СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Екскаватор на будівельному майданчику

комментариев: 0 / добавить комментарий

Екскаватори будівельні (колісні екскаватори) загального призначення знаходять найширше застосування в промисловому і житловому будівництві і на будь-якому будівельному майданчику.

Екскаватори кар'єрні гусеничні використовуються для видобутку корисних копалин на відкритих розробках і в кар'єрах.

Екскаватори гусеничні розкривні призначені для виробництва розкривних робіт за допомогою робочого устаткування одноківшового екскаватора:

  • пряма лопата — для розробки ґрунтів, розташованих вище за рівень стоянки екскаватора;
  • зворотна лопата — для розробки ґрунтів, що знаходяться нижче за рівень стоянки екскаватора (застосовується переважно для риття невеликих котлованів і траншей);
  • драглайн — для розробки ґрунтів, розташованих нижче за рівень стоянки екскаватора (застосовується при ритті глибоких котлованів і широких траншей, при зведенні насипів, на розкривних і інших роботах);
  • грейфер — для риття колодязів, вузьких і глибоких котлованів;
  • струг — для планувальних робіт в специфічних умовах (коли неможливо застосувати продуктивніші землерийні транспортні машини, наприклад екскаватор-навантажувач).

Буксирування екскаватора повинні проводити досвідчений шофер і досвідчений екскаваторник; Останній зобов'язаний під час буксирування знаходитися в кабіні екскаватора і при необхідності управляти ручним гальмом ходового пристрою.

Стріла екскаватора встановлюється по осі руху, а ківш розташовується не вище за 1 м над рівнем землі, головні блоки стріли повинні бути не вище за верхню точку кабіни.

Перед перегоном екскаватора на пневмоколісному ходу необхідно надійно скріпляти поворотну платформу з ходовою частиною за допомогою розтяжок, включити гальмо механізму повороту і вимкнути стабілізатори ресор.

При перегоні самоходом слід перевірити: наявність палива в баках, роботу звукового сигналу, справність ліхтарів освітлення і заднього ліхтаря, надійність стопоріння стрілопідйомного барабану, роботу гальм барабанів головної лебідки, які повинні утримувати робоче устаткування.

При переміщенні екскаватора машиніст зобов'язаний дотримувати правила вуличного руху для вантажного автотранспорту.

Гусеничні екскаватори перевозяться на важковозних причепах (трейлерах). При перевезенні екскаватора на трейлерах необхідно дотримувати вказані вимоги, що стосуються розташування стріли і кріплення поворотної платформи.

Екскаватори з ковшем ємкістю 2,5 м3 і вище перевозяться розібраними на окремі частини: поворотну платформу, робоче устаткування, ходовий візок.

Перед початком роботи необхідно перевірити справність всіх вузлів і частин екскаватора, наявність палива і масла в баках і систему управління.

Встановлювати екскаватор слід по можливості на горизонтальній ділянці, щоб забезпечувалися нормальні умови для механізму повороту. На слабких ґрунтах необхідно влаштовувати настил.

Джерело інформації: http://stateyki.org.ua

комментариев: 0 | просмотров: 130 | 20/12/2009
Читайте также:
Использование болгарок с регулятором оборотов
Болгарки с использованием регулятора оборотов! Так, как же выбрать пра ...
Шлифование поверхностей из дерева
Даже если деревянная поверхность не требует шлифования и кажется совер ...
Выбрать подходящее грузоподъемное оборудование для выполнения строительных работ
Подбор грузоподъемного оборудования практичнее доверить квалифицирован ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Екскаватор на будівельному майданчику»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ekskavator-na-budivelnomu-maidanchiku/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ekskavator-na-budivelnomu-maidanchiku/">Екскаватор на будівельному майданчику</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ekskavator-na-budivelnomu-maidanchiku/]Екскаватор на будівельному майданчику[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ