернет. Хостинг

комментариев: 0 / добавить комментарий

Хостинг :: Недорогой хостинг :: Дешёвый хостингХто не знає що таке Інтернет? Хто не користувався ресурсами глобальної мережі? В даний час в світовій павутині розташовані мільйони веб-сайтів. І щодня їх стає більше! Тому на даний момент актуальне питання хостингу.

Хостинг буває платний і безкоштовний. Авжеж відомо, що не буває безкоштовного сиру, так і не буває безкоштовного хостингу без підводних каменів. По-перше, це реклама. На вашому сайті з'являється стільки реклами, що деколи не видно і вмісту сайту. По-друге, доменне ім'я. Вам дають довгу адресу сайту, що ускладнює його пошук пошуковою машиною, та і просто виглядає непривабливо. По-третє, швидкість. Як правило, на безкоштовному хості виділяється дуже маленька швидкість. Вся річ у тому, що на сервері знаходиться не тільки ваш сайт, а і декілька десятків тисяч інших. Тому швидкість розподіляється в рівних частинах між всіма сайтами. І, по-четверте, місце на хості обмежене. В середньому воно складає 20 мегабайт.

Відповідно, при платному хостингу все з точністю до "навпаки" – місця стільки, за скільки ви заплатите, дуже висока швидкість, коротке доменне ім'я і ніякої реклами. Але і тут є свої перешкоди і недоліки.

По-перше, як би гірко не було це визнавати, інколи вітчизняний хостинг коштує дорожче зарубіжного. По-друге, потрібно бути уважним при покупці місця на хості, щоб потім не з'являлися ніякі додаткові виплати, нібито, за ремонт і настройку аккаунту і тому подібне.

У світовій мережі можна не тільки витрачати гроші, але ще і заробляти їх. Наприклад, можна заробляти на своєму сайті, розміщуючи на ньому рекламу за певну плату. Але тут теж не все так просто – щоб мати достатній прибуток з реклами, необхідно, щоб сайт був популярний і мав високою рейтинг. А можна заробити простішим і більш швидшим способом. Існує інформаційний портал про дешевий хостинг на www, який об'єднує ряд порталів, які створюються самими користувачами Інтернету. Тут можливо писати огляди, новини, відгуки, статті за винагороду. Також можна скористатися існуючими, професійно написаними, статтями.

автор: Олександр Д.
источник: www.abris.com.ua | комментариев: 0 | просмотров: 53 | 26/12/2009
Читайте также:
О хостинге
В наши дни для быстрейшего продвижения своего бизнеса предприниматели ...
Хостинг - учитываем условия
О том, что нужно учесть при выборе хостинг-компании. В статье указаны ...
Чем удивит «облачный» фотохостинг Fotki?
В данной статье рассмотрен популярный фотохостинг Fotki, который позво ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Інтернет. Хостинг»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/internet-hosting/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/internet-hosting/">Інтернет. Хостинг</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/internet-hosting/]Інтернет. Хостинг[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ