СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Дропшиппінг дитячого одягу - заробляйте разом з нами!

комментариев: 0 / добавить комментарий

Сьогодні, завдяки стрімкому розвитку всесвітньої павутини заробити в мережі може кожен. Однією з найбільш популярних схем заробітку є дропшиппінг, адже він має масу переваг.

Що таке система дропшиппінг?

Система дропшиппінг - це особливий спосіб ведення бізнесу, при якому у посередника немає потреби у закупівлі товару, його зберіганні і доставки кінцевому покупцеві. Дропшиппер займається тільки пошуком покупців, а зберігання товару і його доставку виробник бере на себе. Публікуючи оголошення на онлайн-майданчиках, посередник пропонує купити товар зі своєю націнкою, розміром якої і визначається його прибуток.

Дропшиппінг не вимагає вкладення грошей, немає необхідності турбуватися про доставку, торгівля може здійснюватися практично з будь-якого майданчика, навіть зі сторінки в соціальній мережі. Хочете заробити на дропшиппінгу дитячого одягу від імпортера? Зареєструйтесь в інтернет-магазині «Чебурашка»!

Як це працює

Ви розміщуєте на будь-якому майданчику (сайт, сторінка в соцмережі, форум, інтернет-магазин і т.д.) фото товару і свої контакти, наприклад номер телефону. Покупець зв'язується з вами, робить замовлення і оплачує покупку за пропонованою вами ціною. Далі Ви проводите 100% передоплату на нашу картку ПриватБанку, повідомляєте контактну інформацію клієнта і назву транспортної компанії, послугами якої виявив бажання скористатися покупець. Ми відправимо посилку за вказаною адресою і надішлемо вам номер товарно-транспортної накладної, який Ви і повідомте своєму клієнтові.

Що ми пропонуємо

Дропшиппінг - вигідне співробітництво! Ми надаємо всю необхідну інформацію про товар (фото, заміри), беремо на себе організацію доставки замовлення до кінцевого покупця. На відміну від інших постачальників одягу по системі дропшіппінг, ми пропонуємо дитячий одяг без націнки, за ціною імпортера. Для всіх дропшіпперів діє знижки – 30 грн. На одиницю товару, не залежно від об’єму замовлення (навіть при замовленні 1 одиниці товару).

Співпраця за системою дропшиппінг з нашим інтернет-магазином дитячого одягу «Чебурашка», дає вам можливість розраховувати на величезний асортимент дитячого одягу за найкращою ціною в Україні.

Що потрібно від партнера

Наявність власного сайту або інтернет-магазину дозволяє більш ефективно заробляти на дропшиппінгу дитячого одягу в Україні, але спершу можна обійтися і без таких складних інструментів. Ви можете продавати дитячий одяг на своїй сторінці в соцмережі, групі, на тематичних форумах і інших інтернет-майданчиках. Просто розміщуйте фото і опис товару зі своєю ціною, залишайте контактні дані і продавайте за допомогою системи дропшиппінг дешевий одяг в Україні разом з нами!

Як стати нашим партнером

Дропшиппінг дитячого одягу - це один з найбільш привабливих на сьогоднішній день способів заробітку в інтернеті. Щоб почати працювати з нашим інтернет-магазином «Чебурашка» необхідно зареєструватися на нашому сайті і написали на info@chebyrashka. Com.ua запит на переведення вас в категорію дропшипперів вказавши необхідну інформацію про себе, а саме:

  • Прізвище, ім'я, по батькові
  • Номер телефону
  • E-mail

Переваги дропшиппінгу дитячого одягу ІМ «Чебурашка»

Співпраця за системою дропшиппінг з нашим інтернет-магазином дитячого одягу «Чебурашка» має масу переваг. Ви можете заробляти, навіть не маючи власного сайту або інтернет-магазину, самі визначаєте розмір націнки, і гарантовано отримуєте прибуток з продажу кожної одиниці товару. Дропшиппінг дитячого одягу ІМ «Чебурашка» - кращий спосіб заробітку в мережі!

автор: Богдан
комментариев: 0 | просмотров: 245 | 10/05/2017
Читайте также:
Как я заработал пару десятков долларов в Bitcoin
Примерно год назад, я услышал о Bitcoin, я не понимал что это и зачем ...
Интернет-торговля в России: плюсы и минусы интернет-магазинов
В современном мире все больше распространяется интернет торговля. Наиб ...
Кто такой левелнавт и при чём здесь мотивация?
О принципиально новом явлении в обществе - о левелнавтах, о людях, кот ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Дропшиппінг дитячого одягу - заробляйте разом з нами!»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/dropshipping-dityachogo-odyagu-zaroblyaite-razom-z-nami/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/dropshipping-dityachogo-odyagu-zaroblyaite-razom-z-nami/">Дропшиппінг дитячого одягу - заробляйте разом з нами!</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/dropshipping-dityachogo-odyagu-zaroblyaite-razom-z-nami/]Дропшиппінг дитячого одягу - заробляйте разом з нами![/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ