СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ехінацея і стевія – могутнє лікувальне поєднання проти діабету

комментариев: 0 / добавить комментарий

Коли людина знаходиться в гармонії зі своїм внутрішнім світом і з навколишньою природою це, напевно, і є здоров'я. Якщо ж він віддаляється від природи, перестає прислухатися до її голосу, до сигналів свого організму, то незабаром залишається беззахисним перед хворобами душі і тіла.

Ехінацея :: ЭхинацеяВиявляється, є унікальний засіб, який допоможе повернути частину втраченого здоров'я або хоч би оберегти організм від настання негативних проявів. Воно є одним з останніх досягнень біоенергетики і фітотерапії. Це лікувальний і профілактичний чай є поєднанням двох трав – ехінацеї і стевії. Він здійснює щонайпотужнішу дію на імунну і нервову системи, запобігає розвитку злоякісних пухлин.

Ехінацея надає позитивний ефект при хворобах бронхіальної і легеневої систем, допомагає при отиті і гаймориті, впливає позитивно на сечостатеву сферу і нирки людини, допомагає усуненню болів в травній системі. Вона ж сприяє нормалізації функцій серцево-судинної системи і допомагає при отруєннях.

Стевія – єдина у своєму роді рослина. Її солодкість перевищує солодкість звичайного цукру в триста разів. Називають цю рослину медовою травою за її незвичайно солодкий смак. Її батьківщина Південна Америка, де довгий час існувала заборона на вивіз стевії. Іноді заходи заборони доходили до загрози страти. У Радянський Союз ця диво-трава потрапила в 80-і роки минулого століття. Але і в ті часи вона була доступна лише вибраній верхівці і їх родичам. Кабінет Міністрів Радянського Союзу прийняв тоді ухвалу про спеціальні наукові роботи, направлені на адаптацію цієї рослини в наший країні і використанню її у військово-промисловому комплексі. В першу чергу це стосувалося розробки харчування для космонавтів, підводників і керівників партії. У 86 році ця рослина потрапляє до Криму, де з успіхом приживається на місцевій землі.

Будучи природним консервантом, стевія надає протигрибкову і антимікробну дію. Часто вживання чаю із стевії сприяє виведенню з організму солей важких металів, продуктів обміну і інших шлаків. Стевія піднімає загальний тонус організму, відновлює його після фізичних і нервових перевантажень, забезпечує його силою і енергією, продовжує життя.

Це рослина прекрасний замінник цукру для діабетиків, але на відміну від штучних препаратів вона не має побічних ефектів. Навпроти відмічено, що ця рослина сприяє відновленню правильної роботи підшлункової залози. Воно як би нормалізує стан бета-клітин цього органу, відповідального за вироблення інсуліну. Інші компоненти стевії включаються у вуглеводний обмін без участі інсуліну. Це особливо важливо не тільки при діабеті, але і при ожирінні, а також інших порушеннях обмінних процесів.

Виявилось, що це рослина хороший помічник в боротьбі з захворюваннями шкіри: екземою, дерматитами. До складу стевії входить кремнієва кислота, яка покращує стан сполучних тканин, волосяного покриву, нігтів. З успіхом застосовують стевію для лікування себореї. Вона діє також як захисний засіб для емалі зубів. Поєднання ехінацеї і стевії виводить з тіла радіонукліди.

Співробітник київського Інституту Парапсихології, фітотерапевт і медичний психолог Костянтин Кононенко відзначив: «Досить декілька тижнів користуватися чаєм що поєднує ці дві рослини, і ви зможете самостійно стабілізувати своє життя. Я вже багато років вживаю цей диво-чай, і він дає мені багато сил і енергії».

Джерело: сайт статей www.stateyki.org.ua

комментариев: 0 | просмотров: 141 | 08/01/2010
Читайте также:
Целебная моринда
Некоторые рецепты по применению для лечения в домашних условиях растен ...
Чем полезен кислородный коктейль
Народная мудрость гласит: "новое - это хорошо забытое старое". Ярким п ...
Альтернативна медицина – фітотерапія
У статті йдеться про такий метод лікування, як фітотерапія. Кому можна ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ехінацея і стевія – могутнє лікувальне поєднання проти діабету»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ehinatseya-i-steviya-mogutnje-likuvalne-pojednannya-proti-diabetu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ehinatseya-i-steviya-mogutnje-likuvalne-pojednannya-proti-diabetu/">Ехінацея і стевія – могутнє лікувальне поєднання проти діабету</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ehinatseya-i-steviya-mogutnje-likuvalne-pojednannya-proti-diabetu/]Ехінацея і стевія – могутнє лікувальне поєднання проти діабету[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ