СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Чим обов'язково треба керуватися під час купівлі картини

комментариев: 0 / добавить комментарий

Сидячи в квартирі, за стінами якої задушливе і загазоване місто, майже кожен мріє опинитися десь дуже далеко, де красиво, де пахне свіжою травою і квітами. Будь то казкова лісова поляна або струмок під берізками, що шелестять. Опинитися в запашному весняняному дні, який наповнений ароматами чогось хорошого, що обов'язково має трапитися. Так, це було б чудово - перенестися в ці прекрасні місця.

Сучасний світ вимагає від людини дуже багато чого - багато працювати, мало спати. І виходить, що відпочивати на тій же природі часу просто немає. І ми задихаємося від браку її краси, квітів, свіжого повітря… Яким чином це заповнюється?

Відправитися туди, де є все - і природа, і люди… І таке місце - картинна галерея. Багатим людям завжди були цікаві картини, вони ними захоплювалися, цінували їх. Ними захоплювалися люди освічені, такі, що розумілися на подібних речах, і що відвіку прикрашали картинами з пейзажами природи свої будинки. Дійсно, картини випромінюють певну енергію, здатну викликати такий або інший внутрішній стан людини. А він потім визначає тональність подальших його справ. Як зрозуміти, що картина вибрана правильно?

З пейзажем ніби все зрозуміло - потрібно вибирати ту, що реалістичніше за всіх, адже саме це прагнув зробити художник. Але як визначити хорошу картину? Тут є лише один порадник - ваші (і ні чиї більше) відчуття. Ви повинні відчути позитив, картина повинна викликати позитивні емоції, ось тоді можна сказати, що вона цінна для вас. Техніка живопису при цьому, не грає ніякої ролі. Якщо ж картина викликає лише негативні відчуття або залишає вас і зовсім байдужим, значить, вона не представляє ніякої цінності. Так, це може бути відомий твір - "Чорний квадрат" Малєвіча, наприклад. Ну, якщо простий квадрат, порожній і чорний, який так вихваляють у вищих колах, не викликає у вас нічого, навіщо ж він вам потрібен? Не піддайтеся дії "піару" - вірте тільки собі, своїм відчуттям.

Купуючи картину як подарунок або собі коханому, скористайтеся нашим порадами - ви залишитеся задоволені, як і людина, якій ви збираєтеся вручити такий подарунок. Не виключено, що від такої краси у вас закрутиться голова і ви самі захочете узятися за пензля. Не потрібно бігти від цього. У художній школі вас навчать всьому, чому ви захочете - пройти і декупаж майстер-клас, і майстер-класи живопису. Від успіху ніхто не застрахований - стати відомим художником можна і в сім років, і у вісімдесят.

Джерело: сайт статей

автор: Митець
комментариев: 0 | просмотров: 324 | 28/11/2009
Читайте также:
Як малювати картини по номерах
Почати малювати картини по номерах дуже просто. Все, що вимагається ві ...
Рисование в Харькове для детей и взрослых
Умение красиво рисовать некоторым людям дано от природы. Но что делать ...
Новинка с безграничными применением – светящаяся в темноте краска ТАТ 33
Люминофорная краска – это инновационная разработка в сфере лакокрасочн ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Чим обов'язково треба керуватися під час купівлі картини»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/im-obovyazkovo-treba-keruvatisya-pid-chas-kupivli-kartini/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/im-obovyazkovo-treba-keruvatisya-pid-chas-kupivli-kartini/">Чим обов'язково треба керуватися під час купівлі картини</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/im-obovyazkovo-treba-keruvatisya-pid-chas-kupivli-kartini/]Чим обов'язково треба керуватися під час купівлі картини[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ