СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

"Гомеотон"- апарат для лікування і профілактики хронічних і гострих захворювань

комментариев: 0 / добавить комментарий

Апарат «Гомеотон» застосовується для лікування і профілактики хронічних і гострих захворювань вдома і в оздоровчо-лікувальних установах. Апарат надає електростимулюючий вплив на організм, підсилюючи кровообіг і обмінні процеси, допомагає працювати імунній системі, робить позитивний вплив на центральну нервову систему і має гомеостатичною дією.

Пам'ятка:

Бронхіт - враження слизистої оболонки бронхів.

Бронхіальна астма - хронічне захворювання дихальних шляхів з різноманітними клітинними елементами.

Кашель - різкий видих і захисна реакція організму, що забезпечує очищення бронхів від частинок різних патогенів або бронхіального слизу.

Доступний кожному і заснований на перевірених методах лікування, новий відмінний апарат виправить хронічні порушення здоров'я (вегето-сосудиста дистонія) і вищевказані захворювання (бронхіт, астма, хронічний кашель, артрит, діабет, захворювання шкіри, паразитарні, вірусні, грибкові і бактерійні інфекції).

Один сеанс, протягом однієї процедури, триває двадцять вісім хвилин. Для підтримки лікувального заряду в організмі протягом всього дня в день проводять один – три сеанси. В цей час заряд розповсюджується по тілу з лімфою, кровотоком і іншими рідинами організму. На початку сеансу на зап'ястя надягають ремінці з контактними електродами, які приєднані до лікувального приладу і через тіло абсолютно безболісно починає проходити енергія. Щоб уникнути побічних ефектів рекомендується рясний прийом структурованої води, яка готується за допомогою особливого режиму апарату. Ця вода виконує дві функції:

  1. виведення токсинів, що утворюються в результаті загибелі паразитів;
  2. нормалізація обмінних процесів в організмі.

Апарат володіє магнітним полем, що коливається, яке є протизапальним, зменшує аутоіммунну агресію, допомагає нормалізації гомеостазу і зниженню напруженості адаптаційних реакцій організму, покращує регенерацію і мікроциркуляцію в тканинах, робить вплив на морфофункціональний стан тімуса. Тімус - центральний орган імуногенезу.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 78 | 02/01/2010
Читайте также:
Измерительные приборы - pH-метры, TDS-метры, влагомеры, ОВП-метры и другие
Всем привет! В этой небольшой статье хотелось бы рассмотреть вопрос о ...
Загальні питання пацієнтів: «Чи ефективне лікування Кібер-Ножем для мого типу раку?»
Очевидно, що це питання і є основним у пацієнтів, які дізналися про мо ...
Нове дослідження показує, що Кібер-Ніж успішний в лікуванні метастазів в легенях
Кібер-ніж здатний на багато чого. Один з напрямків його застосування - ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «"Гомеотон"- апарат для лікування і профілактики хронічних і гострих захворювань»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/gomeoton-aparat-dlya-likuvannya-i-profilaktiki-hronichnih-i-gostrih-zahvoryuvan/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/gomeoton-aparat-dlya-likuvannya-i-profilaktiki-hronichnih-i-gostrih-zahvoryuvan/">"Гомеотон"- апарат для лікування і профілактики хронічних і гострих захворювань</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/gomeoton-aparat-dlya-likuvannya-i-profilaktiki-hronichnih-i-gostrih-zahvoryuvan/]"Гомеотон"- апарат для лікування і профілактики хронічних і гострих захворювань[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ