СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ефект від медичного веб-сайту з консультаціями онлайн

комментариев: 0 / добавить комментарий

У листопаді 2001 року в Японії був створений сайт, який включав загальні коментарі про медичну допомогу і надавав сервіс консультацій електронною поштою відносно раку молочної залози і інших доброякісних пухлин грудей.

Загальна кількість відвідувачів цього онкологічного порталу тільки до вересня 2005 року склала 770.300 потенційних пацієнтів клінік, а також 3901 випадок, в якому відвідувачі прагнули отримати медичні консультації електронною поштою.

Консультації питань болю в грудях були найчастіші і складають 21,4% звернень. Консультації з приводу пухлини грудей склали 17,6%, а консультації з приводу раку молочної залози - 11,1%. Крім того, було 29 пацієнток, яким за наслідками онкологічної діагностики у результаті був поставлений діагноз раку молочної залози безпосередньо в онкологічній клініці, вже після отримання повідомлення з медичною консультацією по електронній пошті.

Відсоток виявлення раку молочної залози був високий - 0,74%. Крім того, 70% жінок, що звернулися за консультацією не розуміли, в якому саме департаменті вони повинні пройти онкологічне обстеження, запідозривши захворювання молочної залози.

Було визнано, що веб-сайт і онлайнові консультації електронною поштою про медичну допомогу, що сприяють двонаправленості, були дуже корисні для жінок із захворюваннями молочної залози і вважається, що подальший прогрес у використанні цього методу може бути досягнутий.

Джерело: онлайн каталог статей

комментариев: 0 | просмотров: 65 | 24/01/2010
Читайте также:
Создать сайт на системе uCoz
Сегодня многие мечтают иметь собственный сайт, для разного рода деятел ...
Навыки для создания веб-сайта
Давайте выясним, какие навыки, знания и умения нам в будущем понадобят ...
Правила создания идеального сайта
Обычно начинающие вебмастера при создании своего первого проекта изуча ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ефект від медичного веб-сайту з консультаціями онлайн»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/efekt-vid-medichnogo-veb-saitu-z-konsultatsiyami-onlain/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/efekt-vid-medichnogo-veb-saitu-z-konsultatsiyami-onlain/">Ефект від медичного веб-сайту з консультаціями онлайн</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/efekt-vid-medichnogo-veb-saitu-z-konsultatsiyami-onlain/]Ефект від медичного веб-сайту з консультаціями онлайн[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ