СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Чи потрібно вміти готувати сильній половині людства?

комментариев: 0 / добавить комментарий

У цій публікації я хочу відповісти саме на це лоскітливе питання. Слід чоловічій частині населення наший планети знати таке мистецтво, як уміння готувати, або готувати - все-таки доля слабкої статі? Давайте спростуємо цей стереотип. Можна було обмежитися простою відповіддю - "Звичайно потрібно" після заголовку і на цьому зупинитися. Але все таки багато хто сумнівається або просто лінується і я спробую обґрунтувати свою відповідь на питання, чому глава сім'ї повинен вміти готувати. Адже навіть жінки по всьому світу визнають, що кращі кухарі - чоловіки! Не посперечаєшся з тим, що кулінарія для початківців - складна наука, але тут важливий творчий підхід і терпіння. Але варто почати освоювати кулінарію, бо тільки уявіть як ваша друга половинка зрадіє сніданку в ліжко!

Уявіть такий випадок: ви дружною компанією їдете на природу, а шашлики замаринувати нікому, ніхто не уміє робити маринад для шашлику, тобто основу цього самого шашлику. Безперечно є можливість купити замариноване в магазині м'ясо, але у такому разі не вийде випробувати той особливий кайф, в той момент, коли уражена вашою майстерністю компанія говорить який відмінний у них майстер кулінарії в компанії і просять рецепт маринаду. Це відчуття не пояснити на словах, це треба випробувати. Є багато рецептів маринаду для шашлику, якими запросто можна глибоко шокувати оточуючих, потрібно всього лише почати шукати. Вперше звичайно світове блюдо не вийде, у будь-якому випадку в майже будь-якому рецепті треба виводити свою формулу, додати свою родзинку, але ж головне - не переборщити.

А зараз епізод два. Тобі виповнилося 18 років і ти вирішив зробити ваші з батьками адреси різними? Відмінно, наступила епоха біч-пакетів, консервів і проблем із шлунком? Звичайно ні, якщо ти зможеш без зусиль приготувати бульйон, омлет, гуляш, салати. Особливо цікаве в наші дні питання "як приготувати суп?". Саме збалансоване і смачне харчування дуже важливе, навіть якщо твій організм виживе рік або два на газованій воді і пельменях, то все одно потім можливі достатні проблеми в межах шлунку. Адже самому куди приємніше смачно їсти. Також можна легко приготувати дівчині романтичну вечерю. Здається, скрізь тільки плюси в умінні готувати! Або ти хочеш ризикнути і жити тільки на всіляких біч-пакетах і пельменях, і отримати чималу кількість хвороб живота?

автор: Шеф-кухар
комментариев: 0 | просмотров: 55 | 11/11/2009
Читайте также:
Продукты, которые сделают ваши блюда вкуснее
Вкусная еда должна быть на нашем столе каждый день. Даже не имея много ...
Домашний йогурт с клубникой
Рецепт приготовления натурального йогурта с клубникой в домашних услов ...
Нужен ли сухопарник при перегонке
Зачем нужен сухопарник в самогонном аппарате, принцип его устройства. ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Чи потрібно вміти готувати сильній половині людства?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/i-potribno-vmiti-gotuvati-silnii-polovini-lyudstva/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/i-potribno-vmiti-gotuvati-silnii-polovini-lyudstva/">Чи потрібно вміти готувати сильній половині людства?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/i-potribno-vmiti-gotuvati-silnii-polovini-lyudstva/]Чи потрібно вміти готувати сильній половині людства?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ