СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ферма копірайтингу, або Хто нестиме вам золоті яйця?

комментариев: 0 / добавить комментарий

За статистикою, більшість людей в світі вміють читати краще, ніж писати. І якщо ви належите до тим, хто грамотно, зрозуміло, а головне цікаво висловлює думки на папері або моніторі свого комп'ютера, то прийшов час запитати себе: "чому я ще не мільйонер?". Адже письменницьке свербіння в пальцях — це до грошей!

Заробити на своїй статті в інтернеті можна декількома способами. Але неодмінною умовою інтернет-заробітку, звичайно ж, залишається наявність комп'ютера і доступу до всесвітньої павутини. Якщо людина стає на "копірайтерську дорогу" без переліченої амуніції, то повинна змиритися з труднощами, які виникатимуть в неї по ходу справи. Інакше, її творіння не зможе потрапити ні в одну збірку статей. Без цифрових технологій зараз дуже проблематично пробитися до мішка з грошима. До речі, ось вам і тема для вашого першого інтернет-опусу — напишіть про труднощі роботи копірайтера у якого відсутні елементарні засоби для виконання своїй роботи.

Отже, ми обмежимося тим, що ви не бігаєте по інтернет-кафе і не шукаєте черговий лізинговий ноутбук, а займаєтеся виключно творчою роботою.

1. Ви докладаєте деякі зусилля, пишете досить непогану статтю і продаєте її одному з численних інтернет-проектів, які потребують контент відповідної тематики. Головне, щоб текст був не плагіатом і міг зацікавити не тільки вас, але і потенційних читачів. У запропонованому варіанті вам, як мисливцеві, доведеться погасати в "неті" у пошуках клієнтів. Але нічого, одна вдала знахідка окупить згаяний час і нерви. Головне, щоб літературний струмок не пересихав. Взагалі, простіше виставити свою статтю на продаж в інтернет - магазин статей і контента. Це те саме місце, де і проходить купівля-продаж статей.

2. Інший спосіб заробітку на написанні статей більш творчий. До того ж він трохи складніший. Правда, складніше тільки відносно, оскільки для багатьох вже не є проблемою створення власних сайтів. Як ви розумієте, мова йде про розміщенні ваших власних статей на власному інтернет ресурсі.

Що стосується другого способу, у вас виникне питання "як отримати гроші від розміщення на своїх веб-сторінках статей"? Тут теж передбачено декілька варіантів.

а) Ви можете стати продавцем своїх статей. Тобто створити сайт, який займатиметься продажем вашого ж контенту. Тут головне не продешевити і застрахуватися від крадіжки свого творіння. Тому потрібно виставляти на загальний огляд тільки анотацію до своєї статті.

б) Можна піти іншим шляхом і відкрито представити всім користувачам "нета" власні шедеври, щоб вони могли читати статті. А заробляти ви будете на контекстній рекламі, яка буде розміщена поряд. Про контекстну рекламу в "павутині" можна знайти масу інформації, так що спробуйте і цей спосіб.

Який з цих варіантів найприбутковіший? Різні копірайтери оцінюють по різному успіх цих способів, тому, що у кожного був свій власний досвід. Так би мовити, своє власне "письменницьке ДАО". Комусь поталанило продати вигідно свій контент, комусь більше посміхається заробляти на клацаннях користувачів, які прочитали статтю.

Як складеться доля у вас? Це просто визначити. Починайте діяти вже сьогодні, комбінуючи обидва способи і ставайте мільйонерами.

комментариев: 0 | просмотров: 51 | 31/12/2009
Читайте также:
Как я заработал пару десятков долларов в Bitcoin
Примерно год назад, я услышал о Bitcoin, я не понимал что это и зачем ...
Дропшиппінг дитячого одягу - заробляйте разом з нами!
Сьогодні, завдяки стрімкому розвитку всесвітньої павутини заробити в м ...
Интернет-торговля в России: плюсы и минусы интернет-магазинов
В современном мире все больше распространяется интернет торговля. Наиб ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ферма копірайтингу, або Хто нестиме вам золоті яйця?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ferma-kopiraitingu-abo-hto-nestime-vam-zoloti-yaitsya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ferma-kopiraitingu-abo-hto-nestime-vam-zoloti-yaitsya/">Ферма копірайтингу, або Хто нестиме вам золоті яйця?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ferma-kopiraitingu-abo-hto-nestime-vam-zoloti-yaitsya/]Ферма копірайтингу, або Хто нестиме вам золоті яйця?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ