СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Хвороби перестали бути паралельним світом

комментариев: 0 / добавить комментарий

Хвороби перестали бути паралельним світом. Більше чи менше, хворіють люди похилого віку, дорослі і навіть діти. Природу деяких захворювань ми не можемо побачити, а от фізичний аспект є помітним. Таким чином, ми говоримо про цю хворобу, виходячи з фізичного захворювання (соматичні захворювання). При деяких захворюваннях ментальний аспект знаходиться на передньому плані, і тоді ми говоримо вже про психічні захворювання або розлади. І набагато рідше, на практиці захворювання визначається як психосоматичне. Пріоритет у цьому випадку надається психотерапії. Хоча відомо, що більше ніж 90% захворювань мають своєю основою психічні розлади або часті стреси.

До психосоматичних захворювань у вузькому сенсі відносяться розлади харчової поведінки: анорексія, булімія і ожиріння, а також нервові розлади шлунка, кишківника, серця, шкіри т.і. А вся справа в «маленькому злі» – стресі. У результаті життєвого досвіду і нашої поведінки в минулому ненавмисні процеси «навчання» призвели до розвитку несприятливих нервових «зразків» (реакція уражених органів і систем органів). Ці моделі (психотравми) глибоко «вражають» нашу психіку, а тому, стає зрозумілим, що вони не будуть легко забуті організмом, і, тим більше, не зникнуть відразу, але увійдуть до числа «постійних», навіть якщо відбулося зниження психічного стресу, або його взагалі більше не існує.

Відомо, що навіть при явній позитивній динаміці в поведінці не можна говорити про нормалізацію дисфункції, бо порушений «зразок» досі зберігається. Правдоподібне розуміння і самопсіхоаналіз, як правило, не призводять до одужання. Треба враховувати також, що поліпшення стійкого стану, наприклад, короткочасний «розряд» у відпустці або «релакс» від процедур, нерідко дає зворотний ефект (згадайте, як часто ви починаєте хворіти відразу після повернення з відпустки) – поява ще більш виражених симптомів («рельєф депресії») зі збільшенням розумових і фізичних недуг. «Забування», «звільнення» і навчання іншим моделям мислення і поведінки – завдання не з легких, і вирішення їх тривале.

Дуже важливо в період лікування уникати нових стресів. Адже на людину впливає кожен стимул. Стимули призводять як до позитивної, так і до негативної зміни функцій і функціональних процесів в організмі. Тобто, кожен стимул діє не тільки на психіку, але й на тіло. Певні стимули або занадто висока їхня інтенсивність здатні «розтрощити» організм. Поліпшення самосприйняття (самооцінка), саморозуміння, заохочення навичок релаксації в даному випадку просто принципове (ключове слово: «стрес – релаксація»). Крім того, будь-які позитивні емоції, заняття йогою, освоєння техніки медитації також дуже корисні.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 82 | 07/01/2016
Читайте также:
Гиперкенез и его проявления
Статья поможет вам узнать чем вызван гиперкенез и понять его внешние п ...
Рак кістки — симптоми, ознаки та лікування
Діагноз про рак кістки, хордома, хондросаркома — це те, що не хочеться ...
В центрі уваги: рак підшлункової залози і його лікування
Рак підшлункової залози вбиває більше людей, ніж будь-який інший вид р ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Хвороби перестали бути паралельним світом»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/hvoroby-perestaly-buty-paralelnym-svitom/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/hvoroby-perestaly-buty-paralelnym-svitom/">Хвороби перестали бути паралельним світом</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/hvoroby-perestaly-buty-paralelnym-svitom/]Хвороби перестали бути паралельним світом[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ