СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Google і Yahoo разом працюють над надійним захистом електронної пошти

комментариев: 0 / добавить комментарий

Для підвищення рівня захисту даних користувачів компанії Yahoo і Google прийняли рішення об'єднати зусилля, щоб створити систему шифрування електронних листів.

В основі проекту лежить відкрита технологія PGP, яка використовуватиметься для шифрування тіла листа. Тема повідомлення і назви електронних скриньок шифруватися не будуть - ці дані необхідні для функціонування поштових служб. Технологія PGP вже давно використовується і вважається цілком надійною. Вважається, що ще нікому не вдавалося її зламати, а повний перебір займає дуже багато часу.

Новий алгоритм передбачає зберігання ключів шифрування на пристроях користувачів (мобільному пристрої або ПК), на відміну від стандартних методів, коли для зберігання паролів використовуються сервера поштової служби. При такому підході у користувача не буде можливості скинути пароль, проте розробники обіцяють, що ця особливість не буде настільки болючою для основної маси користувачів.

Нові інструменти захисту будуть необов'язкові для використання - користувачеві необхідно буде активувати його в параметрах свого поштового аккаунта. Фахівці відзначають, що використання шифрування дозволить убезпечити листування від спецслужб і зловмисників. Більш того, навіть самі компанії не зможуть аналізувати переписку, що може негативно відбитися на доходах від показу реклами.

Після того, як Едвард Сноуден викрив масштабне стеження АНБ, користувачі стали більш обачно ставитися до питань приватності в Мережі. Люди стали позитивно ставиться до будь-яких нововведень, які можуть захистити особисті дані.

У листопаді минулого року Ерік Шмідт (глава ради директорів Google) назвав неприпустимою практику АНБ, в рамках якої спецслужби намагаються отримати доступ до центрів обробки даних. Невдоволення також викликав аналіз персональних даних величезної кількості користувачів - так відомство намагається вирахувати зловмисників.

Сьогодні кількість користувачів поштових сервісів Yahoo Mail, Hotmail і Microsoft Outlook, а також Google Gmail становить 110 мільйонів, 400 мільйонів і 425 мільйонів відповідно.

комментариев: 0 | просмотров: 56 | 23/09/2014
Читайте также:
Чем становится Интернет?
Во что сегодня превращается глобальная сеть Интернет? Это сложно сказа ...
Facebook заявила, что шпионила за пользователями по всему интернету из-за программной ошибки
Социальная сеть Facebook в очередной раз подверглась критике за сбор п ...
Должно ли государство влиять на Интернет?
Какое-то время в целом ряде государств планеты Интернет в течение долг ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Google і Yahoo разом працюють над надійним захистом електронної пошти»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/google-i-yahoo-razom-pratsyuyut-nad-nadiinim-zahistom-elektronnoji-poshti/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/google-i-yahoo-razom-pratsyuyut-nad-nadiinim-zahistom-elektronnoji-poshti/">Google і Yahoo разом працюють над надійним захистом електронної пошти</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/google-i-yahoo-razom-pratsyuyut-nad-nadiinim-zahistom-elektronnoji-poshti/]Google і Yahoo разом працюють над надійним захистом електронної пошти[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ