СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Хто й навіщо надає безкоштовний хостинг

комментариев: 0 / добавить комментарий

Зараз в інтернеті є дуже багато пропозицій безкоштовного хостингу. Хто й навіщо його надає? Адже, як відомо, безкоштовний сир буває лише в мишоловці.

Отже, спробуємо розібратися.

Перше питання: яка користь хостингової компанії від вашого користування безкоштовним хостингом?

1. Реклама. Дуже часто хостинг надається при умові розміщення рекламних посилань на вашому сайті. За рекламу хостер отримує свою оплату. Оплата може йти йому як за покази банерів так і за переходи по них. Крім того, розміщуючи посилання через біржі лінків також можна отримувати якийсь прибуток, навіть якщо у вашого сайту відвідувчів дуже мало. Головне, щоб сайт заходили роботи пошукових систем.

2. Прихована реклама. Хостер може й не вимагати розміщення реклами від вас. Але він може просто додавати код (деякі посилання) до коду вашого сайту. Причому власник сайту може дуже довго не здогадуватися про це.

3. Пошук клієнтів для платного хостингу. Безплатні хостинги надають компанії, що торгують і платним хостингом. Або, принаймні, мають певні "VIP"-тарифи безплатного. Причому безплатні хостинги ВСЕ роблять для того, щоб ви якомога скоріше перейшли на платний тариф.

4. Реклама для власників сайтів. Хоча відвідувачі сайтів, розміщених на безплатних хостингах можуть не бачити реклами, власники сайтів можуть бачити її дуже навіть багато. Наприклад, може бути вимога заходити в адмін панель хостинга з певною частотою (раз в місяць, раз в тиждень). А там вже реклами не мало:) Сюди ж можна додати регулярну почтову розсилку.

5. Прив'язка клієнта безплатним доменом. Інколи клієнт не має права використовувати свій домен, а використовувати лише безпатний піддомен, що надається разом з хостингом. Тобто, переходячи на інший хостинг, веб-майстер залишає і доменне ім'я, а значить і всіх відвідувачів хостеру.

6. Супутні платні послуги. Наприклад, бесплатний хостинг може надаватися лише при реєстрації у хостера домена. Ціни, можна здогадатися, будуть не найменшими.

Але це зовсім не означає, що бесплатні хостинги використовувати не потрібно. Просто спочатку потрібно добре розібратися, як саме хостер буде компенсувати свої витрати.

автор: webprogr
источник: www.webprogr.com | комментариев: 0 | просмотров: 112 | 14/05/2010
Читайте также:
О хостинге
В наши дни для быстрейшего продвижения своего бизнеса предприниматели ...
Хостинг - учитываем условия
О том, что нужно учесть при выборе хостинг-компании. В статье указаны ...
Чем удивит «облачный» фотохостинг Fotki?
В данной статье рассмотрен популярный фотохостинг Fotki, который позво ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Хто й навіщо надає безкоштовний хостинг»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/hto-i-navischo-nadaje-bezkoshtovnii-hosting/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/hto-i-navischo-nadaje-bezkoshtovnii-hosting/">Хто й навіщо надає безкоштовний хостинг</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/hto-i-navischo-nadaje-bezkoshtovnii-hosting/]Хто й навіщо надає безкоштовний хостинг[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ