СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Гепатит Е: страшний чи ні?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Цілком природно, що батьки бажають на літніх канікулах з'їздити з дітьми кудись за кордон для повноцінного відпочинку. Тому не рідкість, коли в екзотичних країнах можна почути знайому мову і навіть поспілкуватися зі співвітчизниками.

Як стверджують медики, багато дітей, що побували в Східній і Південній Азії на відпочинку, часто приїжджають з «сюрпризом» у вигляді зараження гепатитом Е.

Дійсно, він не такий відомий в Європі, як його «побратим» - гепатит А. Але все одно він несе руйнування печінки і навіть в деяких випадках може виявитися причиною летального результату.

У науковому розумінні вірус, що провокує появу гепатиту Е, являє собою безоболонкову структуру з позитивно-полярною одноланцюжковою РНК.

Головним шляхом його потрапляння до організму є забруднена фекаліями вода. Зазвичай таке антисанітарне явище спостерігається в країнах, де погано влаштована система водопостачання з огляду на обмежений доступ до водного ресурсу. Можливо, саме тому фахівці не рекомендують заселятися в дешеві азіатські готелі і мити фрукти і овочі, які куплені на ринках або в магазинах, водою неперевіреної якості, особливо що тіче з кранів, розташованих безпосередньо на пляжах. Навіть якщо мити руки під проточною водою, то необхідно використовувати спеціальні антисептичні засоби, придбані в аптеці.

Крім того, необхідно бути обережним при спілкуванні з приматами, які також входять до групи переносників інфекції: у багатьох країнах практикується годування мавпочок на вулицях, а це не так вже й безпечно.

Якщо говорити про дорослих, то до групи найбільшого ризику потрапляють вагітні жінки. У них ослаблений імунітет, а на додачу і так спостерігається токсикоз. Якщо майбутня матуся, яка вирішила відпочити в азіатській країні, - зазвичай це відбувається на ранніх термінах, - з'їсть необроблену термічно їжу, зокрема молюсків, то вона має всі шанси заразитися гепатитом Е і передати це захворювання дитині. А це дуже негативно позначиться на імунній та кровоносній системи маляти.

Загалом, цей різновид гепатиту зникає самостійно після інкубаційного періоду в 4-6 тижнів, не проявляючи себе практично ніяк. Тільки ось пошкодження печінкових клітин не виключається, через що після відпочинку всій сім'ї варто пройти курс прийняття препаратів-гепатопротекторів, а їх дозування повинно визначатися тільки лікарем.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 48 | 13/02/2016
Читайте также:
Гиперкенез и его проявления
Статья поможет вам узнать чем вызван гиперкенез и понять его внешние п ...
Рак кістки — симптоми, ознаки та лікування
Діагноз про рак кістки, хордома, хондросаркома — це те, що не хочеться ...
В центрі уваги: рак підшлункової залози і його лікування
Рак підшлункової залози вбиває більше людей, ніж будь-який інший вид р ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Гепатит Е: страшний чи ні?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/gepatit-e-strashnyj-chi-ni/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/gepatit-e-strashnyj-chi-ni/">Гепатит Е: страшний чи ні?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/gepatit-e-strashnyj-chi-ni/]Гепатит Е: страшний чи ні?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ