СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Google вирішив не закривати сервіс Picasa Web Albums

комментариев: 0 / добавить комментарий

Google вирішив відокремити сервіс для роботи зі світлинами від соціального ресурсу Google+. Розробники також обіцяють зробити платформу більш привабливою для нових користувачів.

У компанії зазначили, що сервіс, ставши самостійним, зможе залучити нових користувачів, які не мають відношення до мережі Google+. Враховуючи, що функціонал сервісу дозволяє виконувати просте редагування знімків, можна припустити, що корпорація планує випустити подобу Instagram.

До березня минулого року у Google був незалежний сервіс для роботи з фотографіями - Picasa Web Albums. Однак розробники вирішили, що платформа не є перспективною і прийняли рішення відмовитися від неї, запропонувавши користувачам в якості альтернативи аналогічний інструмент в Google+.

Багато що вказує на те, що компанія просто не знає, що далі робити з Google+. Закриття Picasa з подальшою переадресацією на Google+ свідчить про спробу компанії залучити до соціального ресурсу додаткових користувачів.

Раніше представники соціальної мережі повідомили, що ресурс зміг набрати більше 500 мільйонів активних користувачів. Однак значна частина користувачів отримала аккаунт примусово. Реєстрація здійснювалася автоматично для всіх володарів облікового запису Google+.

В результаті у Google так і не вийшло зробити з ресурсу повноцінного конкурента Facebook. У квітні стало відомо, що компанія почала процес розформування відділу, який відповідав за розробку соціального ресурсу.

Google+ була запущена в 2011 році. Розробники спробували врахувати всі недоліки, виявлені у конкурентів. Приміром, було вирішено використовувати «Кола», щоб користувачі могли групувати своїх друзів і надавати створеним групам різні рівні доступу. Також була впроваджена функція видеочатів Hangouts (розробники також називають її «ВідеоЗустрічі»).

Після того, як компанію очолив Ларрі Пейдж (це сталося в квітні 2011 року), частина другорядних проектів були закриті. Крім Picasa Web Albums були закрито Google Reader, а також один з найстаріших сервісів «Питання та відповіді».

комментариев: 0 | просмотров: 42 | 23/09/2014
Читайте также:
Чем становится Интернет?
Во что сегодня превращается глобальная сеть Интернет? Это сложно сказа ...
Facebook заявила, что шпионила за пользователями по всему интернету из-за программной ошибки
Социальная сеть Facebook в очередной раз подверглась критике за сбор п ...
Должно ли государство влиять на Интернет?
Какое-то время в целом ряде государств планеты Интернет в течение долг ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Google вирішив не закривати сервіс Picasa Web Albums»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/google-virishiv-ne-zakrivati-servis-picasa-web-albums/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/google-virishiv-ne-zakrivati-servis-picasa-web-albums/">Google вирішив не закривати сервіс Picasa Web Albums</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/google-virishiv-ne-zakrivati-servis-picasa-web-albums/]Google вирішив не закривати сервіс Picasa Web Albums[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ