СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Екзотична шкіра – модні і стильні аксесуари, а також незвичайні і практичні подарунки для себе і друзів

комментариев: 0 / добавить комментарий

...або Новий тренд в подарункових ідеях.

Жіноча сумка зі шкіри страуса або пітона, гаманець або портфель зі шкіри крокодила, ремінь або інший шкіряний аксесуар зі шкіри акули – ці і подібні словосполучення давно і чітко асоціюються у нас зі світом «обраних». Виготовляються і продаються такі незвичайні вироби шкіргалантереї по всьому світу вже далеко не перший день і навіть сторіччя. Зустрічаються вони і у нас. Але де ми могли їх раніше бачити? За блискучими вітринами дорогих бутіків або на не менш блискучих сторінках модних "гламурних" видань? А нам залишалося тільки прицмокувати язиком, дивлячись на цікаву дрібницю і ціну під нею. Але виявляється, що такі оригінальні і модні аксесуари зі шкіри екзотичних тварин можуть бути доступні не тільки блукаючим по світу або нуворишам. Останнім часом набирає обертів торгівля екзотичною шкіргалантереєю з країнами південно-східної Азії і в першу чергу з Таїландом, який вже давно став світовим центром з виробництва подібних шкіряних виробів. Виявляється, що не тільки Італія і Франція можуть виробити цікаві і оригінальні аксесуари. Тепер такі атрибути повсякденного ужитку як сумки, гаманці, ремені, портмоне, візитниці і портфелі, а також багато інших предметів галантереї зі шкіри екзотичних тварин, стали доступні і для широкого кола покупців. Можливо, не кожен зважиться мати такий екзотичний аксесуар в своєму користуванні, але побачивши в магазині на вітрині ці незвичайні вироби, відразу мимоволі починаєш згадувати у кого з друзів найближчим часом день народження, ювілей або інший привід для оригінального подарунка. 

Незвичайні і практичні подарунки

Так, така яскрава в своєму виконанні, екзотична за визначенням і неповторна по суті, ця шкіргалантерея ідеально підходить для незвичайного і, в той же час, практичного подарунка. Адже, поклавши руку на серце, ми всі можемо зізнатися, що втомилися від запорошених полиць уставленими різними сувенірами і дрібничками, які і викинути шкода і згадуєш про них тільки в день генерального прибирання. А тут, практично за ті ж гроші, можна купити не тільки корисний і потрібний подарунок, який не буде відразу відкладений в далекий кут або передарований через тиждень, але і добитися ще того, щоб обдарована людина згадувала про вас по кілька разів на дню. Такі незвичайні подарунки ідеально підійдуть як для чоловіка, так і жінки. Вони будуть до речі по будь-якому приводу, будь то день народження або Новий рік, 8 березня, День залізничника або Перша п'ятниця на тижні. І знову ж таки, таким екзотичним подарунком легко підкреслити своє тепле відношення до мами, сестри або подруги, шанобливе відношення до грізного начальника або чиновника і просто виразити дружні симпатії приятелеві або колезі. Загалом, це універсальний подарунок. Як вже наголошувалося, це не просто незвичайний і оригінальний сувенір, але ще і дуже практичний подарунок. Практичні подарунки часто даруються чоловікам, оскільки саме вони більш ніж жінки схильні в подарунку цінувати його корисність. Тоді як жінці в подарунку більше важлива його краса і «щоб такого ж не було у подруги». І те і інше, якраз, і присутнє в цих чудових виробах, а неповторність – це візитна картка, неминучий «побічний ефект» предметів з екзотичної шкіри, оскільки для їх виробництва використовується тільки натуральна шкіра рептилій, а в природі не буває двох абсолютно однакових тварин. Деякі, напевно, можуть мені заперечити, мов, «Тварин шкода». Так, і мені теж шкода, але вегетаріанцем я не є, а більшість використовуваних у виробництві екзотичної шкіри тварин розводять в південних країнах на спеціальних фермах, як у нас розводять корів, кіз, овець і свиней. А шкіру ската, наприклад, раніше взагалі викидали, оскільки у виробництво йшли його нутрощі (у їжу уживається м'ясо і плавники, а печінка використовується для витоплення риб'ячого жиру). Тепер же їй знайшли більш практичне застосування – і людям користь і відходів менше. 

Екзотична шкіра

Отже, що це за «добре забутий» матеріал – екзотична шкіра. Окрім своєї надзвичайної краси, екзотична шкіра часто перевершує звичайну для нас шкіру (свинячу і телячу) по міцності і довговічності. Наприклад, акуляча шкіра витримуючи зусилля на розрив до 500 кг/см2, тоді як волова – тільки 300 кг/см2. А сумочки зі шкіри крокодила або морського ската практично не можливо порізати ножем або бритвою, що особливо актуально в наших метро або автобусі. Аксесуари зі шкіри страуса прослужать в середньому близько 30 років, тоді як виріб зі шкіри теляти всього приблизно 5-6 років. 

Вироби зі шкіри крокодила

Хочеться докладніше зупинитися на деяких, найпоширеніших, видах екзотичної шкіри. Крокодилова шкіра – це, мабуть, найвідоміша, найкрасивіша і, як багато хто вважає, недосяжна за ціною, шкіра. Але, в той же час, це і шкіра, що найбільш підробляється ті імітується. Для того, щоб виростити крокодила, з якого потім можна буде створити такий шедевр як ваша сумочка, потрібно дуже багато зусиль, часу і засобів, тому шкіра дійсно стає не дешевою. Існує два види цієї шкіри (за видом розрізу) – з черева і зі спини крокодила. Якісної різниці в них майже немає, тільки естетична, і в моду входить то один вид цієї шкіри, то інший. Трохи менш цінною вважається шкіра алігатора і каймана. 

Шкіра морського ската

Шкіра ската морського застосовувалася ще в стародавніх Японії, Китаї, Єгипті. До Європи мода на ці вироби прийшла у 18-му сторіччі. Це, напевно, найміцніша і довговічніша шкіра, використовувана в світі, - вона прослужить набагато довше, ніж інші шкіри. Вона не горить, не тріскається, не зношується і, в той же час, легко ріжеться звичайними ножицями. Шкіра ската має жорстку поверхню і зазвичай в центрі кожної шкірки знаходиться світла грибоподібна пляма – залишки від спинного хребта. Чим більше на виробі таких «плям», тим дорожче це виріб, оскільки це означає, що на нього пішло більше шкірок. Але у нас про це не знають, тому і не цінують, а деколи і не розуміють чому, ніби, два однакові гаманці стоять по-різному. Одне з перших місць в світі по виробленню шкіри ската і виробництву з неї виробів, займає королівство Таїланд. У країнах Африки і Азії теж здобувають і намагаються освоїти технологію обробки шкіри ската. Але на сьогоднішній день якість індійських, африканських і австралійських виробів зі шкіри ската не йдуть ні в яке порівняння з тайськими виробами. Тайські майстри володіють секретом вироблення шкіри ската багато століть. 

Шкіргалантерея з пітона і інших змій

Краса і м'якість шкіри змії відомі із стародавніх пір і вироби з неї завжди були предметами, що додають їх власникам неповторний шарм і вишуканий шик, оскільки своєю незвичайною структурою ці вироби абсолютно не схожі на вироби із звичної шкіри. У країнах південно-східної Азії перше місце по кількості серед плазунів займають саме змії. Для місцевого населення полювання на рептилій корінням йде в глибину століть. Вони навчилися обробляти шкури змій і робити з неї модні жіночі сумки, аксесуари і інші вироби зі шкіри і оригінальні подарунки. На сьогоднішній день для виробництва таких виробів використовується не тільки шкіра рептилій, що мешкають в джунглях – пітона (який із-за своїх величезних розмірів зазвичай домінує у виробництві), кобри, гадюки і інших змій, але і шкіра водяної, морської змії. У зміїної шкіри приголомшлива текстура, що робить кожен виріб з неї індивідуальним і неповторним. 

Страусова шкіра

Шкіра страуса – унікальний і приголомшливий матеріал. Їй властиві краса, м'якість і надзвичайна довговічність. Завдяки всім цим чудовим якостям вона по праву може вважатися не менш престижною, ніж крокодилова або зміїна шкіри. До того ж вона відрізняється від них кращою водостійкістю і еластичністю, а також краще піддається забарвленню, тому вироби з неї можуть виконуватися в більш ніж в 100 колірних відтінках. Сумка із страусової шкіри чудово виглядає і додає своїй володарці вишуканості і витонченості, представляючи її як особу, яка піклується про свою зовнішність і надає значення стилю. Буває, що ви ніяк не можете визначитися з якого виду екзотичної шкіри вам більше хочеться мати аксесуар. Або вам хочеться мати відразу декілька видів цих шкір. Або ви готуєте незвичайний подарунок, але не упевнені, що саме більше сподобається вашому другу, подрузі або колезі. Чудовим компромісним варіантом може бути вибір аксесуарів зі шкір, що скомбіновані між собою. Для дорогих шкір це дозволить зменшити загальну вартість виробу, а для менш дорогих – додати додаткову оригінальність і ексклюзивність подарунку. На цьому я, мабуть, перерву на сьогодні свою розповідь про екзотичну шкіру і вироби з неї. Сподіваюся, що коли у вас наступний раз стане питання з вибором незвичайного і практичного подарунку, ви пригадаєте про такі оригінальні і незвичайні подарунки і сувеніри, як вироби зі шкіри екзотичних тварин.

Інформація: сайт статей www.stateyki.org.ua

автор: "Шкіряних" справ майстер
комментариев: 0 | просмотров: 422 | 07/12/2009
Читайте также:
Как подобрать цепочку для мужчины и женщины
Как выбрать цепочку на шею для женщины и для мужчины? Как подобрать пр ...
Подарки для мужчин
Мужчины — существа рациональные и практичные. Именно поэтому большинст ...
Доставка цветов в Киеве
Зачатки традиции дарить цветы лежат еще во времена, когда наши предки ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Екзотична шкіра – модні і стильні аксесуари, а також незвичайні і практичні подарунки для себе і друзів»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ekzotichna-shkira-modni-i-stilni-aksesuari-a-takozh-nezvichaini-i-praktichni-podarunki-dlya-sebe-i-druziv/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ekzotichna-shkira-modni-i-stilni-aksesuari-a-takozh-nezvichaini-i-praktichni-podarunki-dlya-sebe-i-druziv/">Екзотична шкіра – модні і стильні аксесуари, а також незвичайні і практичні подарунки для себе і друзів</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ekzotichna-shkira-modni-i-stilni-aksesuari-a-takozh-nezvichaini-i-praktichni-podarunki-dlya-sebe-i-druziv/]Екзотична шкіра – модні і стильні аксесуари, а також незвичайні і практичні подарунки для себе і друзів[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ