СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Душові кібіні та їхні різновиди

комментариев: 0 / добавить комментарий

Душові кабіни - це спеціальне обладнане захищене місце для прийняття душу. Бувають двох типів - відриті і закриті душові кабіни. Відкриті тільки частково обмежують зону для душу, при цьому внутрішня стінка викладена плиткою. Вони можуть бути побудовані просто між двох стін і закриті розсувними дверима. Закриті кабіни - повністю по всьому периметру і вгорі закриті і мають складну конструкцію для організації гидромассажных струменів.

Існують "прості" душові кабіни (як називають їх продавці), а існують такі, де можна отримати з кабіни і гидромассажную ванну, і лазню, а іноді і все відразу. У таких незвичайних кабінах є більше, ніж одна, душова функція. Тому їх ще називають "багатофункціональні". Вибір таких функцій суто індивідуальний, тому абсолютно різний.

Душ і лазня. Відмітна особливість - наявність даху або куполу, без неї пару б неможливо було б утримати. Висота від 210 до 240 см. Для любителів сауни вона не підійде, оскільки про повноцінну фінську сауну навіть не може бути і мови. Матеріал, з якого зроблені душові кабіни легко витримує температуру 80 градусів, а ось якщо доторкнутися тілом до розігрітої стінки - буде гарантований опік. Тому в таких "лазнях-душових" використовується спеціальний режим - "турецька" лазня або парова (при вологості майже 100% нагрівається до 40-50 градусів). Більше 20 хв. знаходитися в такій парилці не рекомендується, але цього предостатньо, для того, щоб прогрітися.

Душ і гідромасаж. Для кожної багатофункціональної душової кабіни дана функція обов'язкова. Відмінність лише в кількості режимів масажу. Відповідно варіюється і кількість форсунок - від 2 до 20, в окремих випадках більше. Також відмінності в реалізації режимів самого масажу. Ще одним плюсом такої кабіни є сидіння, завдяки якому можна приймати душ не тільки стоячи, але і сидячи. Крім всього відмінності існують і в тому, як ллється вода (просто або в певних режимах).

Ванни і душові кабіни. Незаперечний плюс подібних конструкцій - об'єднання переваг гидромассажных ванн і душових кабін. Існують два типи комбінованих душових кабін - ванни з гідромасажною душовою кабіною, які відокремлюють тільки частину ніші, а також ванни з кабіною у всю чашу. Як правило, такі душові кабіни оснащені зверху куполом, що дозволяє оснащувати їх як гідромасажем, так і паровою лазнею.

Перед придбанням душової кабіни з безліччю функції дізнайтеся в ЖЕКу, чи достатній у вас натиск води в крані. Це необхідно для роботи функції "масаж". Вона працює тільки при тиску води не менше 1.5 бар. Крім того, тиск води залежить від часу доби і поверху. Ну і, звичайно ж, подумайте заздалегідь, чи справиться ваша каналізаційна система з таким натиском води.

Набуваючи техніку, що використовує гідромасаж, а що особливо має парогенератор, серйозно задумайтеся про очищення води. Тоді вся ця чарівна техніка прослужить вам набагато довше. Ідеально, якщо функція очищення води передбачена в парогенераторі.

автор: Сантехнік з досвідом
комментариев: 0 | просмотров: 128 | 13/11/2009
Читайте также:
Несколько причин купить шторы в Киеве в "Myata Home"
Вы решили преобразить вашу комнату, квартиру или дом. Самым простым и ...
Об интерьере советского периода
Некоторые люди утверждают, что в советское время было намного лучше жи ...
Домашній текстиль як подарунок
Якщо постало питання що подарувати - зверніть увагу на домашній тексти ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Душові кібіні та їхні різновиди»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/dushovi-kibini-ta-jihni-riznovidi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/dushovi-kibini-ta-jihni-riznovidi/">Душові кібіні та їхні різновиди</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/dushovi-kibini-ta-jihni-riznovidi/]Душові кібіні та їхні різновиди[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ