СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Флешки: перелік переваг і слабкі сторони цієї диво-техніки

комментариев: 0 / добавить комментарий

У сучасному житті комп'ютер влаштувався досить твердо. Але немає межі досконалості - удосконалюється і він. Завдяки розвитку комп'ютерної технології, ми дізналися, що таке флешка. Сьогодні вона вважається абсолютно буденним засобом, що зберігає і переносить всіляку інформацію. Флеш-накопичувач має таку безперечну перевагу, як невеликий розмір. А також це технічне диво дуже зручно і надійно, економічно в плані енергоспоживання.

Приємно дивують сьогодні не тільки ціни на комп'ютери, але і на такі комплектуючі як флешки - з часом вони помітно впали. Проте, не дивлячись на всю надійність флешок, вони все-таки є технікою. А будь-якій техніці властиво рано чи пізно ламатися. І, на жаль, це не єдине, що може засмутити споживача. Виробництво комп'ютерів неухильно росте, моделі постійно оновлюються - і це обертається проти флеш-накопичувачів. Так, якщо несумісні ті або інші параметри, від флешки не буде ніякої путі. Стандартизація в цьому випадку проблематична.

Не можна не сказати про конкуренцію - ще одну проблему. Здавалася б, вона повинна тільки сприяти підвищенню якості, але як з'ясувалося не завжди. Враховуючи, що світом править грошова одиниця, закони конкуренції теж потрапляють під її дію. Суть в тому, що привернути споживача, в основному, стало можливим лише за умови низької ціни. І, в першу чергу, виробники прагнуть здешевити комп'ютерні комплектуючі.

Деколи несправності даного устаткування легко усунути. А іноді доводиться флешку міняти. Слід пам'ятати, що, у всіх випадках, основа довгої її служби - в дотриманні елементарних правил експлуатації. Поки що не придумано устаткування, яке б замінило флешку. Цілком можливо, що у нової її модифікації не буде таких проблем. При перших ознаках несправності панікувати не варто. Не варто робити і спроб самостійно привести флеш-накопичувач в норму. Після цього накопичувач може бути безнадійно зіпсований. Звертайтеся тільки до фахівців. Вони відновлять дані і цілком можливо реанімують флешку. До того, як придбати нову флешку, корисно порівняти ціни на них, щоб вибрати найбільш відповідну. Тому що дуже низька ціна може свідчити про низьку якість продукції.

автор: Постачальник флешок
комментариев: 0 | просмотров: 141 | 16/11/2009
Читайте также:
Мониторы с плюсом
Samsung Electronics, придерживаясь концепции предоставления пользовате ...
Тестирование ЖК-монитора LG Flatron L1954TQ
Компания LG — крупный игрок на рынке ЖК-мониторов. С высокой периодичн ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Флешки: перелік переваг і слабкі сторони цієї диво-техніки»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/fleshki-perelik-perevag-i-slabki-storoni-tsijeji-divo-tehniki/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/fleshki-perelik-perevag-i-slabki-storoni-tsijeji-divo-tehniki/">Флешки: перелік переваг і слабкі сторони цієї диво-техніки</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/fleshki-perelik-perevag-i-slabki-storoni-tsijeji-divo-tehniki/]Флешки: перелік переваг і слабкі сторони цієї диво-техніки[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ