СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

«ХОЧУ БУДИНОЧОК В НІЦЦІ І ЩОБ НІХТО НЕ ТУРБУВАВ.....», або мрії останнїх із «любих друзів»

комментариев: 0 / добавить комментарий

Саме такими мріями поділився на днях зі своїми колегами «любий» Віктор Левицький - начальник головного управління юстиціі в Черкаській області.

Нагадаємо, що 1 жовтня 42-річного Віктора Левицького було затримано при нібито отриманні хабара в розмірі 20 тисяч доларів за призначення нотаріусом.

Про це одразу відрапортувала прес-служба ГУБОЗ України. Новина швидко облетіла всі ЗМІ. Однак 5 жовтня Печерський суд відпустив чиновника з-під варти, фактично визнавши безпідставність звинувачень. Як стверджують фахівці, шансів довести провину Левицького у правоохоронців немає. (http://antenna.com.ua/antenna/12966.html).

Нажаль в Україні довести провину в отриманні хабара а ні працівниками юстиції, а ні прокуратури, а ні інших правоохорронних органів не те що нереально, про це навіть й думать заборонено. Кругова порука? Коза ностра? Провладний бізнес! Да, дійсно в нашій країні все банально просто - просто бізнес!

Однією з найпоширеніших схем провладного бізнесу в якому приймають участь декілька державних, структур, в основному правоохоронних - є РЕЙДЕРСТВО!

Як правило це коло «партнерів» складається з працівників головних управлінь юстиції, а саме державної виконавчої служби, прокуратури, міліції, та нажаль і моїх колег журналістів, які доречі грають не останню роль у формуванні зовсім інакшої думки у суспільстві з приводу «бізнесу», та в свою чергу забеспечують алібі «партнерам».

З приходом нового президента в країні дійсно таких випадків значно стало меньше, але нажаль ще не в кожній області змінено якісний склад керівництва вищезгаданих махінаторів. Тому й маємо. Одже, любі друзі нічим не знетхують, хапаючи все на своєму шляху на «достойну пенсію», нібито доживають останні хвилини у своїх кожаних кріслах, доробляючи на дачу в Нцці або Монте Карло. Там де ніхто і ніколи їх вже не достане.

Таке враження склалося з огляду на «схему» яку нещодавно провернули у Черкасах службові особи відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Черкаській області, Черкаського теруправління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також керівництво прокуратури Черкаської області. Ідейними натхненниками цієї незаурядної схеми виступили адвокати» деяких акціонерів, які теж є служителямі феміди але нажаль для когось - колишніми, а саме бувші судді Черкаського суду Павроз І. А. та Павленко, які звільнені с суду за порушення присяги (підроблення рішень суду та нанесеня збитків державі в значно великих розмірах).

У провадженні судових органів з 2006 року перебуває справа щодо корпоративного спору між акціонерами ЗАТ «Юність», яка розглядалась спочатку судами загальної юрисдикції, а в даний час перебуває в провадженні господарського суду Черкаської області за №05-11/1498-2-1485/08.

31.05.2006р. Соснівським районним судом м. Черкаси було винесено рішення по даній справі і видані виконавчі листи на вчинення, зокрема, певних дій щодо внесення змін до реєстру власників іменних цінних паперів ЗАТ «Юність», реєстрації випуску акцій товариства, передачі майна та документів тощо.

У зв’язку з тривалою процедурою оскарження даного судового рішення, воно виконано не було.

Ухвалою Соснівського районного суду м. Черкаси від 21.01.2008р. Вищевказане рішення цього ж суду від 31.05.2006р. Було скасовано за новоивявленими обставинами. Дана ухвала набрала законної сили і є чинною на сьогоднішній день. Копії відповідних судових рішень на підтвердження скасування рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від 31.05.2006р. Були своєчасно передані керівництву підрозділу примусового виконання рішень відділу ДВС ГУЮ у Черкаській області.

Не дивлячись на вказані обставини, службові особи органу ДВС Коркішко О. В. та Скрипник В. А., діючи в інтересах частини акціонерів товариства, інтереси яких представляють колишні судді, що були звільнені з посад за порушення закону, здійснили протизаконні дії по виконанню скасованого рішення, пов’язані з майном та акціями товариства.

Незаконні дії вказаних службових осіб органу ДВС переслідують мету внесення змін до реєстраційних та облікових документів ЗАТ «Юність» в частині кількості існуючих акцій товариства та розподілу їх між акціонерами, що дасть можливість провести незаконні збори акціонерів, ігноруючи корпоративні та майнові права тих акціонерів, яким на даний час належить більшість акцій ЗАТ «Юність».

Не дивлячись на оскарження Пасічником І. О. до суду дій службових осіб органу ДВС, їхні незаконні дії по виконанню скасованого рішення Соснівського району м. Черкаси від 31.05.2006р. Продовжились, і на сьогоднішній день, користуючись результатами дій державних виконавців, та бездіяльністю органів прокуратури, Юрченко Г. Г., яка незаконно представляється керівником товариства, шляхом введення в оману працівників УМВС України в Черкаській області та банківських працівників, виготовила додаткову печатку ЗАТ «Юність» і намагається заволодіти коштами товариства та здійснити операції по розпорядженню його майном.

В результаті незаконних дій службових осіб органу ДВС були порушені й державні інтереси, так як державними виконавцями під виглядом передачі Юрченко Г. Г. майна, що належить ЗАТ «Юність», було передане й нерухоме майно, що належить міській громаді, (підвал приміщення по бульвару Шевченка, 224 в м. Черкаси), внаслідок чого і власник підвалу і його орендар втратили можливість ним користуватись, зазнаючи при цьому матеріальних збитків.

Крім того, також достовірно знаючи про скасування судового рішення, посадовими особами Черкаського теруправління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на вимогу органу ДВС 13.05.2010р. Видано свідоцтво про реєстрацію випуску акцій ЗАТ «Юність», внаслідок чого кількість акцій товариства незаконно збільшена на 410000 штук, які невідомим чином були розподілені між акціонерами з повним ігноруванням принципу пропорційності. На підставі вказаних незаконних дій реєстратором акцій ЗАТ «Юність» - АКБ «Укрсоцбанк» (м. Київ, вул. Ковпака, 29), також за вимогою державного виконавця, не дивлячись на судову заборону, внесені зміни до реєстру власників акцій, внаслідок чого незаконно зменшились кількість і питома вага акцій акціонерів, яким належало більше 60% акцій товариства.

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 17.06.2010р. Дії органу ДВС по виконанню скасованого судового рішення визнано незаконними, але існує реальна загроза використання незаконних свідоцтва про реєстрацію випуску акцій та даних реєстру власників акцій ЗАТ «Юність» для проведення зборів акціонерів та подальших незаконних дій щодо майна товариства.

Не дивлячись на повну інформованість про явно злочинні дії службових осіб органу ДВС, прокуратура Черкаської області до цього часу не вжила ніяких дієвих заходів щодо припинення порушення закону. Крім того, позиція органів прокуратури в даному питанні суттєво залежить від заступника прокурора Черкаської області Вегери В. М., яким чиняться перешкоди в притягненні до відповідальності осіб, які здійснюють протиправні дії щодо ЗАТ «Юність».

Свого часу, внаслідок аналогічної бездіяльності керівництва прокуратури Черкаської області, зокрема – Вегери В. М., щодо розслідування кримінальної справи по факту підробки та використання підробленого протоколу зборів акціонерів ЗАТ «Юність», Генеральна прокуратура вимушена була передати кримінальну справу для подальшого розслідування до прокуратури Кіровоградської області.

На даний час Черкаське управління СБУ провело перевірку і зібрало матеріали, які містять достатньо даних, які вказують на наявність ознак злочину в діях службових осіб органу ДВС, але вказані матеріали повертаються заступником прокурора області Вегерою В. М. з безпідставним висновком про відсутність підстав для порушення кримінальної справи, що знову ж свідчить про його упередженість.

З огляду на вищевикладене видно, що в діях службових осіб відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Черкаській області Коркішка О. В. та Скрипника В. А., а також посадових осіб Черкаського теруправління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку наявні ознаки злочину, передбаченого ст.364 КК України, а бездіяльність керівництва прокуратури Черкаської області, зокрема – заступника прокурора Вегери В. М., свідчить про явне потурання злочинним діям.

Під час написання даної статті до мене надійшла інформація, що ще одним із фігурантів цього рейдерського захоплення є Кожемякин Олександр, який у всіх державних установах представляється радником або поміщником віце-премьера Сівковича В.Л., та лякає державних службовців звільненням з роботи. На запитання у Володимира Леонідовича про наявність в його штаті даної особи він відповів що взагалі ніколи не чув про таку людину.

Сподіваюсь, що нове керівництво області, та генеральна прокуратура обов’язково надасть належну оцінку діям відповідних працівників Черкаської обласної прокуратури та вживе всіх можливих заходів для припинення зазначених протиправних дій та притяге винних до кримінальної відповідальності.

Чи настане той час коли наша країна буде не на словах, а на ділі правовою державою, а про персонажа Ільфа та Петрова - Остапа, будемо читать тільки у класичній літературі минулого століття?

комментариев: 0 | просмотров: 83 | 08/07/2010
Читайте также:
Вирус ФЗ, уничтожая БЮТ, проталкивает в Верховный Совет отпетых мерзавцев и тихих «рыги-налов»
Судя по всему, и вправду юный кролик решил кидануть Тимошенко, да еще ...
Интервью с Евгением Ярёменко
Журналисты журнала Olligator.Ru побывали в гостях у помощника депутата ...
Вибори по-українськи: реєстрація – через суд
Кандидати, яким було відмовлено, говорять, що їхні заяви, автобіографі ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью ««ХОЧУ БУДИНОЧОК В НІЦЦІ І ЩОБ НІХТО НЕ ТУРБУВАВ.....», або мрії останнїх із «любих друзів»»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/hou-budinook-v-ntsts-schob-nhto-ne-turbuvav-abo-mriji-ostannjih-iz-lyubih-druziv/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/hou-budinook-v-ntsts-schob-nhto-ne-turbuvav-abo-mriji-ostannjih-iz-lyubih-druziv/">«ХОЧУ БУДИНОЧОК В НІЦЦІ І ЩОБ НІХТО НЕ ТУРБУВАВ.....», або мрії останнїх із «любих друзів»</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/hou-budinook-v-ntsts-schob-nhto-ne-turbuvav-abo-mriji-ostannjih-iz-lyubih-druziv/]«ХОЧУ БУДИНОЧОК В НІЦЦІ І ЩОБ НІХТО НЕ ТУРБУВАВ.....», або мрії останнїх із «любих друзів»[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ