СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

«Фронтовий» товариш, або Місця в Васильківську міськраду вже розподіляються?

комментариев: 0 / добавить комментарий

«Спецоперація» на п’ять ходів

Давно не секрет, що багато хто з місцевих бізнесменів спить і бачить, як би вирішувати свої питання «законним» шляхом, протягуючи їх через місцеві ради, а зробити це простіше простого – варто лише мати у депутатах своїх людей. Але якщо раніше було легко підтасувати результати виборів на місцях, то з кожною виборчою кампанією робити це стало все складніше. Перетягнути на свій бік вже діючих депутатів – суттєво вдарить по кишені. Тож варто розіграти нескладну партію в кілька ходів – і наступні 4 роки після виборів «бути в шоколаді».

Хід перший: проаналізувати політичну ситуацію в країні загалом та у конкретному населеному пункті зокрема, аби зрозуміти, на яку політичну силу і на яких особистостей робити ставку, щоб потім віртуозно грати на їх слабкостях.

Хід другий: зібрати ці дві складові до купи, забезпечити фінансову та інформаційну підтримку і при можливості – адмінресурс.

Хід третій: поставити на «прохідні» місця виборчих списків своїх, слухняних та по мірі можливості (або наївності) надійних людей у ради потрібного рівня.

Хід п’ятий: вибори і HAPPY END.

Погодьтеся, все просто, як у дитсадку. І прорахувати цю схему для людей, більш-менш наділених здатністю мислити складніше за інфузорію-тапочку, як два пальці об асфальт.

А тепер подивимося, як цю схему намагаються розіграти у Василькові.

А все так добре починалося…

Зрозуміло, що ні БЮТ, ні Партія регіонів, представники яких як могли дискредитували себе на місцях, вже не набере таку велику кількість депутатських мандатів. Інші ж політичні сили мають бажання, але не мають достатньої підтримки, аби мати якусь вагу в українському політикумі.

Отож, перспективною залишається лише одна сила – «ФРОНТ ЗМІН», лідер якої – та людина, яка потрібна на даному етапі країні. Поки «ФРОНТ ЗМІН» позиціонував себе як громадська організація, як трамплін у депутатське крісло він васильківських політиків та бізнесменів не цікавив. А цікавив лише тих людей, які через новостворену ГО планували наводити лад у місті. Тож 18 червня ГО «ФРОНТ ЗМІН» провела збори ініціативної групи по утворенню васильківського міського осередку «ФЗ», засновниками якого стали депутати міськради Юрій Крахмальніков та Богдан Корчинський і голова міської організації УНП Руслан Лонський. Вони ж були обрані заступниками координатора міського осередку, на посаду якого обрали тоді ще нейтральну фігурку на політичній дошці Василькова – Тетяну Омельченко.

Але всередині вересня Тетяну Омельченко «пішли» з посади координатора у зв’язку з тим, що з її боку робота щодо розбудови організації у місті практично не проводилася. За словами пересічних членів «ФЗ», це відповідає дійсності, більше того, реальною розбудовою осередку займалися ігноровані пані Омельченко Юрій Крахмальніков та директор ТОВ «TSPLAST» Олександр Тарадай, які повністю підтримують постулат Арсенія Яценюка про те, що «ФРОНТ ЗМІН» має формуватися знизу, а не зверху». Саме вони залучили до міського осередку близько 70% його членів і провели досить значний пласт роботи по популяризації ініціатив Арсенія Яценюка.

Отож, робота кипіла, і члени осередку чекали зборів, аби обрати на посаду координатора когось із своїх активістів.

Лебідь, рак та щука

Але тут якраз і вступили в гру охочі поласувати чужими політичними дивідендами політикани, які зметикували, що ГО «ФРОНТ ЗМІН» – це не лише проект на підтримку Арсенія Яценюка на президентських виборах, а й у недалекому майбутньому – потужна політична сила, яка на місцевих виборах забезпечить депутатські крісла своїм активістам. І тут розпочалося втілення в життя згаданої на початку статті схеми. А коли стало відомо про те, що всередині жовтня громадська організація остаточно перетвориться на політичну партію, в хід пішли засоби, дуже далекі від значення слів «чесна боротьба», але такі популярні у васильківському політикумі.

Далі події розгорталися наступним чином – 26 вересня таємно (оскільки багатьох активістів «ФЗ» попередили про збори буквально за кілька хвилин до їх початку, а інші дізналися про це вже post faktum)  відбулися «відкриті» збори міського осередку «ФРОНТУ ЗМІН» під керуванням довіреної особи депутата Київської обласної ради та координатора обласного осередку «ФЗ» Володимира Полочанінова - заступника Полочанінова Євгенії Шевчук. За словами свідків, на цих зборах привселюдно було зачитано заяву Тетяни Омельченко, в якій вона визнала, що не впоралася з обов’язками координатора «ФРОНТУ ЗМІН» та просить обрати нового координатора міського осередку. Таким координатором було «демократично» обрано ставленика Полочанінова та голови Васильківського районного осередку «ФЗ» Владислава Одинця Сергія Бірюкова (до речі, пані Омельченко також віддала за нього свій голос). От вам і дослівне виконання настанови Яценюка про те, що “нова політична сила буде побудована знизу і не матиме акціонерів і вождя”. До речі, пан Полочанінов неодноразово в грубій формі ігнорував активістів міського осередку, які мали на меті прозвітуватися про проведену роботу.

Отож, вже маємо «ФРОНТ ЗМІН-1» на чолі з Сергієм Бірюковим, який має спільні інтереси з Владиславом Одинцем, зокрема, в Калинівці, а відтепер і у Василькові.

А наступного дня, 27 вересня, відбулися ще одні збори по суті вже іншого міського осередку «ФЗ». На них, увага, було заслухано інформацію про роботу голови організації (!) Тетяни Омельченко, яка була визнана доброю. На цьому зібранні було вирішено виключили із лав «ФРОНТУ ЗМІН» Богдана Корчинського та Юрія Крахмальніков та обрано двох нових заступників голови цієї громадської організації. От вам «ФРОНТ ЗМІН-2»! А це вже суперечить ст. 12-1 Закону «Про о’бєднання громадян», яка зазначає: «Об'єднання громадян,  зареєстроване у встановленому  порядку, має виключне право на використання своєї назви. Використання назви об'єднання  громадян  фізичними  та  юридичними  особами,  які  не належать  до  об'єднання  громадян,  для  цілей,  не  пов'язаних з діяльністю цього об'єднання, забороняється».

Місцеві подейкують, нібито це зібрання було зрежисоване Ігорем Мосійчуком, аби підготувати до виборів у міську раду майбутніх депутатів, що підтримуватимуть Сергія Іващенка (як відомо, він не має наміру покидати мерське крісло, адже ще треба так багато зробити для міста – ще земелька зайва є, та й продати можна не один об’єкт комунальної власності!).

Цікаво, як ці два осередки визначать між собою, який із них – справжній, і чий голова – законний?

Але і це ще не все. Адже є ще активісти, які згуртували навколо себе справжню команду – Крахмальніков і Тарадай. Вони разом зі своїми однодумцями, що складали левову частку міського «ФРОНТУ ЗМІН», опинилися практично за політичним бортом, і змушені доводити, що біле – це біле, і правда – на їх боці. Інакше виходить, що хтось зробив усю роботу, а хтось пожинає її плоди!

Що маємо, те маємо

Що ми маємо в результаті? Три табори. В двох з них місцеві бізнесмени хочуть привести до влади «кишенькових» політиків, за допомогою яких «вирішуватимуть питання», і третій, що працював, коли ще й мови не йшло про велику політику та депутатські крісла. Видається, що даний конфлікт може допомогти вирішити координатор обласного осередку пан Полочанінов, який або зростеться з роллю вершителя доль і продовжить підкилимні ігри, або ж схаменеться і згадає, що, створюючи «ФРОНТ ЗМІН», Арсеній Яценюк мав на меті розбудову команди знизу, а не роздачу слонів зверху…

автор: Юрій Крахмальніков
комментариев: 0 | просмотров: 40 | 02/10/2009
Читайте также:
Вирус ФЗ, уничтожая БЮТ, проталкивает в Верховный Совет отпетых мерзавцев и тихих «рыги-налов»
Судя по всему, и вправду юный кролик решил кидануть Тимошенко, да еще ...
Интервью с Евгением Ярёменко
Журналисты журнала Olligator.Ru побывали в гостях у помощника депутата ...
Вибори по-українськи: реєстрація – через суд
Кандидати, яким було відмовлено, говорять, що їхні заяви, автобіографі ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью ««Фронтовий» товариш, або Місця в Васильківську міськраду вже розподіляються?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/frontovii-tovarish-abo-mistsya-v-vasilkivsku-miskradu-vzhe-rozpodilyayutsya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/frontovii-tovarish-abo-mistsya-v-vasilkivsku-miskradu-vzhe-rozpodilyayutsya/">«Фронтовий» товариш, або Місця в Васильківську міськраду вже розподіляються?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/frontovii-tovarish-abo-mistsya-v-vasilkivsku-miskradu-vzhe-rozpodilyayutsya/]«Фронтовий» товариш, або Місця в Васильківську міськраду вже розподіляються?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ