СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Економічна криза і Інтернет

комментариев: 0 / добавить комментарий

Сьогодні, в багатьох країнах, кризова ситуація набирає обороти і це позначається не тільки на економічній сфері, але і охоплює майже всі зони активності людини.

Перший крок в боротьбі з кризою - це зниження витрат, яке в більшості випадків відбувається за рахунок скорочення персоналу і реклами. Багато компаній під гнітом кризи скорочують зарплати і штат співробітників, рекламні витрати і привілеї. Мета всього цього очевидна - формування фінансових подушок, які в період економічного зростання багатьма ігнорувалися, тому що гроші йшли в розширення бізнесу.

Другий крок - зміна клієнтської бази. Світова криза вже сприяла ослабленню багатьох компаній, не всі витримують. Більш того, не всі компанії зможуть дожити до початку нового витка економічного зростання. Отже, кожна компанія втрачає невелику частину своїх клієнтів. Для подолання кризи ці втрати необхідно як мінімум компенсувати.

Реклами немає, персонал скоротили, звідки візьмуться продажі?

Інтернет - величезна мережа, що дозволяє зменшити витрати і підвищити ефективність вашого підприємства. Багато Інтернет-сервісів пропонують рекламу по нижчих цінах, що може стати рятувальним кругом в морі кризи сучасного світу. Створення сайту і подальша рекламна компанія в світі Інтернет є найбільш оптимальним виходом з кризової ситуації. Антикризова акція багатьох компаній, що пропонують послуги із створення сайтів, є саме тим варіантом, який надалі допоможе вивести з важкої ситуації не тільки деякі окремі компанії, але багато галузей різних країн. Сайт-візитка, корпоративний сайт, Інтернет-магазин - розробка і використання одного з цих варіантів не тільки дозволяє у момент кризи успішно тримати бізнес на плаву, але і повноцінно розвивати його в потрібних напрямах.

Першою і основною частиною Інтернет бізнесу є вибір і створення сайту виходячи з потреб компанії. Саме на цьому етапі особливо необхідні досвід і знання професіоналів своєї справи, оскільки сайт - це обличчя компанії в Інтернеті. Досвідчені розробники підкажуть як, де і що потрібно розмістити на сайті для ефективнішої його роботи. Від вибору розробників вашого сайту залежить шлях по лабіринту Інтернету і кінцевий результат.

Але розробка сайту - це тільки перша частина, хоч і основна. Друга частина полягає в цілеспрямованому просуванні сайту і залученні цільових відвідувачів. Адже навіть самий надзвичайно розроблений веб-дизайн сайту, що має в своєму складі красиве наповнення, може не дати бажаного результату просто тому, що не був грамотно піднесений користувачам Інтернету. Тому розробка сайтів повинна носити комплексний підхід, який забезпечить не тільки якісне створення, але і своєчасне просування.

У наш нестабільний кризовий час не варто забувати і про регулярний супровід створеного сайту. Саме завдяки супроводу сайту, він завжди матиме популярність, а це у свою чергу основна складова успіху в Інтернеті, а витрати на порядок менше рекламної компанії в її традиційних формах.

автор: Той, що розуміє
комментариев: 0 | просмотров: 66 | 19/11/2009
Читайте также:
Создать сайт на системе uCoz
Сегодня многие мечтают иметь собственный сайт, для разного рода деятел ...
Навыки для создания веб-сайта
Давайте выясним, какие навыки, знания и умения нам в будущем понадобят ...
Правила создания идеального сайта
Обычно начинающие вебмастера при создании своего первого проекта изуча ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Економічна криза і Інтернет»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ekonomichna-kriza-i-nternet/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ekonomichna-kriza-i-nternet/">Економічна криза і Інтернет</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ekonomichna-kriza-i-nternet/]Економічна криза і Інтернет[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ