СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Догляд за хворим новонародженим в сім'ї

комментариев: 0 / добавить комментарий

Для холодного періоду року вельми характерні спалахи простудних захворювань. Контактуючи навіть з обмеженим числом дорослих, новонароджені і грудні діти також схильні до ризику захворювання. Ось декілька корисних рад, які допоможуть вам і вашому малюкові подолати недугу.

Діти першого року життя з серйозними захворюваннями поступають на лікування в лікарню. Якщо дитина хвора не важко, то лікування дитини проводиться батьками в домашніх умовах під спостереженням дільничного педіатра. Успіх лікування складається з двох складових: точного виконання рекомендацій лікаря і ретельності догляду.

Про те, що малюк захворів, ви відразу дізнаєтеся зі зміни його поведінки. Він стає млявим, капризним, відмовляється від їжі. В першу чергу зміряйте дитині температуру і викличте лікаря додому.

Підвищення температури не завжди говорить про серйозність і тяжкість захворювання. У новонароджених і грудних дітей вона може підвищуватися від перегрівання і навіть від недостатнього вживання води при високій температурі повітря. Безперечними ознаками захворювання є кашель, нежить, блювота або пронос.

Уклавши дитину в ліжко, не укутуйте його дуже сильно. Насильно не годуйте, особливо якщо почалися блювота або пронос. Дотримуйте спокій, оскільки дитина дуже чутлива до поведінки матері. Не посилюйте його нездужання своєю нервозністю.

У кімнаті забезпечте наявність свіжого повітря. На час провітрювання виносьте малюка в інше приміщення. Після провітрювання дайте повітрю в кімнаті зігрітися, а вже потім заносьте туди дитину. Вологе прибирання бажано проводити кілька разів в день. Відвідини родичів і знайомих краще відкласти до повного одужання.

Дуже висока температура повітря в приміщенні важко переноситься хворими дітьми. Якщо вашому малюкові ще немає шести місяців, то температура повинна бути 21-22 градуси. Для дітей другого півріччя життя повітря може бути на 1-2 градуси нижче.

До приходу лікаря лікарські засоби давати не варто. Але, якщо температура дуже вже висока і досягає 39 і вище, можна скористатися рідким жарознижуючим засобом в дозуванні, що вказане в інструкції. Новонародженим і грудним дітям лікі дають в рідкому вигляді. При необхідності, пігулки розчиняють у воді або малоконцентрованому цукровому сиропі. З молоком або іншою їжею ліків змішувати не варто, оскільки із-за гіркого смаку дитина може відмовитися від їжі.

Запасіться терпінням, і вас буде винагороджено нормальною температурою, міцним здоров'ям, радісною усмішкою і міцним спокійним сном вашого малюка!

Саттю опубліковано в каталог статей

комментариев: 0 | просмотров: 112 | 08/01/2010
Читайте также:
Питаемся правильно!
Не так уже и просто правильно питаться. Это лишь кажется на первый взг ...
Борьба с ринитом с помощью эфирных масел!
Даже такое, казалось бы, банальное заболевание, как насморк у детей, в ...
Сытый ребенок – спокойный ребенок!
Пара практических советов по уходу за детьми.
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Догляд за хворим новонародженим в сім'ї»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/doglyad-za-hvorim-novonarodzhenim-v-simji/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/doglyad-za-hvorim-novonarodzhenim-v-simji/">Догляд за хворим новонародженим в сім'ї</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/doglyad-za-hvorim-novonarodzhenim-v-simji/]Догляд за хворим новонародженим в сім'ї[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ