СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Гарний стриптиз: 10 золотих правил танцю

комментариев: 0 / добавить комментарий

Знайти серед такої великої кількості людей свою другу половинку – завдання не з легких. Але набагато складніше підтримувати нормальні стосунки в парі. Самі стосунки можна порівняти з маленькою дитиною, яка постійно вимагає турботи і уваги. Буває, що за пару років пристрасть може трохи стихнути. Але це не означає, що слід негайно розлучитися і шукати нову любов.

Зараз існує велика кількість способів, які допоможуть вивільнити і урізноманітнити стосунки. Наприклад, можна перейти на наступну сходинку до безмежного щастя. Здивуйте свого партнера стриптизом!

Стриптиз – це не тільки еротичний танець з роздяганням, який часто показують у клубах і барах. Це дуже інтимний і цікавий спосіб не просто пробудити в партнері інтерес, а й запалити в ньому вогняну пристрасть! Ніхто не вимагає виконувати вдома професійний стриптиз, але основні навички освоїти просто необхідно. Зараз є маса курсів, на яких можна навчитися стрип-пластики. І цей танець не тільки поверне пристрасть в сім'ю, а й зміцнить здоров'я. Існує 10 золотих правил, які допоможуть вам виконати вдома стриптиз, який розбудить у вашому партнерові пристрасть, яка досі дрімала.

  1. Відповідна атмосфера. Вимкніть світло в кімнаті і увімкніть ніжну і романтичну музику, під яку ви зможете легко здійснювати плавні і сексуальні рухи. Але вона не повинна бути сильно спокійною, щоб не приспати партнера.
  2. Жінка обов'язково повинна підготувати себе до еротичного танцю. Наприклад, якщо вона володіє довгим волоссям, то їх можна трохи сплутати. У поєднанні з чоловічою сорочкою це буде виглядати чудово! Додайте до образу красиве мереживну білизну, яке буде злегка просвічуватися під сорочкою. Аромат парфумів повинен бути ледь вловимим.
  3. Вбрання для стриптизу потрібно підготувати заздалегідь. Не обов'язково одягатися в блискучий відкритий костюм. Стриптиз – це танець з роздяганням. А це означає, що одяг має бути і сексуальним, і легко зніматися.
  4. До дрібниць продумайте всі рухи в танці. В інтернеті зараз можна знайти масу відповідних прикладів і для новачків, і для профі. Посадіть свого коханого на стілець в центрі кімнати. Так вам буде зручніше танцювати навколо нього. Та й він зможе побачити вас з усіх боків. Зазвичай на стільці чоловіки сидять, розставивши ноги. На цей вільний простір можна буде поставити ніжку в панчосі і у витонченій туфельці під час самого танцю.
  5. Не починайте танець з різких рухів і випадів у бік партнера. Краще зробіть кілька плавних рухів стегнами.
  6. Роздягайтесь повільно, але не занадто, оскільки ваш чоловік може просто занудьгувати.
  7. Завжди пам'ятайте про свої руки. Вони також повинні брати активну участь в танці. Погладжуйте себе по стегнах, по грудях, по животу. Поправте панчоху, проведіть руками по ніжці.
  8. Не давайте партнеру доторкатися до вас. Його ж гладьте і пестіть, як вам захочеться.
  9. Прямий зоровий контакт. Дивіться партнеру прямо в очі. Це додасть танцю більшої інтимності.
  10. Повністю розслабтеся під час стриптизу. Пориньте з головою в свої відчуття. Для сміливості можна випити келих вина або шампанського. Пам'ятайте про те, що поруч з вами знаходиться найулюбленіша на світі людина. Йому не важлива ідеальна техніка виконання танцю. Він більше оцінить вашу увагу.
автор: Адміністратор
источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 89 | 25/07/2015
Читайте также:
Красивый стриптиз: 10 золотых правил танца
В статье описаны 10 золотых правил стриптиза, которые помогут исполнит ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Гарний стриптиз: 10 золотих правил танцю»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/garnii-striptiz-10-zolotih-pravil-tantsyu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/garnii-striptiz-10-zolotih-pravil-tantsyu/">Гарний стриптиз: 10 золотих правил танцю</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/garnii-striptiz-10-zolotih-pravil-tantsyu/]Гарний стриптиз: 10 золотих правил танцю[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ