СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Еротичний кінотеатр для дівчат - красива еротика

комментариев: 1 / добавить комментарий

Якщо ваша фантазія на межі вичерпання і ви вже втомилися вигадувати способи перетворення звичайного сімейного вечора в еротичне шоу, необхідно брати на озброєння прийоми, які винайшли досвідчені креативщики, - дивитися онлайн еротичні стрічки - шедеври світового кінематографу.

Еротична стрічка може не тільки принести гамму душевних і сексуальних емоцій, але і стати стимулом для продовження вечора. І можливо вам дуже сподобаються еротичні ігри, сюжетом яких може стати відверта сцена, що найбільш вразила.

Наприклад, у фільмі "9 1/2 тижні", одна з сцен, коли головний герой фільму, Джон, ніжно проводить кубиком льоду по прекрасному тілу своєї коханки Елізабет, що лежить із зав'язаними очима, - зроблена просто неповторно сексуально. Ти вже не можеш думати ні про що, окрім як про самоту зі своєю половинкою. Стрічки Тінто Браса також доставлять вам море насолоди. Хай перегляд еротики онлайн отримає приємне продовження увечері! Пам'ятайте, сексу повинно бути багато і він повинен бути різноманітним.

Найеротичніша і видовищна стрічка зі своєрідної "Трилогії життя", створена відомим режисером Пазоліні за мотивами арабських казок "1001 ніч".

Красивий східний хлопець Нур-эд-дін шукає свою кохану Зумурруд, рабиня стала царицею у великому східному місті, кочівники і наложниці, принци і джини - всіх цих героїв казок Шахерезади пожвавив на екрані Пазоліні в своєму фільмі "Квітка 1001 ночі". Як просмажене жарким сонцем повітря пустелі народжує міражі, так і геній режисера відтворює хитку реальність ідилічного миру чарівництва і сексу, зникаючу з останніми кадрами фільму...
Режисер: Пьєр Паоло Пазоліні

У ролях: Нінетто Даволі, Франко Читті, Теса Буше, Маргарет Клементі, Інес Пеллегріні

У безкоштовному еротичному кінотеатрі можна подивитися або викачати кращі еротичні фільми, зняті майстрами еротичного жанру.

Порно онлайн в репертуарі кінотеатру немає. Представлені фільми Тінто Браса і інших режисерів зі світовим ім'ям.

комментариев: 1 | просмотров: 3250 | 30/11/2009
Читайте также:
Чем становится Интернет?
Во что сегодня превращается глобальная сеть Интернет? Это сложно сказа ...
Facebook заявила, что шпионила за пользователями по всему интернету из-за программной ошибки
Социальная сеть Facebook в очередной раз подверглась критике за сбор п ...
Должно ли государство влиять на Интернет?
Какое-то время в целом ряде государств планеты Интернет в течение долг ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
1
ЕНЯ | 30/03/2012
ПОХО ЩО НЕМОЖ ЗАЙТИ В САЙТ
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Еротичний кінотеатр для дівчат - красива еротика»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/erotichnii-kinoteatr-dlya-divchat-krasiva-erotika/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/erotichnii-kinoteatr-dlya-divchat-krasiva-erotika/">Еротичний кінотеатр для дівчат - красива еротика</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/erotichnii-kinoteatr-dlya-divchat-krasiva-erotika/]Еротичний кінотеатр для дівчат - красива еротика[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ