СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Дрова зроблені з вільхи і осики вигідно використовувати для топки в лазнях

комментариев: 0 / добавить комментарий

Хто не обожнює тепло і комфорт? Безумовно, всякий бажає погрітися біля вогнища в холодний вечір або взимку, посидіти у каміну накрившись затишним пледом, коли за вікном вельми холодно. Так би мовити, головний елемент будь-якого вогню – це яке-небудь паливо. Дрова вважаються якраз найбільш затребуваним матеріалом для розпалювання полум'я. В даний час, без особливих проблем можна замовити дрова в необхідній вам кількості. У цьому вам допоможуть компанії, які працюють в цьому напрямі, яких на сьогодні вельми не мало. Також можна придбати вже готові, упаковані дрова в супермаркеті, в невеликій кількості.

Рубані дрова користуються хорошим попитом. Кожна деревина, а точніше дрова з неї мають свої певні властивості і призначення. Дрова зроблені з берези легко розгораються і дають відмінне, рівне полум'я. На додаток, вони володіють значною тепловіддачею. Але є значний мінус. У такого типу дровах досить таки багато різноманітних смолянистих речовин (в основному в бересті). Це означає, що для розтоплення їх вживати не слід, в наслідок того, що під час горіння вони виділяють досить багато кіптяви, яка осідає на димарі і в топці. Якщо з часом сажі збирається багато, вона може зажевріти, що викличе пожежу. Дрова зроблені з осики дають мале полум'я і невелику кількість вугілля, додатково ще і прогорають дуже швидко. Зате їх використовують в профілактичних цілях. При згоранні вони розпушують щільний шар сажі.

Для топки часто використовують дрова виготовлені з сосен і ялин, але вони теж містять велику кількість смолянистих елементів. Найвигіднішими, з погляду топки, є дрова заготовлені з вільхи і осики. У них практично відсутні шкідливі елементи, а якщо і містяться в деяких породах, то у вельми невеликих кількостях. Подібного роду дрова доцільно вживати для печей-кам'янок в лазнях. Не дивлячись на те, якого вигляду дрова ви вживаєте, правила топки однакові. Дрова зобов'язані бути сухі, торішньої рубки, витримані, поліна приблизно однакової довжини і товщини, щоб прогорали з однаковою швидкістю. Дрова вигідно розколоти відразу всі, а не у міру споживання, особливо тоді, коли у вас є підозри, що вони не дуже витримані. У такому стані вони набагато швидше і краще просохнуть.

Зараз досить багато організацій, що займаються продажем вже колотих дров, а також додатковими послугами в цій сфері (дрова з доставкою, нарубка дров необхідного розміру і таке інше). Тому, на ринку таких послуг існує серйозна конкуренція.

автор: Лісоруб
комментариев: 0 | просмотров: 159 | 11/11/2009
Читайте также:
Несколько причин купить шторы в Киеве в "Myata Home"
Вы решили преобразить вашу комнату, квартиру или дом. Самым простым и ...
Об интерьере советского периода
Некоторые люди утверждают, что в советское время было намного лучше жи ...
Домашній текстиль як подарунок
Якщо постало питання що подарувати - зверніть увагу на домашній тексти ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Дрова зроблені з вільхи і осики вигідно використовувати для топки в лазнях»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/drova-zrobleni-z-vilhi-i-osiki-vigidno-vikoristovuvati-dlya-topki-v-laznyah/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/drova-zrobleni-z-vilhi-i-osiki-vigidno-vikoristovuvati-dlya-topki-v-laznyah/">Дрова зроблені з вільхи і осики вигідно використовувати для топки в лазнях</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/drova-zrobleni-z-vilhi-i-osiki-vigidno-vikoristovuvati-dlya-topki-v-laznyah/]Дрова зроблені з вільхи і осики вигідно використовувати для топки в лазнях[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ